Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(m) #229

Yaptığım kitap alışverişlerini bu sefer son uzun süre kitap almayacağım diye sonlandırsam da :smile: alacak kitap hiç bitmiyor değil mi ? :see_no_evil:
Bu defa anketin başında heyecanla beklediğim Kanını Satan Adam ı ve son zamanlarda karşıma çok çıkan Ayı Kaplan Ejderha yı ve Çene Dergi nin 2. sayısını aldım.

(Ahmet Boyraz) #230

Kargo sonunda geldi. :slight_smile:

(İbrahim Şahin) #231

Ağzım sulandı :slight_smile:

(Hüseyin gök) #232

Sa asimov kitaplarını nereden buldun acaba? Bizde tedarik edebilirmiyiz

(Ahmet Boyraz) #233

Tabii edebilirsiniz. Sizinle özel mesajdan iletişime geçerim birazdan.

(fatih çetin) #234

Beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

(Hüseyin gök) #235

Tsk kardeşim. Valla ben hiçbir yerde bulamıyorumdum

(İbrahim Şahin) #236

Bana da yazarsanız sevinirim :slight_smile:

(Arda) #237

Sondan Bir Önceki Gerçek - PKD
Mars Yıllıkları - Bradbury
21. yüzyıl için 21 ders - Harari
Genlerimizden İbaret Değiliz - Leon J. Kamin
Denizden Yansıyan - Conrad
Ötekinin Rüyası ve Ayak İzlerinde Adımlar - Julio Cortazar
Monte Cristo Kontu - Alexandre Dumas

(Cem) #238

Yeni alışveriş listelerinde Kanını Satan Adam da görmek istiyoruz. :smiley:

(Ahmet Boyraz) #239

Güzel bir öneri. Yakında kitaplar gelince yazarlar.

(Serhat) #240

Gene yapıştırdım alışverişi. Sanki bu aralar biraz abarttım galiba. :slight_smile: :slight_smile:

1. Cellat
  2. Terapi
  3. Kanını Satan Adam
  4. Kesit
  5. Mor Salkımlı Ev

Cellat Terapi Kan%C4%B1n%C4%B1%20Satan%20Adam Kesit 3

Ayrıca okuoku (Kampanya Linki) üzerinden 5,90 TL kampanyası ile aldığım kitaplar

1. Bir Şapka Bir Tabanca
  2. Sen Ölürsün Ben Yaşarım
  3. Son Kanıt
  4. Beyaz Eldiven Sarı Zarf
  5. Savaşın Gölgesinde
  6. Ana Kuzusu (Kargo ödeyen kitap olduğu için ekledim)

Bir%20%C5%9Eapka%20Bir%20Tabanca Sen%20%C3%96l%C3%BCrs%C3%BCn%20Ben%20Ya%C5%9Far%C4%B1m Son%20Kan%C4%B1t Beyaz%20Eldiven%20Sar%C4%B1%20ZarfSava%C5%9F%C4%B1n%20G%C3%B6lgesinde Ana%20Kuzusu

(fatih çetin) #241

Celil Oker’in polisiye romanları okumak istediğim kitaplar. Okuyup yorumlarsanız sevinirim.

(Serhat) #242

Tabi ki. Ancak şunu belirteyim hemen okuma gibi bir durumum yok. Öncelikle kampanyayı kaçırmamak için aldım. Bende sizin gibi merak ediyorum. Ama en kısa sürede okuyacağım.

Belki biliyorsundur. Kitap Kulübü’nün kitabı olan Kanını Satan Adam şuan için önceliğim :slight_smile:

(fatih çetin) #243

Acelesi yok beklerim. Bu arada Kanını Satan Adam etkinliğine büyük ihtimalle katılamayacağım. Yeni verdiğim siparişler ile bu ayı kapattım. Diğer ayın ilk haftası yeni sipariş ile alabilirim ancak :slight_smile:

(İbrahim Şahin) #244

2-3 ay kitap satın almayacağım diyeli 10 saat olmuş ve şu anda alışveriş listeme yeni üç üye daha katıldı :slight_smile: Modem Zamanlar 2.0, Uzaktan Kumandalı Kız ve Vahşi Kızlar kitabını satın almak istiyorum. Ücretsiz kargo kampanyası yakalar yakalamaz çökeceğim hemen, bu sefer kesin son :smiley:

(Hüseyin gök) #245

Ben sana bir yöntem verim istersen ücretsiz kargo için :joy: idefikte 60tl ye alışveriş yapınca kargo üctersiz malum. Siz bu kitapların yanına 60tlye alışverişi denk olacak şekilde bir kaç kitap daha ekleyin ve satın alın, 10-15dakkaya sipariş bölgesine girin, ordan almak istediginiz kitaplar haric Digerlerini iptal etme yapın(böyle bir secenek var) alacaklarınız bu şekilde kargo ücretsiz olur, iptal ettiginiz kitapların parasıda bir iki güne tekrar hesabınıza aktarılır :sweat_smile::rofl::grin::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

(İsmail Şahin) #246

Eganba “Sondan Bir Önceki Gerçek” kitabı olmadan siparişimi kargoya vermiş. Bakalım eksik kitap ne zaman temin edilecek?

(Hüseyin gök) #247

Tekli kitap alışverişlerini ben böyle yapıyorum​:grin::rofl:

(İbrahim Şahin) #248

Bu çok uğraştırıcı ya :smiley: 1-2 güne idefix ya da dr ücretsiz kargo kodu yollar bana :smiley: