Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Alican Doğan) #208

Almadan önce benim de kafamda bu soru vardı. 28’inden sonra tek bir kargoda gönderilmesi ihtimaline karşı şu anda okumayı düşünmediğim kitapları sepete ekledim. Tahminim hepsinin beraber gönderileceği yönünde. Tahminim dışında site ile iletişime geçmedim. Farklı bir gelişme olursa bilgilendiririm.

(Serhat) #209

İlknokta üzerinden verilen siparişler tek seferde gönderiliyor. Ben o kadar alışveriş yaptım ileri tarihli ön siparişlerde dahil, hiç parçalı sevkiyat olmadı.

(fatih çetin) #210

İlknokta sitesinde havale ile ödeme yaptınız mı hiç? Kredi kartım olmadığı için havale seçeneği ile satın almak istiyorum. Banka havalesi mi posta çeki havalesi mi önerirsiniz? Havale yaptıktan sonra siparişte sorun olur mu? Hep kapıda ödeme ile kitap satın aldığım için soruyorum.

(Serhat) #211

Ben hep kredi kartı ile alışveriş yaptım. Hiç havale ile yapmadım. Ödemelerde bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Sorun olacağını düşünmüyorum ben şahsen.

(İbrahim Şahin) #212

İki kez havale ile alışveriş yaptım, dekontu mail adreslerine gönderiyorum ödeme onaylanıyor. Bugün önsiparişi kredi kartım olmadığı için havale ile yaptım

(Ünsal) #213

İlknokta sitesinde banka kartıyla ödeme seçeneğinde sadece garanti bankası mı geçerli?Çünkü bende başka banka kartıyla var ve havale yapmayı bilmiyorum da.

(fatih çetin) #214

Hangi banka ile havale yapılıyor?

(Emre ) #215

Kitapyurdu puanlarıyla NTV Yayınları’nın kitaplarını alıyorum. Abi ben o zamanlar kitap okumuyordum. NTV Yayınları’na bayıldım abi bu kadar özenli ve geniş kadro başka yayınevi var mıymış ya? Keşke kapanmasaydı.

(Mustafa Güngören) #216

Felatun Bey ve Rakım Efendi - Ahmet Mithat Efendi (İş Bankası)
Fahrenheit 451 - Ray Bradbury

(İbrahim Şahin) #217

Liste ödeme ekranında çıkıyor, tam hatırlamıyorum maalesef

Liste uzun.Kredi kart ekstremi görmek istemiyorum ay sonunda.

Mithradates
Körler Ülkesi
Sarı Kral Öyküleri
Star Wars’a Göre Dünya
Küçük Prens Özel Baskı
Mumya
Deliliğin Dağlarında-Karanlık Kitaplık
Cthulhu’nun Çağrısı–Karanlık Kitaplık
Mars Yıllıkları
Yürek Burgusu-Karanlık Kitaplar
Doctor Who: Buz Çarkı
İskandinav Mitolojisi - Ciltli
İskandinav Mitolojisi - Karton
Sandman 5 - Sen Oyunu
Hitchcock Sineması
Monte Cristo Kontu (2 Cilt) (Ciltli)
Nevernight Kuzgunun Gölgesi (Ciltli)
Brodeck Raporu-1.Kitap Öteki
Brodeck Raporu 2.Kitap-Meçhul
Leon

(Hüseyin gök) #219

Zaman çarkı ciltli full set, neşet Ertaş garip bülbül, monte Cristo Kontu ciltli, fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar, dune full set, rama ful set, İskandinav mitolojisi ciltli, Bolşevik devrimi1-2-3, neil gaiman öyküler ciltli, düşlerin efendisi jules verne cilti, ince memet tek cilt,

yarısı yeni aldıgım :joy::grin:

(Can) #220

Daniel Dennet- Bilinç açıklanıyor Marshall Berman- Katı olan her şey buharlaşıyor Robert Bellah- İnsan evriminde din

(Hüseyin gök) #221

hepsini attım

(Emre ) #222

Full set ne hacı? Knight Online’da char mı diziyorsun? :Ddddd

(Ünsal) #223

Yardımınız için teşekkür ederim.

(zin) #224

Sandman Bebek Evi 2. Cilt sanırım yayınevlerinde bulunun son cildi de ben aldım :clap:
Amerikan Tanrıları
Bu Ölümsüz
Dune
Sürgün Gezegeni
Çocukluğun Sonu
Resimli Adam
Fahrenheit 451
Mars Yıllıkları

Bunlar elime yeni ulaşan siparişlerim hepsini masaya dizdim baktıkça mutlu oluyorum :smile::clap:

(İbrahim Şahin) #225

Yakma Zevki
İskandinav Mitolojisi - Ciltli x2
Sandman 5 – Sen Oyunu (Uzun zamandır bekliyordum, gelene kadar seriye tekrar başlayacağım.)
Sürgün Gezegeni

Daha 12 gün önce Vakıf’ın ilk üç kitabını ve Toz Gibi Yıldızları almıştım, üstüne bunlar da eklendi ve bir önceki alışverişlerimden bekleyen kitaplar… Beklediğim bir kitap çıkmadığı sürece 2-3 ay kitap satın almayacağım, gözden çıkardığım kitapları takaslayarak/satarak eksiklerimi gidereceğim.

(Herhangibiri) #226

Çolak Kral
Kan Soyu - Kısım 1
Kan Soyu - Kısım 2
Dikenlikler Kralı
Vahşi
Bitik Erkekler
Normalde sahaftan bir miktar alışveriş yapmıştım ve üstüne almayacaktım. Ancak kitapyurdunun Pegasus’taki %50 indirimi beni yoldan çıkardı :smile:

Yaklaşık 2 yıldır krize hazırlık olsun diye okuduğumdan fazla kitap alıyorum ama bu ay abarttım biraz.Bunlar bu ay ikinci siparişimde olanlar.

Bulfinch Mitolojisi - Thomas Bulfinch
Mit ve Anlam - Claude Levi-Strauss
Modern İnsanın Kökeni - Roger Lewin
Otomatik Piyano - Kurt Vonnegut
Germinal - Emile Zola
Evrim [Kullanım Klavuzu] - Francisco J. Ayala
Mustafa Kemal Atatürk Mücadelesi ve Özel Hayatı - İpek Çalışlar