Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İlk kitap çevirimdi :slight_smile: Ondan önce sadece Rıhtım için kısa öykü ve proje çeviriyordum. Kitaptaki Dünya (Bir Hediye Dükkânı) hâlâ en sevdiğim çeviri öykülerimden biridir. Keyifli okumalar :slight_smile:

10 Beğeni

Teşekkürler hocam. En kısa zamanda okumak istiyorum. Elimdeki kitap bitsin de önce. :slight_smile:

Görünmez Kentleri okuduğum bölümde içindeki şehirlerden birini seçip maket yapacaksınız diye ödev vermişlerdi. İçinde Marco Polo ile Tatar Hanı Kubilay Han’ın anlatıları var. Güzel bir kitaptır.

1 Beğeni

Aynı benim şu anki halim, yemeyip içmeyip kitap almaya ayırıyorum desem yeridir. :sweat_smile:

@Agape istediğin hediye kitap olsun ablacım, özelden adres bilgilerini yollamanı bekliyorum. :sweat_smile:

2 Beğeni

Tövbeler olsun. :smiley: (20 karakterin verdiği huysuzluk…)

2 Beğeni

Kitapyurdu Cepteteb, Kidega Enpara kampanyaları ile aldığım kitaplar ve İlknokta alışverişim.

31 Beğeni

İyi okumalar Erdal hocam, Kara prizma ve Madde 22 çıkmış demek ki. Kidega 2 gün önce Madde 22’yi benim sepetten silince gecikme mi olacak diye düşünmüştüm.

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum. İthaki ve yabancı olanlar İlknoktadan. Bir gün önce verdiler kargoya herzaman yaptıkları gibi.

1 Beğeni

Ben Kidega’dan bugün sipariş ettim Madde 22’yi, tedarik edildi diye gözüküyor şu anda. Benim sepetimden de silmişlerdi, sabah yeniden ekledim.

1 Beğeni

Beklediğim 1-2 kitap daha var diye bekliyordum ama bugün fark ettim onların çıkışı Mart gözüküyor, bugün Kara Prizma ve Madde 22 bende alacağım.

1 Beğeni

Fotoğrafı yüklerken gözlerimi kapattım ki aldıklarınızı görüp yine galeyana gelmeyeyim :frowning:

18 Beğeni

14 Beğeni

Biraz önce ilknoktadan sipariş ettiklerim. Yedin beni İthaki :smiley:

Madde 22
Düşmanca Devralma
Üç Sahtekar
Kara Prizma

7 Beğeni

Güzel günlerde okuyun. Benim de istediklerim var aldıklarınızın arasında.

Geliş, kara prizma, üç sahtekar, tolstoy ben de almayı düşünüyorum. Madem konuya girdik herkesin vicdanını bulabildiğim alınacaklar listemi atarak rahatlatayım. :joy: Muhtemelen ömrüm ve param yetmeyecek. :slight_smile:

17 Beğeni

Bunun dışında bulamadığım iki ya da üç sayfa listem daha olacak. :joy:

1 Beğeni

Bu tarz listeler yapıp, alınacakları hemen almamanın şöyle bir faydası da var, o an görüp bir “gaza gelip” almak istediğiniz bir kitabın ilerleyen günlerde sizin ilginizi çekmeyen bir kitap olabileceğini farkına varabiliyorsunuz.

Seri biriktirme dışında hakkında fikrim olmayan kitapların içindekileri, içerikleri görmeden pek almıyorum. Alınacak listesine yazıyorum 3-5 ay sonra sıra geldiğinde isteye eklediğimde istediğim kadar o kitabı okumak istemediğim durumlar oluşuyor.

Gerçi sadece kitap değil temel ihtiyaç dışı her şey için uygulanabilir bu…

4 Beğeni

Sağolun internetim bitti aşağı kayarken.

8 Beğeni

İncelemeyi düşündüklerime işaret koyuyorum zaten. Seri veya set olanları ise belki toplu fuarda daha uyguna alırım diye bekleriyorum genelde. Hoşuma gidenleri yazarım sonra yolum düştüğünde didiklerim ve ona göre kafamda yer eder. Genelde fuara giderken yanımda taşırım fakat yeni çıkanlarla çatıştığı ve içimden o an almak istediğim başka kitaplar çıktığı için hiç bitmez listem. :joy:

1 Beğeni

@mit beyin cevirisi Gelis’i almayin. Her nasil olduysa elimde iki tane var. Birini PTT vasitasiyla ben size gondereyim. Lakin ancak on gunde bir filan cikabiliyorum evden. Fit fit diye gonderemeyip, biraz bekletebilirim. Ama azicik:)

5 Beğeni

Teşekkür ederim ama hem zahmet hem de masraf etmiş olursunuz benim için. Zaten Nightingale için de o kadar zahmet edeceksiniz. :slight_smile:

1 Beğeni