Satılık Kitaplar, Zaman Çarkı 13-14 | Buz ve Ateşin Şarkısı

Elimde bulunan 4 kitaplık İblis Döngüsü Serisini satmaya karar verdim. Seri olarak satacağım, fiyat konusunda emin değilim, ikinci el piyasasını bilmiyorum doğrusu. Kitapların durumu gayet iyi, bir tek ilk kitabın kapağında ve künye sayfasında ufak bir sıkıntı var, o da kargo kurbanı maalesef. İstanbul Anadolu yakasında elden teslim edebilirim. Öbür türlü kargo size aittir. Görüntüler şöyle:

Güncelleme: Fiyat 60 TL. (Satıldı)

Özet

Dune Serisi Üç Kitap - Kabalcı Yayınları (50TL) Satıldı

Dune
Dune Çocukları
Dune Mesihi

Kitaplar çok iyi durumdalar, yalnızca ilk kitabın arka kapağının uç kısmında ufak bir kabarma var.
(Resimde görebilirsiniz.)

Özet

Zaman Çarkı 13. kitap Geceyarısı Kuleleri ve 14. kitap Işığın Anısı. (30+30=60TL) Satıldı
Kitapların durumu çok iyi arkadaşlar, elimde yalnızca son 2 kitap bulunduğu ve ileride ciltli toplama planım olduğu için elimden çıkarıyorum. Görüntüler şöyle;

Özet

!

Buz ve Ateşin Şarkısı 7 Kitap (90 Lira) Satıldı

Arkadaşlar elimde ilk 7 kitap var, şimdilik yeniden okuma planım olmadığı için elimden çıkarıyorum. Kitapların iki tanesinde sıkıntı var, İlk kitap tek cilt olduğundan ve epey hacimli olduğundan yapışkanları dayanamayıp ayrıldı, ortasındaki sayfalarda sıkıntı var ancak eksik sayfa vesaire yok. Bir de Kralların Çarpışması’nın ilk cildinin arka kapağında ufak bir burkulma var. Bilginize. Görüntüler şöyle;

Özet

3 Beğeni

Ne kadar? (Yirrrrrrrrmi)

Satılıklar kısmına Dune serisinden 3 kitap eklemiş bulunuyorum. Ayrıca iblis döngüsü serisi ayırtıldı.

Selamlar, Dune kitapları ve İblis Döngüsü Serisi Satıldı. Zaman Çarkı ve Buz ve Ateşin Şarkısı kitapları eklendi. Üstte de yazdığım gibi İstanbul içi elden teslim edebilirim. Şehir dışına kargo alıcıya aittir.

Merhaba
Zaman Çarkı 13. kitap Geceyarısı Kulelerini almak istiyorum. Size mesaj attım. Teşekkürler