Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Demet ) #2216

Okuduktan sonra çevirileriyle ilgili bilgilendirebilir misiniz bizleri?

Ocak ayında aldıklarım:

(Batuhan Şimşek) #2218

Listeme ufak bir güncelleme yaptım yaklaşık bir ay sonraki fuara saklıyorum hepsini.

Otostopçunun Galaksi Rehberi(Ciltli)
Yerdeniz(Ciltli)
Dönüş
Vakıf Serisi (İlk 3 kitap)
1984 Özel Baskı
Önümüzdeki bir ay içinde tekrar basılırsa Zaman Çarkı 6-7

(Yakup Alioğlu) #2219

Cevirileri oldukça iyi o konuda sıkıntı cekmezsiniz. Zaten bu konuda isim yapmis kaliteli iki cevirmenin elinden cikiyor. Ama daha önce rus edebiyati okumadiysaniz onlarca karmasik isim, rus kültürü, dinin bolca yedirildiği romanlar ve öyküker sizi bekliyor olacak.

(Hiçliğin bekçisi…) #2220

Paul Auster’a içim gitti… :heart_eyes:

(Cengizhan) #2221

Küçük bir alışveriş,Vahşi Kızları merak ediyorum.

(Mustafa Erdem) #2222

Paul Auster’ın 4321 kitabını okumak ilginç diye gördüm internet yorumlarında. Özellikle bölüm sırasına göre atlanarak okunması farklı bir deneyim. Listemde altlarda kalmış, bu ay alıp okuyacağım.

(Demet ) #2223

Yok yok alışkınım Rus edebiyatına. Genelde İş Bankası Kültür Yayınları’nı tercih ettiğim için çeviri sorunu yaşamadım. Şimdi yeni bir yayınevi denemek riskli gibi gelmişti. Ama siz sıkıntı olmaz diyorsanız deneyeyim ben. Çok teşekkürler cevabınız için :slight_smile:

(fatih çetin) #2224

Güzeldir. Hangi Kitabı Okuyorsunuz başlığındaki incelememe bakabilirsiniz.

(Hüseyin gök) #2225

Kitapfidan alışverişim umarım sağlam ve sorunsuz gelir.

(Metin) #2226

Umarım gelir… 24 Ocak tarihli siparişim dün itibariyle temin edilememe gerekçesiyle iptal edildi…

Alışveriş listem. Ancak bunları almaya gelene kadar okumak istediğim bir sürü kitap var kitaplığımda. O yüzden “ya sabır” diyip listemi sürekli büyütsem de bir yandan okumaya devam etmek istiyorum.

(Hüseyin gök) #2228

Aldığım kitaplarda sıkıntı olacağını sanmıyorum hepsi baskısı olan kitaplar,siz hangi kitapları almıştınız?

(Umut Özak) #2229

Siz bir de benimkini görün. Neler neler var! :man_facepalming:

(Hiçliğin bekçisi…) #2230

Biz Hep Şatoda Yaşadık harika bir kitap. Shirley Jackson favori yazarımdır. Ve orada bir de Yerdeniz gördüm. :heart_eyes:

Ayrıca listeniz gayet güzel ve az. :joy: Benim listemde 2000 kitap var. :joy: Birçoğu da baskısı bitmiş. Zamanla olur her şey. Güzel kitaplara! :krs:

Acaba Savaş ve Barış’ı tek cilt mi yoksa cift cilt mi basacaklar merak ediyorum. İş Bankası’nın baskısı olduğu için alıp almama konusunda kararsızım.

(Ufuk) #2232

Yordam Kitap

Kidega

Ben de HAY baskısı yok, Can baskısı var o nedenle HAY baskısını almamıştım.

Can baskısı 2 cilt yaklaşık 1800 sayfa… Boyut, punto farklılığından 1500 sayfa olsa 1500 sayfayı tek cilt basarlar mı?

Alfa’nın 1200 sayfa civarında tek cilt olan kitapları var ama Tolstoy ciltlerine göre daha uzun ve daha geniş. Savaş ve Barış tek cilt olur mu bilemedim.

(Metin) #2234

Siparişimdeki kitapların hepsi yakın zamanda yayınlanmış kitaplardı…Belki de benim şanssızlığıdır…

(Ufuk) #2235

Sitelerinde duyuru yapmışlar kdv konusu işe ilgili sıkıntı varmış sanırım