Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Kuyucaklı yusufu okumak isteyen biri tüm eserleri almak zorunda kalmasın diye muhtemelen. Hem ayrı satılan romanların kapakları çok daha güzel bence.

( tansel) #2157

En popüler olanları ayrı da basmışlardır ki reyonda görüp alan, fiyatı uygun diye siparişinin yanına ekleyen olur diye. Akıllı ticaret hamlesi, kapaklar da dikkat çekici.

(Mustafa Yıldız) #2158

Ayrı basılanlar romanları sadece. Bir de seçme öyküler basacaklarmış. Şimdi kim gidip 400 küsür sayfa kitap alacak. İnsa da havası yok bi kere. Tek tek daha janjanlı. Sırtı falan da birleşip voltran oluşturuyor. Epsilon kendi hesabında paylaşıyor. Ben hariç herkese sanırım romanları göndermişler. Yarısı sırt detayına bayıldım yazmış.

(Ahmet Boyraz) #2159

Buraya uğramayalı uzun zaman olmuş. :smiley:

60 TL’ye 4 İthaki Bilimkurgu Serisi ile suskunluğumu bozdum. Liste şöyle;

• Dr. Moreau’nun Adası
  • Frankenstein
  • Ay Zalim Bir Sevgilidir
  • Bitmeyen Savaş

(Erdal) #2160

2-3 ay kitapsız kalacağım galiba :no_mouth: İlk defa okuyacak kitabım kalmadı. Elde avucta ne varsa tükettim :joy:

(Barış) #2163

3 cildi alırsanız hepsini almış olursunuz. Bütün romanları zaten 3 romanını kapsıyor (kuyucaklı, madonna ve içimizdeki şeytan)

(Mustafa Utku GÖKER) #2164

Diskdünya’ya daldık bakalım:)

Hasbüyü ve Asayiş Berkemal’i düzeltmeye çalıştım :joy::joy::joy:

(Hüseyin gök) #2166

İdefix degişim isteminden sonra olması gerektiği gibi sıfır kitaplar geldi. İsteyince yollanabiliyormuş.

Eşimin sürprizi :heart_eyes::heart:

(Serhat) #2168

(fatih çetin) #2169

Abi, Sabahattin Ali kitaplarının iç dış detaylı fotoğraflarını forumda paylaşır mısın sana zahmet?

(Mustafa Utku GÖKER) #2170

Bu sefer doğru dizdim sıraya. Bu forum keseye zarar:)

@Firtinakiran abla bu başarı senin :joy: Diskdünya kitapları gelmeye devam ediyor.

(Serhat) #2172

(fatih çetin) #2173

Teşekkürler Abi. İlerisi için almayı düşünüyorum. Basımında sıkıntı yok değil mi?

(Serhat) #2174

Bir sıkıntı yok rahatlıkla alabilirsin. Bazı internet sitelerinde kuşe kağıt yazabiliyor kağıt kalitesine. Öyle değil standart kitap kağıdı. Ama kağıt kaliteli bir kağıt. (Kağıt türleri hakkında çok bilgim yok o nedenle hangi tür kağıda girdiğini bilemiyorum. :slight_smile: )

Kesinlikle katılıyorum :pray::hugs: