Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Emre ) #2095

Pahalıymış bu ha. 100 kitap kaplasam 50 kitap parası folyoya gidecek :d

(Hiçliğin bekçisi…) #2096

O değil de kız maket bıçağını kullanırken bir tek benim mi kalbime inecek gibi oluyor? Yani o bıçaklar ciddi keskin ve cart diye geçiriyor kız. O arada eli kaysa hop diye gidecek bir parça kitaptan. Çok riskli. Kalp atışlarımdaki düzen bozuldu yemin ederim. Çocukken defter kaplama diye bir olay vardı. O zaman da sevmezdim. Hep kaytarmak için bir iş uydurup dururdum. Annem de fenalık geçirirdi. :joy: Şimdi düşünüyorum da anneme desem ki 900 civarı kitabımı kaplayalım. Muhtemelen bayılır. :sweat_smile:

Düzenleme: Bunların yerine fön makinesi tutunca biçim değistirerek bulunduğu kalıbı alan bir malzeme vardi sanki. Yok muydu?

(Ufuk) #2097

Çok keskin olduğu için bi düzen tutunca maket bıçağı kitaba zarar vermeden keser, hafif eğimle keserseniz :slight_smile: Keskin olmazsa, biraz zorlamak zorunda kalırsanız kayar kitaba asıl :slight_smile:

Yapmak çok zor değil de bende sevmem kaplama vs işlerini :slight_smile: Resim, müzik, iş eğitimi dersleri bende :-1:t2:

DR’ dan 14 Ocak’ta verdiğim siparişten… 10. gün siparişin bir kısmı geldi.

(Ufuk) #2099

İyi gelmiş gene :slight_smile: Şimdi geri gönderdiğim ürünler için aradım D&R’ı. Ürünleri iptal edersem ücret iadesi yada hediye çeki mi olacak dedim. Bana jestini yap koduyla almışsınız ürünleri iptal etmeniz durumunda, herhangi bir ücret iadesi veya hediye çeki tanımlaması yapılmayacak olarak görünüyor dediler. “Yani beni dolandıracak mısınız?” dedim. İki saat boş boş konuşuyorlar ne kendi mevzuatlarından haberleri var. Ne genel mesafeli satış sözleşmesinden.

Geçen yıl “Jestini yap” çekiyle yaptığım alışverişte benim de iade olan kitaplarım olmuştu, iade olan parayı geç de olsa " jestini yap" çekini alırken kullandığım karta yapmışlardı ama bir çok kez yazışmak gerekmişti.

(Ufuk) #2101

Ya para iadesi yapmayabilir tamam başka kurumdan alıyoruz sonuçta hediye çekinide. En azından kod tanımlar sorun çözülür. Para iadesi ve hediye çeki tanımlayamıyoruz paranız yanıyor ne demek ya :slight_smile:
Sırf yanmadığını ispatlamak için iptal edesim geldi siparişi. Hata bende alışveriş yapıyorum böyle firmalardan.

Erzurum’da yeni yapılan okul kütüphanesine göndermek için aldığım set geldi.Genel olarak beğendim seti ( Kitapların içindeki resimler,çizimler renkli olsaymış 10 numara bir set olurmuş. )

Yarın kargoya verip göndereceğim.Bir tek çocuk bile kitap sevgisine tutulursa kazancımız büyük olur.

(fatih çetin) #2103

En yakın zamanda ben de kütüphanemi düzenleyip uygun kitapları bağışlayacağım. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

Şaşırtıcı olsa da ilk İdefix alışverişimdi. Şuncacık şey için kocaman kutu göndermeleri önem verdiklerini gösterse de bin yıl geçmiş gibi geldi aradan. Belki de tam sınavdan önceki akşam gelmiş olduğu için görecelenmiştir zamanım bilemiyorum. Metis cep defterine bayıldım çok güzel ve kapkalın.

Ek olarak aldıklarım ama daha gelmeyenler:

Her alışverişime 1-2 tane işbankası eklemeyi seviyorum.

(Kenan Ulusoy) #2105

Benim de çok hoşuma gidiyor. Bu kitaplar sayesinde herhangi bir alışverişi 100₺ veya 150₺ ye tamamlıyorum güzel oluyor.

(Alican) #2106

/Reklam mode on/
Kitapyurdu alışverişim. Dün öğlen sipariş verdim bugün sabah bana ulaştı.
/Reklam mode off/

(Erman Akman) #2107

Paniğe Kapılma !
Ateşle İmtihan Witcher 5
Tanrılardan Krallara Vikingler.

Benimde Kitapyurdu alışverişim.

(Ayberk Şentürk) #2108

Çarşamba sipariş verdim ve bugün elime ulaştı.

(Cengizhan) #2109

Geldi gönlümün efendisi

İlknokta sitesinden aldığım kitaplar, Çarşamba siparişi verdim bugün elime ulaştı :slightly_smiling_face:

:face_with_monocle:

(fatih çetin) #2113

Takas ile farklı kişilerden; Ali Narçın Dünya Uygarlıkları Seti (10 kitap), Gurur ve Önyargı, Japon Masalları, Bilinmeyen Kadath’a Düş Yolculuğu, Gezegen Serisi 1-Mars Serüveni, İran Masalları, Türk Masalları Cilt 2 kitaplarını aldım.

:slightly_smiling_face: