Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Tesla-İcatlarım da gerçekten güzel bir kitap. Stefan Zweig-Freud için düşüncelerimi yukarıda belirtmiştim zaten.

Imitation Game izlemiştim. Gerçekten çok güzel filmdi. Birkaç defa izlediğim için uzun süre izlemem sanırım. :slight_smile:

@Altaryus Benim çekincem sanırım yayınevinden ötürü. Zeplin iyi midir, kötü müdür bilemiyorum. Sanırım bir şans verebilirim. Biraz da araştırdım biyografi niteliğindelermiş.

Babil.com’dan almıştım. Hasarsız olarak elime ulaştı. Babilden alışveriş yaparken içim rahat oluyor.

11 Beğeni

Bugün kuzenimin atmak için ayırdığı kitapların içinden bu çıktı. Heyecanladım. Zamanında kıymetini bilmediğim bir kitap olduğunu düşünmekle beraber konusuyla da ilgimi çekti. Birçok kitap vardı ama tam bakamadım.

10 Beğeni

Sefiller ,Diriliş bu gün geldi yeni basımları .H.A.Y serisi hepsi ciltli.İş yerimdeki dolabımdan resim bu arada ,sığmamaya başladı ,yeniden düzenlemem gerekecek.Dileyen okuyabiliyor iş yerindeki çalışan arkadaşlardan.Tek şart “Alındığı şekliyle bırakılmaları.”

19 Beğeni

Konu olarak benim çok hoşuma giden bir kitaptı. Ne zamandır devamını bekliyorum umarım yakın zamanda gelir.

İlk kitapta kalmış ve devamı gelmemiş. Ben pek ihtimal vermiyorum ama gerçekten hoş duruyor konusu. Umarım devamı gelir. Gelmez ise üzücü gerçekten.

Düzenleme: Soru başlığında ikinci kitap redaksiyonda, üçüncü kitap da çeviride diye yanıt verilmiş. Şimdi daha bir sevindim. :blush:

2 Beğeni

Ithaki soru bölümünde bu sene devamı geleceği yazıyordu ama tarih belli değil. Tabi seriyi tamamlarlar mı yoksa sadece 2. kitabı mı yayımlarlar o ayrı bir konu :confused:

1 Beğeni

Kuzeniniz kitap piyasasını hiç takip etmiyor anlaşılan :slight_smile:
Baskısı yenilenecek olsa da aranan kitaplardan.

4 Beğeni

Zaten akıllara “kitap neden, nasıl atılır?” sorusu geliyor ama özel hayat diyor merakımı gömüyorum.

2 Beğeni

Kuzenimin bu tip şeyler pek umurunda değil. Maddi açıdan çok çok iyi durumda olduğu için okuyup atıyor. Tutumunu her zaman yanlış bulmuşumdur ve kendisine de defalarca hayret ettiğimi belirtmişimdir. Hatta bazen epey ağır konuştuğum da olmuştur.

Yıllardır onun attıklarını alarak neler neler okudum. Bu konuda biraz vurdumduymaz. Artık çok fazla kitap almıyor zaten. Elektronik okuyucu kullanmaya başladığı için bunlar son kalanlar gibi sayılabilir. Bazen kitapların içinde kendisine özel notlar ve güzel dilekler olabiliyor.

Keşke içlerinde Darwinya da olaydı. :joy: Aşırı merak ediyorum fakat piyasası çok yüksek.

Yine ondan gelme fiyat değeri muhtemelen yüksek olacak bir sürü kitap vardır eminim ama içlerinde benim gözbebeğim bir tane var: Ursula K. Le Guin - Yerdeniz Büyücüsü 1. Baskı. :heart_eyes:

8 Beğeni

Kitap almayacağım diye kendime söz vermiştim ama Idefix’te BKM Express kampanyasını görünce dayanamadım az önce sipariş geçtim.

Ragnarök: Tanrıların Alacakaranlığı -A.S. Byatt
Viking Mitolojisi -Snorri Sturluson
Büyük Sorulara Kısa Yanıtlar -Stephen Hawking
Andromeda Nebulası -Ivan Yefremov
Yüzyıllık Yalnızlık -Gabrial Garcia Marquez

5 Beğeni

Darwinya geçen gözümün önünde 10 tl’den gitti. 3-5 gün durmuştu satışta halbusemki.

Üzdün :frowning: [20 karakterden nefret ediyorum part 2] :no_mouth:

2 Beğeni

Bunlarda benim son zamanlarda aldıklarım. Okuoku, idefix ve pegasus n11 mağazasından.
İdefixten önce 100 tl’lik hediye çeki aldım IDEFIX10 koduyla 90 tlye. Sonrada 120 tl’lik alışveriş yapıp bkm 15 tl indiriminden yararlandım. 120 tl alışveriş 95 tl gelmiş oldu. Ama 3 kitapta sıkıntılar var değişime yollayacağım bakalım. Her zamanki idefix indirim olmasa kitap alınacak site değil.

14 Beğeni

9 Beğeni

Babil’den aldıklarım genel olarak hasarsız geldi. Ama ön sipariş kitapların temini biraz süreci uzattı.

12 Beğeni

5 Beğeni

İstanbul’da ikamet edip de yakın zamanda d&r alışveriş yapmış olan var mı aranızda? Hepsiexpress yüzünden uzun zamandır kullanamıyorum fakat sepette neler varmış diye bakarken yurtiçi ibaresi gördüm kargo kısmında. Yurtiçi’ne mi döndüler acaba ithaki %40’ken değerlendireyim istedim.

İade içindir o. İadeler Yurtiçi kargo firmasıyla oluyor.