Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Sondan Bir Önceki Gerçek - PKD
Mars Yıllıkları - Bradbury
21. yüzyıl için 21 ders - Harari
Genlerimizden İbaret Değiliz - Leon J. Kamin
Denizden Yansıyan - Conrad
Ötekinin Rüyası ve Ayak İzlerinde Adımlar - Julio Cortazar
Monte Cristo Kontu - Alexandre Dumas

6 Beğeni

Yeni alışveriş listelerinde Kanını Satan Adam da görmek istiyoruz. :smiley:

4 Beğeni

Güzel bir öneri. Yakında kitaplar gelince yazarlar.

2 Beğeni

Gene yapıştırdım alışverişi. Sanki bu aralar biraz abarttım galiba. :slight_smile: :slight_smile:

1. Cellat
  2. Terapi
  3. Kanını Satan Adam
  4. Kesit
  5. Mor Salkımlı Ev

Cellat Terapi Kan%C4%B1n%C4%B1%20Satan%20Adam Kesit 3

Ayrıca okuoku (Kampanya Linki) üzerinden 5,90 TL kampanyası ile aldığım kitaplar

1. Bir Şapka Bir Tabanca
  2. Sen Ölürsün Ben Yaşarım
  3. Son Kanıt
  4. Beyaz Eldiven Sarı Zarf
  5. Savaşın Gölgesinde
  6. Ana Kuzusu (Kargo ödeyen kitap olduğu için ekledim)

Bir%20%C5%9Eapka%20Bir%20Tabanca Sen%20%C3%96l%C3%BCrs%C3%BCn%20Ben%20Ya%C5%9Far%C4%B1m Son%20Kan%C4%B1t Beyaz%20Eldiven%20Sar%C4%B1%20ZarfSava%C5%9F%C4%B1n%20G%C3%B6lgesinde Ana%20Kuzusu

6 Beğeni

Tabi ki. Ancak şunu belirteyim hemen okuma gibi bir durumum yok. Öncelikle kampanyayı kaçırmamak için aldım. Bende sizin gibi merak ediyorum. Ama en kısa sürede okuyacağım.

Belki biliyorsundur. Kitap Kulübü’nün kitabı olan Kanını Satan Adam şuan için önceliğim :slight_smile:

4 Beğeni

2-3 ay kitap satın almayacağım diyeli 10 saat olmuş ve şu anda alışveriş listeme yeni üç üye daha katıldı :slight_smile: Modem Zamanlar 2.0, Uzaktan Kumandalı Kız ve Vahşi Kızlar kitabını satın almak istiyorum. Ücretsiz kargo kampanyası yakalar yakalamaz çökeceğim hemen, bu sefer kesin son :smiley:

3 Beğeni

Ben sana bir yöntem verim istersen ücretsiz kargo için :joy: idefikte 60tl ye alışveriş yapınca kargo üctersiz malum. Siz bu kitapların yanına 60tlye alışverişi denk olacak şekilde bir kaç kitap daha ekleyin ve satın alın, 10-15dakkaya sipariş bölgesine girin, ordan almak istediginiz kitaplar haric Digerlerini iptal etme yapın(böyle bir secenek var) alacaklarınız bu şekilde kargo ücretsiz olur, iptal ettiginiz kitapların parasıda bir iki güne tekrar hesabınıza aktarılır :sweat_smile::rofl::grin::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 Beğeni

Eganba “Sondan Bir Önceki Gerçek” kitabı olmadan siparişimi kargoya vermiş. Bakalım eksik kitap ne zaman temin edilecek?

2 Beğeni

Tekli kitap alışverişlerini ben böyle yapıyorum​:grin::rofl:

1 Beğeni

Bu çok uğraştırıcı ya :smiley: 1-2 güne idefix ya da dr ücretsiz kargo kodu yollar bana :smiley:

4 Beğeni

“Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri”

Merak eden için yazayım. Uzun pazarlıklar sonucu 125 TL.

6 Beğeni

Bir zamanlar sokak sergisinde 60 TL’ye görmüştüm bu kitabı. Yanımda yeterli miktarda para olmadığı için almamıştım :sweat_smile: En derin pişmanlıklarımdan biridir bu kitap :wine_glass:

3 Beğeni

Ben de bir zamanlar sepetime ekleyip sonra Ay Zalim Bir Sevgilidir ile değiştirip sonraki siparişe bırakmıştım :sweat_smile: sonraki siparişte yer alamadı kendileri…

7 Beğeni

Bu başlığı okudukça bu siteyi daha çok seviyorum. Nitelikli okurların arasında olduğum duygusu beni mutlu ediyor. Tek bir türe takılıp kalmayan harika bir okur kitlesi…

Gelmişken ben de yazayım:
Lee Child’dan iki kitap: Düşman / Öldüren Kumpas
Petekgözlü Adam - Wu Ming Yi
Ölmek ya da Ölmemek - Michael Greger ve Gene Stone
Yalanın Siyaseti - Yalın Alpay
Türkçenin Tadı ve Ahengi - Refik Halid Karay
Son Dilek - Andrzej Sapkowski
Artemis - Andy Weir
Ademden Önce - Jack London
Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri - Hikmet Hükümenoğlu

11 Beğeni

Bilyoner üyelerine 3TL hediye veriyormuş bugün öğrendim, girip kupon yaptım ve şansıma tuttu. 2-3 ay kitap almama orucumu dün geceki gibi yine bozuyorum, bu sefer kesin son :slight_smile:

Gece Yarısı Gezgininden Raporlar - Nalo Hopkinson (Ayrıntı Bilimkurgu Serisi)
Frankenstein - Mary Shelley (İthaki Bilimkurgu Serisi)
Doktor Moreau’nun Adası - H. G. Wells (İthaki Bilimkurgu Serisi)

4 Beğeni

Ah bilyoner, 400 lira tek maçtan yattı. Hedefim aynıydı ama olmadı :joy:

3 Beğeni

1Q84
Bir Sırrım Var
Metro 2033
Kanını Satan Adam
Ve kızım için Dinozor :smile:

4 Beğeni

Hayırlı olsun cinsi ne? Keşke sahiplenseydiniz.

Dinozor Tübitak yayınları kitabı Anna Milbourne yazmış kızım 4 yaşında. Dinozorlara ilgi duyuyor. Kedilerimizi ise sahiplendik tabi iki siyamımız var…

1 Beğeni

Kitap olduğunu anladım ya, şaka yapıyorum :slight_smile:

2 Beğeni