Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Acaba Savaş ve Barış’ı tek cilt mi yoksa cift cilt mi basacaklar merak ediyorum. İş Bankası’nın baskısı olduğu için alıp almama konusunda kararsızım.

Yordam Kitap

Kidega

6 Beğeni

Ben de HAY baskısı yok, Can baskısı var o nedenle HAY baskısını almamıştım.

Can baskısı 2 cilt yaklaşık 1800 sayfa… Boyut, punto farklılığından 1500 sayfa olsa 1500 sayfayı tek cilt basarlar mı?

Alfa’nın 1200 sayfa civarında tek cilt olan kitapları var ama Tolstoy ciltlerine göre daha uzun ve daha geniş. Savaş ve Barış tek cilt olur mu bilemedim.

Siparişimdeki kitapların hepsi yakın zamanda yayınlanmış kitaplardı…Belki de benim şanssızlığıdır…

Sitelerinde duyuru yapmışlar kdv konusu işe ilgili sıkıntı varmış sanırım

Gerçekten ömür biter, kitap istekleri bitmez :d @Agape @darrow2111

3 Beğeni

Arkadaşlar idefix’te 15TL indirim kodu kullanıp üstüne BKM Express kampanyasını kullanabilir miyim?

Maalesef olmuyor öyle.

6 Beğeni

Ben de tam listemdeki kitaplar 1000’i geçti diyordum ki sizin mesajınızı görerek şükrettim. :joy::joy:

2 Beğeni

Abla çek bankadan krediyi, topla hepsini. :joy:

1 Beğeni

Atatürk Etkisi - Sinan Meydan
Fahrenheit 451 - Ray Bradbury
Dabbe - Zafer Avşar
KIlıç Ali’nin Anıları - Hulusi Turgut

2 Beğeni

Ah ah… Beterin beteri olmuşum, vay halime… :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

@darrow2111 Krediden nefret ediyorum ya. :joy: Hiç sevmem vallahi insanın sırtında yük. Bir de faizi var ki dillere destan. Beklemeyi tercih ederim. Zamanla hepsi olur. :blush:

Konuyu da işgal etmeyelim. Yeni aldıklarım:

12 Beğeni

Kılıç Ali’nin Anıları uzun yıllar önce okuduğum ve çok etkilendiğim bir kitap olmuştu.
Bugün belki kitabın bir çok yerine anımsamıyorum ama;

Atatürk Kılıç Ali’ye Sana vereceğim tehlikeli bir görevi yapabilir misin ? Kendini ateşe atabilir misin?’ diye sorar. Kılıç Ali saatlerdir yanan nar gibi olmuş lambayı eline alır, odaya yanık et kokusu, yayılır:

Çok güzel kitaplar, iyi okumalar dilerim.

2 Beğeni

Cepteteb kampanyasından da,

3 Beğeni

Lovecraftlar’ı Alfa basacak diye almıyorum da pişman olmam inşallah, kapaklar harika gerçekten. :heart_eyes:

1 Beğeni

İthaki Karanlık Kitaplık’ta daha H.P. Lovecraft basacak diye okudum bir yerde sanki. Seviyorum bu kitaplığı. Öbürlerini satıp bu seriden almaya karar verdim.

1 Beğeni

Bu ilk kargo. Muhafızlar! Muhafızlar! Ve Hareketli Resimler de gelecek.

18 Beğeni

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum açıkçası, tek cilt olayı sıkıntı. Okuyamıyorum tek ciltleri. :frowning:

Alfa hasar durumu nasıldı? Fotoğraflarda iyi görünüyor ama? Benim de alfakitap.com dan alacaklarım var ama hasarlı olur mu diye tırsıyorum biraz