Sevmediğiniz Özellikleriniz

Herkes iyi ya da kötü farklı özelliklere sahiptir. Ama bazı özelliklerimiz olsa da onları beğenmeyiz. Sizin öyle bi özelliğiniz var mı? Varsa nelerdir? Mesela ben sinirli olunca biriyle konuşursam ağlamaya başlıyorum. Kendim istesem de istemesem de ağlıyorum ve bu özelliğimden bazen nefret ediyorum :grin:

2 Beğeni

En sevmediğim özelliğim kararsızlığım…

7 Beğeni

Benim de öyle ya, o kadar kötü bir şey ki. Alışverişe falan gittiğimde boşa vakit geçiyor. Baş belası bir şey.

4 Beğeni

Feci bir şey kararsızlık :slight_smile: karar veremediğim için almayı beklettiğim fakat sonradan daha yüksek fiyata almak zorunda kaldığım pek çok şey oluyor.

5 Beğeni

Çok dengesizimdir. Sağım solum belli olmaz, psikolojik olarak çok ani gelgitler ve değişimler yaşarım. Sevmediğim diyemiyorum ama kendimde sabitlemek istediğim bir tek bu olurdu.

3 Beğeni

Tembellik, miskinlik ve düşük konsantrasyon. İtiraf etmeliyim ki biraz korkak bir yapımda var aslında.

3 Beğeni

Hiç bir şeye hırs yapamıyorum.Bir şey öğrenmeye başlasam en baştan yapamazsam tamam neyse diyip bırakıyorum.

5 Beğeni

Sanırım benimki de kararsızlık.

İsterse 1000 farklı seçenek olsun, birkaç saatte araştırıp edip hepsini eleyip, seçenekleri 2’ye indirip, son kalan o ikisinin arasında haftalarca yada aylarca düşünüp alamadığım yada yapamadığım şeyler oluyor. Pandemiden önce bi tane Torna tezgahı alıcaktım ama hala iki seçenek arasından karar verip alamadım.

8 Beğeni

Bende ama hırs fazla. Şöyle ki birisiyle aynı kitapı okuyorsam ve ya aynı bir seyi yapıyorsam diğer kişiden daha çabuk o kitapı bitirmek için hırs yapar ve normalde okuduğumdan fazla okurum ki bence bu iyi bi şey :smiling_face:

3 Beğeni

En sevmediğim özelliğim sabırsız olmam…

1 Beğeni

Sevmediğim özelliğim sınırlenınce cok pis eseblesirem. Çabucak sakinleşemem.

1 Beğeni

İnsanlara güvenmemek

3 Beğeni

Sonunu getiremeyeceğim işler için tez canlı ve çok emek harcarken, başarabileceğim işler konusunda her şey için çok geç olana dek tembellik etmem.

5 Beğeni

Aynı ben işte :slight_smile: Bir de diyelim ki sonunda bir karar verip aldım, sonra pişman oluyorum, keşke diğerini alsaydım diyorum :slight_smile:

4 Beğeni

Hep içime atıyorum.

5 Beğeni

Telefonla yazı yazamıyorum. En azından dilbilgisine uygun yazamıyorum. Tüm klavyeler denedim ama olmuyor. Çok uğtaştırıyor beni. En sevmediğim özelliğim şu sıralar bu. Sanırım yaşlanıyorum.

5 Beğeni

En sevmediğim özelliğim gereğinden fazla düşünmek.

7 Beğeni

Kendime vakit ayıramıyorum
Kararsızım
Agresifim
Duygusalım

3 Beğeni

Dizginlenemeyen bir hassasligim var mesleki açıdan bunu aştım ancak yasamvari sekilde aşamadım.
İşcinselim . Bu su götürmez bir gerçek. Rahatsiz mıyım hayır. Ama çevrem rahatsiz .
Amiyane tabirle tükürdüğümu birdaha asla yalamıyorum buda dur duraksiz bir hirs yaratiyor bünyemde .
Ve bazen hafızamdan nefret ediyorum en minik detayları unutmadığı için.

Cok fazla sevmediğim tarafim var gibi görülsede beni ben yaptıklarını biliyorum. Özümde kalip degismeyeceklerini biliyorum. Ayak uydurup yeryer izole ederek yasamayi öğrendim. :slight_smile:

3 Beğeni

Sevmediğim özelliklerimin zirvesinde her şeyi çok fazla sorgulamak yer alıyor.

Kötümser iç sesimi susturacak kadar güçlü olamamam ve her defasında ona kulak verip,haklı çıkartmam, (Bu başarısızlığım gibi oldu :sweat_smile:)

İnsanlara fazla güvenmem,

ve tembelliğim.

3 Beğeni