Sayı #128: "Mühür Öyküleri"

Seçki :pray:t2:

Özellikle zamanını kaçırdığım halde yayınladığınız için teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık. Görseller bence artık bir kitapta toplansın. Çok başarılı buluyorum.

Şimdiden herkese iyi okumalar.

4 Beğeni

“Çıkamaz çocukluğundan dışarı

Kimse.

Kardeşliğimiz bundandır

Mavi sularla binlerce yıl.”

Fazıl Hüsnü Dağlarca

Cadı Katı adlı öykümle 128. sayıda birlikte olmak her zamanki gibi mutluluk verici. Topyekun kaygı sarmalında kaybolduğumuz bu süreçte iyi ki öyküler var diyorum. Seçkide emeği geçen herkese selamlar…

2 Beğeni

Arada bir seçkideki öyküleri okurum. Bazen yorumlarım bazen de yorumlayamam. Öykü sayısına bakınca bu ayki tema tutulmuş gibi. Gelecek ayki virüs temasını merak ediyorum. Kim bilir belki ben de bir öykü ile katılabilirim.

5 Beğeni

Herkese selamlar, katılımcı sayısı her geçen seçkide artıyor gibi :slightly_smiling_face: Bu arada benim öyküm olan MÜHRÜNÜ YALAYANLAR CEMİYETİ yanlışlıkla Cevdet Bey’in ismiyle yayınlanmış. Düzeltilmesini rica ettim. En kısa zamanda düzeltileceğinden eminim. Herkesin eline emeğine sağlık. Yorumlarda buluşuruz…

5 Beğeni

Ben de Cevdet Bey’in iki öyküsü nasıl yayınlandı diye şüpheye düşmüştüm. Açıklama iyi oldu. :smiley:

Emeğinize sağlık şimdiden. Okuyacağım en kısa sürede. :slight_smile:

3 Beğeni

Bu ay “Siyah Kardan Adam” adlı öykümle seçkiye devam ediyorum. 5000 karakter sınırı olduğundan dolayı sonuna kadar yazdım. Ucu ucuna bitti diyebilirim. Ve son olarak değerli yorumlarınızı merakla bekliyorum.

2 Beğeni

Merhabalar, Kutsal Mühür benim ilk olmasa da sizin için ilk öykümle karşınızdayım. Bu öykü çocukluğumdan beri kurguladığım hikayelerimin sonuncusudur. Lütfen keyfini çıkarın. Çünkü bende buradaki yüzlerce öykü ile aynısını yapmayı umuyorum.

3 Beğeni

Herkese merhaba,

Uzun bir müddet öykü okuma ve yorumlama kısmına eşlik edemeyeceğim sanırım.
Yine de öykü paylaşmaya devam edebilirim diye düşünüyorum.
Bazı yoğunluklar, uğraşlar buna sebep oldu diyelim.

Hayat herkesin gönlünce olsun.

2 Beğeni

sizi kitap yaptım :slight_smile: ekrandan okumayı sevmiyorum ne yazık ki…

22 Beğeni

Mükemmel olmuşlar! Gözlerimi alamadım… Benden size en azından kendi adıma kocaman bir teşekkürler! :raised_hands:

2 Beğeni

Bayıldım ben bunlara :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Elinize emeğinize sağlık

Teşekkürler :pray:t2:

3 Beğeni

Nuri Bey’in ellerine sağlık. :partying_face:

7 Beğeni

Valla süper, elinize sağlık…

3 Beğeni

Açıp kendi öyküme bakasım geldi valla. :grinning: Seçkide ve bir kitapta yer almak yazar adına mutluluk kendi adıma. Keyifle okuyun. Bu arada herkesin eline, yüreğine, kalemine sağlık

1 Beğeni

daha sizi okumadım okurken üşenmezsem foto atarım :slight_smile:

1 Beğeni

Çok naziksiniz efendim, düşünmeniz yeter.

değerli arkadaşlar tümünüzün hikayelerini okudum ve elimden geldiğince eleştirmeye çalıştım. genel olarak duygu anlatan yazılardan keyif almıyorum. onları öykü/hikaye olarak da göremiyorum açıkçası. örnek vermek gerekirse “Uyuyalım mı?, Mühür Kafalı Bacılar” gibi öyküler fazla duygu odaklı. takip edecek bir olay bulamıyorum. duygu olacaksa bu bence “İkinci Kez Doğmak Mümkün mü?” hikayesinde olduğu seviyede olmalı.
açık konuşmak gerekirse kayıp rıhtımın öykü seçkisi mantığına da çok oturtamadığımdan ön yargılı davranıyor da olabilirim. bilmiyorum. ama çok beğendiğim olurken çok keyif aldığım onlarca öykü var… tümünüzün eline sağlık.
“Tepegöz ve Şaman, Koca Ana’nın İzinde, Lahitteki İz, Moht, Kutu, Cadı Katı, Eti Senin Kemiği Benim, C19, Afiyet Hanım ve…” aklımda kalan, beni iyi anlamda şaşırtan öyküler…

3 Beğeni

Harika bir fikir olmus. Yazarlara muhtesem bir hediye ve guclu bir motivasyon sagladiniz.

1 Beğeni

Düşünceniz ve emeğiniz için teşekkür ediyoruz. Şu kasvetli günlerde aydınlık bir havadis oldu bizlere…