Satılık Silmarillion ve Carl Sagan Cennetin Ejderleri

Edit: Silmarillion satıldı.
Cennetin Ejderleri’ni de arkadaşıma hediye ettim.

Bu kondisyon için 50 lira baya çok efendim. İyi satışlar dilerim yine de. Yeni baskıları gelecek bir an önce çıkartmanızı tavsiye ederim elinizden.

1 Beğeni

Silmarillion’un kondisyonu için 50 TL çok…

@BiblofilYouTube @Faust nedir uygun fiyat hocalarım? Diğer kitap uygun mudur?

Kitapların fiyatını birbirleriyle değiştirebilirsiniz.

Cennetin Ejderleri için biraz fazla olmaz mı 50 TL?

Baskısı yok ve bulması kolay değildir büyük ihtimalle. Silmarillion ise hem kondisyonu kötü hemde yakında basılacak.

Edit:

Eski baskısı kolayca bulunabiliyormuş. Farklı bir yayınevi ama bu baskının kapağı daha güzel. 30 lirada tutun en iyisi.

1 Beğeni

Silmarillion’u şimdilik 40 TL’ye düşüreyim, diğeri aynı kalsın. Yukarıdaki arkadaşların önerilerine göre tekrar şekillendiririm.

Şimdi şöyle… Silmarillion, baskısı bittikçe yeniden piyasaya sürülen bir kitap. Benim gibi Tolkien kitapları toplayanlar farklı bir kapak ve/veya içerikle basılmış olan bütün kitapları sıfır olarak alırlar. Başka okuyucular ise almak istedikleri zaman piyasadaki kullanılmamış kitapları yeğlerler. Silmarillion’un sıfır satışı 30 TL civarı (şu an piyasada yok ama İthaki yeni bir edisyon halinde yakında piyasaya sürecek).

Dolayısıyla benim gibi Tolkien kitabı toplayanlar sizin satmak istediğiniz kitabı zaten almış durumdalar. Öteki alıcılar ise yeni baskısını alacaklardır. Benim düşünceme göre elinizdeki nüshayı 5 TL’ye bile zor satarsınız… Ama kısmet tabi, belki alıcı çıkar…

Nadirde 120 Letgo’da en ucuz 80’e var şu an. Umarım satabilirim. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

@Faust’un dediği gibi bu sitede Silmarillion’u zor satarsınız. Zebramo’da ilan açarsanız kitabı satabilirsiniz.

1 Beğeni