Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Mongoliad
Vincent Spinetti’nin Tuhaf Kariyeri

1 Beğeni

kitabı 16 ocakta sömestr sırası sipariş edip akraba ziyaretine gittim evde babam vardı o alır diye ne bileyim böyle geleceğini iade olmaz da bari özür dileseler kitap hediye olacaktı bu arada en çok buna üzüldüm.

resimleri attım ama çift etiket atamadım.

10 TL- 15 TL olarak gözüken kitaplardan Enginlik serisi, ZooCity, Kül Dağındaki Kütüphane kitaplarını okudum ve tavsiye ederim.

ZooCity Hayvanlılar şehri, yurt dışında nasıl bilmiyorum ama bizde pek okur bulamadı galiba, farklı bir kurgu… Bir nedenden dolayı (burada yazmayayım kitabı okuyanlar olacaktır) bazı insanlar hayvanlı bir yaşam sürmeye başlıyorlar ( uygun bir tarif olmadı ama neyse) ve bu onlara bazı yetenekler kazandırıyor.

Kül Dağındaki kütüphaneyi okurken, aklıma hep iskandinav mitolojisi geldi, Yazar etkilenmiş midir bilmiyorum ama ben de öyle bir hissiyat olmuştu.

Enginlik serisi tavsiye ederim, Her ne kadar yeni sezonu izlemedim ama dizi de güzeldi.

Ancak şöyle de bir sıkıntı var.4. kitap hala basılmadı Kitap yakında gelecek denmesinin üzerinden 1.5 sene geçti. Ey ithaki sen çevirip bizi bu kitaplarla tanıştırdın, devam kitaplarını da takip et :slight_smile:

Yaratık 2017 de gösterime giren Film’in kitabı… Ürkütücü bir finali var kitabın da filmin de

1 Beğeni

Bugün ulaşan kitaplarım…

Hegel okumakta ve anlamakta en çok zorlandığım filozoflardan. Kitap için sunuş yazısında onun en kapsamlı düşüncelerine en temel girişi yapmak ve Hegel’le ilk kez karşılan okur akılda tutularak yazıldı demesi kitabı almak ve okumak istemem de etken oldu.

Bu arada Babil;

bu şekilde bir e-posta gönderdi, 8’inde çıkacak iki kitabın da diğer kitap satış sitelerini bilmiyorum ama Babil stoklarına giriş tarihi 12’si olmuş…

5 Beğeni

Çarşamba akşam 8 gibi D&R’dan sipariş verdim.Bu sabah geldi.Kitaplardan birinin sırt kısmında baya hasar var.Diğerlerinde hiçbir sıkıntı yok.Kargoda olmamış muhtemelen.Yoksa diğerleri tek bir çizik bile olmadan gelmezdi.Sanırım D&R bilerek hasarlı kitap yolluyor.

5 Beğeni

Almayı düşünüyorum fakat çevirisi iyi mi emin olamadım. Okuyan, bilen var mı?

Değişim iste bence .

1 Beğeni

Ben aldım kargo bugün çıkmış yarın gelir ama bu kitabı okumaya 1-2 aydan önce başlayamam. Kitabın baskı ve çevirisi hakkında fikir versin diye bir kaç görsel eklerim buraya .

1 Beğeni

Çok memnun olurum efendim.

1 Beğeni

Şimdi değişim istesem en az bir ay oyalarlar. Uğraşmak istemiyorum.

Yok ya en fazla bir hafta sürüyor sadece iletişimi fazla tut yeter, ben öye yaptım hızlı tedarik ve gönderim yapıldı.

Ben daha önce Freud kitaplarını aldım. Tutku yayın evinden aldım. Okuduklarımdan birşey anlamadım.

Hüseyin’in söylediği kitapları almaya karar verdim

1 Beğeni

Benim yazdığımdan da bir şey anlamadınız sanırım.

Anladım frued okuması zor biliyorum ama geçen gün burdan birisi ile konuşmuştum “tutkunun bastığı freudlar çok. kötü okuması zor” demişti .
Onun için burdan öneri almak için yazdım.

https://www.hepsiburada.com/etona-asetat-yapiskanli-rulo-45x10-etn-601-p-HBV00000BR9YS?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.ofis-sanatsal-boya-malzemeleri.pla&gclid=Cj0KCQiAkfriBRD1ARIsAASKsQJ0jokzi8QrrDofLXJlyKcfb1SQtPRWIOLD3XQz0J3YQCo2MYG1y6kaAlTgEALw_wcB

Şunu alsam mı ki? Fiyatı da uygunmuş.

1 Beğeni

Almamanı tavsiye ederim. :joy: Bu markadan ben başka bir şey için almıştım ve sinirlenip olduğu gibi çöpe attım. :joy: Lanet bir şey bu. Yanlış yapıştırdın mı kalkmıyor ya da yapıştığı şeyi söküp atıyor haberin olsun. Diğer açıdan “Ucuz etin yahnisi yavan olur.” derler…

1 Beğeni

Temat’ın var bir de fiyatları yakın sayılır onu alayım o zaman?

Kaplama için mi kullanacaksın? Markası hakkında hiç bir fikrim yok. İade olayı varsa dene şansını.

Evet kaplama için bazı kitaplar çok çiziliyor özellikle İthaki’nin ki gibi kitaplar bir tane kitabımı ahşap zeminde unutmuşum. Temizlik yaparken felan kimse alıp yerden kaldırmayınca çizilmiş. Bunlardan almaya karar verdim bende.

2 Beğeni