Sevim Sümbül Neyin Peşinde? Hülya Uçar'dan Gizem Dolu Maceralar

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Sevim Sümbül Neyin Peşinde? Hülya Uçar'dan Yeni Kitap – Kayıp RıhtımHülya Uçar imzalı iki yeni fantastik anlatıyı içeren Sevim Sümbül Neyin Peşinde? adlı eseri Fantastik Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı. Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu Hülya Uçar, uzun yıllardır birçok dergide öyküleri yayınlanmış olan bir isim. 1994 yılından bu yana, Varlık Dergisi, Hayalet Gemi, Evrensel Kültür, Yaşasın Edebiyat, Adam Öykü, Türk Edebiyatı,… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Yazarın ilk kitabını severek okumuştum. İkinci kitabı beni çok etkiledi. Yalnızca fantastik sevenlere değil herkesin farklı bir okuma zevki alacağı bir kitap olmuş. Kitap arkadaşlarım arasında zincir bir şekilde elden ele okunmakta.

Söz uçar yazı kalır. Hikayeler ne kadar anlatılsa da esas hikaye okunmalı. Ben çok severek okudum birinci kısımı gülerek, ikinci kısımıda ciddi ciddi ağlayarak bitirdim.

İlk bölümde Sevim Sümbül’le fantastik alemlere girdim. İkinci bölümde fantastik gerçek arasında gidip geldim. Sıra dışı, severek okudum.

Kitabı çok severek okudum. Bence genç, yetiskin herkesin okumaktan farklı bir zevk alabileceği bir kitap. Kitabı okurken bir düşünme nehrine giriyorsunuz, kahramanla birlikte akıntida sürekli sorguluyorsunuz.

Çok farklı ve okuması çok keyifli bir kitaptı. İkinci bölüm oldukça şaşırtıcıydı, ara ara güldürüp ara ara ağlattı. Tek solukta okudum kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.