Satılık Taht Oyunları, Grange, Stephen King Kitapları

Maddiyattan dolayı ve ilgi alanlarımın değişmesinden dolayı bazı kitaplarımı ve mangalarımı satışa koydum.

İstanbul ve Kocaeli’de elden satış yapılır. Diğer şehirler için kargo ücreti size ait olmak üzere kargo gönderimi yapılır.

Güvenli satış için Zebramo hesabım.

Manga seti toplu halde 350 lira. One Piece, Bleach, Hellsing setlerini ayrı ayrı da satabilirim.

1 Beğeni

Gregor Serisi set halinde 65 lira. Kitaplarda bu sarı lekeler dışında bir problem yoktur.

1 Beğeni

Tess Gerritsen kitaplarını satıyorum. Kitapların hepsi temiz durumdadır. 17 kitap set halinde 150 lira. Ayrı satış da yapabilirim.

Uyumsuz Serisi ve Neil Gaiman kitapları satıldı.

@Ufuk Bu seri sende var mı? Yoksa çocukların için öneririm. Çok keyifli. :blush:

2 Beğeni

Listeme almıştım, daha önce kitap önerdiğin konuştuğumuz bir konu olmuştu. Orada bana önerdiğin kitapların hepsi listemde, hatta Fablehaven, Narnia’yı aldım :slight_smile:

Bu seri için biraz daha bekleyeceğim :slight_smile:

2 Beğeni

Almak isterseniz takas teklifine de açığım.

1 Beğeni

Tess Gerritsen kitaplarının kondisyonu nasıl? Temizlerse ilgilenebilirim

Hiçbir sorunları yok. Bazıları hiç okunmadı bile.

Death Note seti satıldı.

Sissoylu Serisi toplu halde satılık 125 lira. 3 kitapta 1.baskı.

Ejderhaların Dansı dışındaki serinin kalan kitaplarını başkasından okuduğum için geri kalan kitapların kapağını bile açmadım. Buradaki kitapları da seriyi tamamlamak için almıştım ama ciltli baskıları almak istediğimden dolayı bu karton kapaklı olanları satıyorum. Taht Oyunları Serisi 6 kitap 100 lira.

Fotoğraftaki Grange kitaplarından Sisle Gelen Yolcu atıldı. Diğer üç Grange kitabı 40 lira. Kitaplarda minik sarı lekeler var.

Stephen King’lerin her biri 40 lira.

Ayrıca konunun başındaki kitapların fiyatlarını da güncelledim.

Edit: Yazma Sanatı @kandra’ya satıldı…

2 Beğeni

Yeri değil ama merak ettim kitapları nasıl paketliyorsunuz? Düzgün göze batmayan şekilde duruyorlar.

Boyutuna göre alttaki linklerdeki poşetlere koyup bantlıyorum. Bu konuda ise benim mesajlarımda gerekli açıklamaları bulabilirsiniz. Tavsiye ederim, güzel duruyorlar yakından da.

1 Beğeni

Sissoylu Serisi satıldı. Yarın kargoya gideceğim almak isteyen olursa Taht Oyunları Serisi’nin fiyatını 100 liraya indiriyorum.

Baslikta otostopcu var ama satıldı mı ki

Hayır satılmadı. Satıştan kaldırdım.

@Agape konu silinebilir.

1 Beğeni