Sebastian Fitzek Kitapları

Ruh Kırıcı bandrol almış fakat yukarıda fortknoxt’un paylaştığı 30.01.2019 bandrol tarihli Sekizinci Gece de henüz basılmamış galiba. :man_shrugging:

1 Beğeni

İkisi bir arada çıksa fena olmaz aslında. :thinking:

2 Beğeni

Aslında daha önce hiç okumadığım bir yazar. Kitapların konuları ilginç geldi.

2 Beğeni

Sekizinci Gece kapağı

3 Beğeni

resim

2 Beğeni

3 Beğeni

Merhaba arkadaşlar hangi kitabıyla başlayayım sizce .

Ruh Kırıcı ve Sekizinci Gece hariç hepsini okudum ve çok sevdim kitapları. En beğendiğim Göz Koleksiyoncusu oldu. Başlangıç için Terapi ya da Kıymık tavsiyemdir. Uyurgezer de başlangıç için çok iyidir. Diğer kitaplara göre daha zayıf ama kesinlikle hepsi güzel. Öncelikle yazarın tarzı psikolojik gerilim. Korku ya da polisiye tarzı beklentiyle başlamayın. Bu yüzden yazarı anlamayan ya da beklediğini bulamayanlar oluyor. Hepsini keyifle okumanızı dilerim.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim terapi ile başlıyorum .

3 Beğeni

Psikolojik gerilim fiyattan başlıyor direkt xd

4 Beğeni

Yazık, aylardır tek kitabını beklerken 6 kitap birden geldi. Şaka gibi. Mağazaya girsem şu kitapları tek elime alıp 3000 lira mı vereceğim.

6 Beğeni

Dnr girişlerinde artık 27 inç ekranlar olacak pegasus kitapları alış-satış diye :sweat_smile:

2 Beğeni

Cidden bunlar böyle ise Ayn Rand yeni baskılar ne kadardan girer satışa acaba.

1 Beğeni

Şimdi amazona baktım da fiyatları ikiye katlanmış. 13lü setin 1100-1300 olduğu bir zamanda aqape ile alsak mı almasak mı diyorduk, almamaktan yana karar verdik. Ben baskıları yokken bir iki kitabını pdf olarak okumuştum. Sadece atlası merak ediyordum. Cüsseli olduğu için pdf olarak okunmuyor. Amazonda bir ara kuponlarla üç kitabı 200 lira civarı tutturdum da edindim. Diğerlerini alcağımı sanmıyorum. Atlas üç kitap da 670 lira olmuş amazonda.

1 Beğeni

Amazon’da Fitzekler şu an makul durumda. Noah kitabının etiket fiyatı 550 olmuş, Amazon’da 180 TL. Aynı şekilde Kıymık 400 TL etiket olmuş, Amazon’da 100 TL. Bazı Fitzek’ler oradan tamamlanabilir isteyen var ise.

2 Beğeni

@fortknoxt yazarın yeni çıkan kitaplarını da eklersen süper olur

2 Beğeni

Liste güncellendi. Pegasus Yayınları’nın kitapları çok geç düşüyor sitelere ve kapakları bulmak biraz sıkıntılı. Onun için takip ettiğim sitelere düşmesini bekliyorum.

Not: Kıymık kitabının kapağı güncellenmiştir.

1 Beğeni

Çok teşekkürler, ellerine sağlık

1 Beğeni

5 kitabını okudum 5i de çok güzeldi. 8.gece, noah ve kıymığı bana 2.el fiyatından satar mısınız ? :slight_smile: