Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Gerçekten ömür biter, kitap istekleri bitmez :d @Agape @darrow2111

(fatih çetin) #2237

Takas ile aldığım Yedikuleli Mansur ve Eolin Destanı kitapları (3 kitap) geldi. Bakalım nasıllar?

(İbrahim Şahin) #2238

Arkadaşlar idefix’te 15TL indirim kodu kullanıp üstüne BKM Express kampanyasını kullanabilir miyim?

(Hüseyin gök) #2239

Maalesef olmuyor öyle.

(Emre ) #2240

(Yasin) #2241

Ben de tam listemdeki kitaplar 1000’i geçti diyordum ki sizin mesajınızı görerek şükrettim. :joy::joy:

(Umut Özak) #2242

Abla çek bankadan krediyi, topla hepsini. :joy:

(Cansu) #2243

Atatürk Etkisi - Sinan Meydan
Fahrenheit 451 - Ray Bradbury
Dabbe - Zafer Avşar
KIlıç Ali’nin Anıları - Hulusi Turgut

(Hiçliğin bekçisi…) #2244

Ah ah… Beterin beteri olmuşum, vay halime… :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

@darrow2111 Krediden nefret ediyorum ya. :joy: Hiç sevmem vallahi insanın sırtında yük. Bir de faizi var ki dillere destan. Beklemeyi tercih ederim. Zamanla hepsi olur. :blush:

Konuyu da işgal etmeyelim. Yeni aldıklarım:

Kılıç Ali’nin Anıları uzun yıllar önce okuduğum ve çok etkilendiğim bir kitap olmuştu.
Bugün belki kitabın bir çok yerine anımsamıyorum ama;

Atatürk Kılıç Ali’ye Sana vereceğim tehlikeli bir görevi yapabilir misin ? Kendini ateşe atabilir misin?’ diye sorar. Kılıç Ali saatlerdir yanan nar gibi olmuş lambayı eline alır, odaya yanık et kokusu, yayılır:

Çok güzel kitaplar, iyi okumalar dilerim.

Cepteteb kampanyasından da,

(Umut Özak) #2247

Lovecraftlar’ı Alfa basacak diye almıyorum da pişman olmam inşallah, kapaklar harika gerçekten. :heart_eyes:

(Hiçliğin bekçisi…) #2248

İthaki Karanlık Kitaplık’ta daha H.P. Lovecraft basacak diye okudum bir yerde sanki. Seviyorum bu kitaplığı. Öbürlerini satıp bu seriden almaya karar verdim.

(E. Arman ★) #2249

Bu ilk kargo. Muhafızlar! Muhafızlar! Ve Hareketli Resimler de gelecek.

(Umut Özak) #2250

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum açıkçası, tek cilt olayı sıkıntı. Okuyamıyorum tek ciltleri. :frowning:

(Barış) #2251

Alfa hasar durumu nasıldı? Fotoğraflarda iyi görünüyor ama? Benim de alfakitap.com dan alacaklarım var ama hasarlı olur mu diye tırsıyorum biraz

(Berkay) #2252

Ben geçen hafta sipariş vermiştim,2 gün sonra elime ulaştı.Paketlemesi falan sağlamdı.Tavsiye ederim.

Kitaplarda bir hasar yoktu…

Bence kimden alırsanız alın hasarlı kitap gelmeyeceğinin garantisi yok. Fiziksel kitap evlerinde aldıklarım da bile alırken fark etmediğim ama okurken farkına vardığım kitabın sayfalarıyla ilgili hasarlar oluyor…

Hasarlı kitap gelir korkusu yaşamayın bence. E-ticarette ( bazı ürünler hariç) 14 gün neden göstermeden iade hakkınız var. Bu durumlar olursa iade veya değişim isteyin.

(Yasin) #2254

Uzun bir aradan sonra aldıklarım;

1)Elric 5
2)Triffidlerin Günü
3)Vahşetin Çağrısı
4)Karanlığın Yüreği-Joseph Conrad
5)İtfaiyeci
6)Carol Görülmeden

(Serhat) #2255

Hiç bir sorun yoktu. Hem çok hızlı kargolama var. Hemde paketleme filan bayağı özenli. Kitaplar tertemiz. Güvenle alışveriş yapabilirsin. Şuan için tek sıkıntı. Kredi Kartına taksit yok.