Shameless 10 Yılın Ardından Final Yaparak Ekranlara Veda Etti

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/shameless-11-sezon-final/

Shameless 11. sezon finali ile ekranlara veda etti. Showtime kanalının popüler serisinde son bölüm; dizinin en çok eleştiri alan kısımlarından birisi oldu. Paul Abbott (State of Play, Ne Offence) ve John Wells (The Company Men, ER) ikilisi tarafından yaratılan Shameless yayına 9 Ocak 2011 tarihinde başladı. 2 defa Golden Globes’a aday olan yapım, pek çok… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Benim sevdiğim nadir dizilerden biriydi. Yaklaşık 9 yıl önce başladığım diziyi son bölümüyle bitirmiş oldum. Genel olarak bu sezon pandemiye denk gelmesi nedeniyle tempo ve hikaye biraz düşüktü. Ben de çok üst düzey etkilenmedim ama oradaki kardeşler ile büyüdüğüm için aklımda hep iyi bir dizi olarak kalacak. Keşke Fiona da uğrasaydı diyorum ama diziden ayılma mevzusu sancılı geçtiği için geleceğini zannetmiyordum. Ayrıca diziye başladıkları gibi ateş başında ve karakterleri tanıtarak bitirmeleri güzel oldu.

1 Beğeni
  1. sezondaydım. Güzel spoiler oldu :sweat_smile:
1 Beğeni

Çok özür dilerim. Final konusunu içeren bir yazı olduğu için girenlerin diziyi bitirmiş olabileceğini düşündüm.

2 Beğeni

Hiç sıkıntı yok :+1: Ben dizinin yaşanılan olaylarını seviyorum. İzleme keyfimi baltalamaz.:grin:

2 Beğeni

Daha son sezonu izlemedim bu yüzden spoilerlı kısmı okumadım. Son bölüm beğenilmemiş izleyip bakacağım. Oyuncuların çocukluklarını biliyoruz bu yüzden duygulandım biraz.

Yıllardır en sevdiğim dizilerden biriydi özellikle Emmy Rossum ve onun sahneleri. :rofl::joy::joy::rofl: En dozunda dizilerden biriydi.