Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Şu ayraç bi bana mı gelmedi ya :frowning:

1 Beğeni

ilknokta 'dan mı almıştınız. Bazı BKK kitaplarda ilknokta’dan alınan BKK 'lerin içinde çıkmıyan ayraçlar oluyor. Seri toplayınca çok can sıkıcı oluyor eksik bir şeylerin olması.

Hadi diğer siteler bunu yapar veya kitapçılarda kitabın içinden kaybolmuştur vs. ama ilknokta yayıncının kendi sitesi bunu yapmamalı.

1 Beğeni

HB’den Dergiyurdu’ndan geldi. Şaşırdım çünkü siparişimin ilk partisinde -üç kitaptı- bir tane çocuk kitabı gönderilmişti. Ben de iade sürecine başlamıştım. Bugün gelen son kitap doğru çıktı. Hiç yoktan iyidir diye kendimi avutabilirim.

7 Beğeni

Önceki ciltler ile aynı seviyede olmuş baskısı.

26 Beğeni

Benimki halen paketleniyor gözüküyor :confused:

1 Beğeni

Yaklaşık 1.5 yıldır aradığım kitabı sonunda D&R’da buldum. Kenarlarında ufak tefek yıpranmalar olsa da King’ten almayı istediğim birkaç kitap kalmıştı onlardan biriydi, bu yüzden mutlu etti. Bir diğerini henüz bulamadım : Zifiri Karanlık, Yıldızsız Gece

14 Beğeni

Kapak tasarımına bayıldım ve böyle ayraçlarının olduğunu da bilmiyordum :sweat_smile: Seriye başlamak istemiyordum pahalı olduğundan ama bu gidişle başlayacağım gibi. Güzel koleksiyonluk seri olur.

2 Beğeni

Evet ilknokta’dan aldım. Şimdi mail atacağım ayraç gönderin diye. :slight_smile:

2 Beğeni

Böyle hasarlı kitabı niye yolluyorsunuz anlamış değilim. İade edeceğim belli yani niye gönderiyorsunuz kardeşim. Delirdim akşam akşam.

36 Beğeni

Isırmışlar resmen kitabı, bu nasıl hasar.

10 Beğeni

Yaklaşık 7-8 sayfa da böyle sorunlar var kapağa yapıştırılan kağıdın altına sıkışmış onu da çıkartamamışlar ve kopartmışlar gibi duruyor. Rezalet. Birkaç sayfada da kesikler var… Ö kapakta silindir izi var. Yok yok maşallahı var.

8 Beğeni

O halde hasarlı demeyelim de hocam “survivor” diyelim. Ben etkilendim şahsen :roll_eyes:

2 Beğeni

Birazdan şömineye atıp yakmaya çalışacağım. Bakalım oradan da kurtulabilecek mi?

3 Beğeni

Hehe. Olmazsa tabancayla vurur, zehirler nehre atarsınız. Sonra da şirazesini formaldehite koyar kavanozda müzeye veririz.

Odunlar balık olursa olay bambaşka bir yere gidebilir ama. :thinking:

4 Beğeni

Şakası bir yana verilen emeğe yazık. Umarım geri dönüşüme gidiyordur iadeler.

1 Beğeni

Tabi yazık ama her üretimde fire olur. Tutup onu müşteriye göndermezsin ama hahah.

Bence gidiyordur ya, ecnebi memleketlerinde kıyafetler vesaireler çoğunlukla gitmiyor (tasnifi vesairesi kurtarmadığından) diye okumuştum ama kağıt bu, gider bence :thinking:

2 Beğeni

Bazen gelen kitapları kontrol etmeyi atlıyorum. Bunu görünce hemen ilk iki cilde bakayım dedim. Şu an kargoda olan 3. cilt için gergin bekleyiş başlasın…

1 Beğeni

Umarım sapasağlam gelir kitabınız.

2 Beğeni

Ciltli ve ciltsiz olarak geçmiştim siparişi. Ciltsizde o meşhur ayraç yok. Penguen Kitabevi’ne gidip 3. cildin birinden çalasım var jdsjdjsd.

Şaka maka iyi ki ikisini beraber alıyorum yoksa üzücü olurdu.

3 Beğeni

İdefix.
Beklemediğim kadar hızlı geldi kitaplar. Siparişin olduğu gece kargoya verdiler ve siparişin 2. günü kitaplar teslim edildi. İdefix böyle şeyler yapınca insan şaşırıyor. :slight_smile:

34 Beğeni