Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ben de istiyorum o arkadaşlardan. :roll_eyes: Saka bir yana iyi ki doğdunuz. :grinning:

4 Beğeni

Bu hediyeler gibi güzellikler sizlerle olsun. Nice mutlu yıllara

2 Beğeni

Artık forumda gezerken şu listeme yeni kitap eklemeyi bırakmak istiyorum bu sefer de Dune eklendi bu daha nereye kadar gidecek bilmiyorum. Mutlu yıllar ayrıca :smile:

3 Beğeni

@AeroKnight-sama evet hepsi hediye. Arkadaşlarım ta ortaokuldan şanslıyım bu konuda.

@Agape @darrow2111 @royem çok teşekkür ederim :slight_smile:

@Firtinakiran evet artık ben de başlayabilirim bu seriye. Baya merak ediyorum en kısa zamanda okumaya başlayacağım

@Vanyalorien Şu foruma girdiğimden beri hiç almadığım kadar kitap aldım seni çok iyi anlıyorum. Ayrıca Dune çok güzel seri pişman olmazsın.

5 Beğeni

Dune var ya Dune onu okumayan kendine insan demesin… gibi varoş bir söylem yapsa mıydım acaba? Neyse, Dune okurken beynine elektrik dalgası yollayabilir yani İthaki’nin Bilimkurgu Klasikleri bile Dune’yle başlıyor yani kim seçtiyse iyi düşünmüş. Kuran’ı Kerim’de “oku”yla başlıyor. (ne alaka?)

6 Beğeni

Merhabalar. Sevgili ablalarım @Agape ve @Firtinakiran önerisiyle Zaman Çarkı için ayırdığım ayırdığım parayı bu seriye yatırdım. Kendilerine teşekkür ediyorum. Kesinlikle pişman değilim çünkü hem harika bir seriye sahip oldum hem de DeliDolu’ya destek olmuş oldum. Çok mutluyum. :sweat_smile::sweat_smile:

Siparişim konusunda ise açıkcası pek memnun kalmadım çünkü kitapların kondisyonları pek iyi değildi. 1 kitap değişme gitti. Kitapların yarısına Pritt ile ufak müdahalelerde bulunmak zorunda kaldım. Babil’in stoklarında bulunan son kitaplardı galiba, şans işte. :smile:

Son olarak ise Mart ayında seriye başlıyorum. Her ay 1 veya 2 kitap okumayı düşünüyorum. Bakalım zaman neler gösterecek. :sweat_smile::sweat_smile:

23 Beğeni

Güzel günlerde oku ablacım. Ben eğleneceğine eminim. :blush:

4 Beğeni

Iyi okumalar dilerim ama Zaman Çarkından vazgeçip Disk Dünya almanı içimden yadırgadım sessizce. Fırtınakıranı anladım da Agape üzdü. Neyse en azından gülüp eğlenirsin diyeyim. :slight_smile:

4 Beğeni

Teşekkür ederim. Toplarım onu da 3 - 4 ay bitmeden, vazgeçmedim yani. :smile:

@Agape teşekkürler ablacım. :sweat_smile:

1 Beğeni

Konu sanırım ertelemekle alakalıydı. Zaman Çarkı’nın eksik kitapları vardı. Alsa da sağlıklı okuyamayacaktı. Oturup onu beklemek insanlarda sinir bozukluğu yaratıyor. Serinin baskı problemi çözülene dek başka seriler daha mantıklı bana kalırsa. Diğer açıdan içerik daha ağır ve daha kapsamlı. Ayrıca eksik kitaplar çıkınca uygun tüm set satışları olabiliyor. Bazen beklemek uzun vadede kârlı olabiliyor.

Diskdünya ise keyif verici ve şekerleme gibi bir seri. Kıyaslamak yanlış olur. Zaman Çarkından önce okumanın daha iyi olacağı kanısındayım.

5 Beğeni

İnanmayın arkadaşlar Agape en sevdiği kitapları, filmleri, şarkıları kimselere önermez ve sevdiği alıntıları, şiirleri, sözleri bencilce sadece kendisine saklar. Gelmeyin bu oyuna, çok mantıklı açıklamalarına da kanmayın. :smiley:

2 Beğeni

Ahah. :slight_smile: Az daha gülerdim de nedense keyfim yok birkaç saattir. Oturduğum yerde moralim bozuldu.

Küçük bir not: Eğer sana dediğim gibi okuma şansın olursa Diskdünya’yı seveceğine eminim. Senin seveceğin tarz bir espri anlayışı var. Çok fazla gönderme olduğu için benden daha fazla keyif alacağından eminim. :blush:

Düzenleme: Ayrıca düşününce bence de haklısın. Hepsini hafızam kendine saklıyor. Benden bile saklıyor nemrut şey. Peh… Bana söyledikçe, ben de söylüyorum işte.

1 Beğeni

5 defa başladım 5. :smiley: Sonuncuda yarısına kadar geldim. Hiçbir şey anlamadım kendimi kötü hissettim. :slight_smile:

1 Beğeni

Bunun sebebi hep o sebepten. Beş değil on kere başlasan aynı şey olur. Çünkü ben kontrol ettiğim halde bile okuyamadım. Muhtemelen ben de o sebepten okumazdım senin gibi başlasam.

1 Beğeni

Sebep ne muhabbeti ben mi kaçırdım? :slight_smile: Bende seriyi zorlamama rağmen sevemedim de :slight_smile:

Hocam kaçıralı birkaç sene oluyor. :smiley:

1 Beğeni

Leibowitz için Bir İlahi ile başlayacağım.
Önerilerinizle düştük bir yola haydi bakalım.:relieved:

7 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Zaman Çarkı çok uzun ve derin bir seri. Kocaman bir evreni, yüzlerce hatta binlerce karakteri var. Zaten bu seriyi toplamaktan ziyade okumak daha büyük bir derttir diye düşünüyorum. Umarım eksik baskısı kalmaz ama bandrol alınmamış eksik kitaplar var. Bakalım ne zaman eksiksiz bir halde satışta olacak. :grinning:

2 Beğeni

Ahaha, Diskdünya kısmı tamam ama Zaman Çarkı’nı bırakıp Diskdünya’yı alma konusu münferittir :smiley: Benle alakası yoktur.

3 Beğeni

Kondisyon kısmına üzüldüm. Babil’den beklemezdim açıkçası :confused: Ama onun dışında, harika görünüyorlar :heart: iyi günlerde oku.

2 Beğeni