Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Nadirkitap’a kitapların ismini yazın. Tanesini 100-200₺ ye satıyorlarsa maddi değeri vardir.

3 Beğeni

Abdülcanbaz çizgi roman tarihimizde ilklerden sanırım. Karakter değerli ama bu kitapların tanesi ortalama 10-15 lira bandında satılıyor sanırım.

1 Beğeni

Sonunda kavuştuk…

w

13 Beğeni

İdefixten sipariş geçtik hala gelmedi bizimki.

1 Beğeni

Samsun kitap fuarı alışverişim. Bu sene geçen seneye göre pek çok yayın evi yoktu.Daha boş ve pahalı bir fuardı. İş ve Can da indirimler iyiydi ama ithaki de hiç yoktu. Çizgiroman olarak da sadece gereklişeyler gelmişti.

15 Beğeni

Samsun kitap fuarı alışverişim. Bu sene geçen seneye göre pek çok yayın evi yoktu.Daha boş ve pahalı bir fuardı. İş ve Can da indirimler iyiydi ama ithaki de hiç yoktu. Çizgiroman olarak da sadece gereklişeyler gelmişti.

6 Beğeni

İthaki de 10-15 TL standı açmışlar mıydı ?

Ben görmedim yoktu galiba. Kitapları liste fiyatına satıyorlar hiç indirim yok.

1 Beğeni

Paul Auster sevdiğim bir yazardır ama ben bu kitapları neden gözden kaçırmışım?:thinking: O kadar çok yazar var ki insan ipin ucunu bir noktadan sonra kaçırıyor. Keyifli okumalar dilerim.

2 Beğeni

New York Üçlemesi’ni üç kitap halinde satıyor artık Can Yayınları, eskiden tek kitaptı belki bu yeni baskılar dikkatinizden kaçmıştır.

Dediğiniz gibi de olabilir. Bazen başka kitaplara yazarlara dalıp gidince kaçırıyorum ya. Bazen öyle zamanlar oluyor ki insan aylarca kitap bakacak psikolojide olmuyor. O uzun ve soğuk aradan sonra da her şeye sıfırdan dönmek gerekiyor, yine unutuyor.

Hiçbir yerde Dune Mesihi’ni bulamıyordum sadece İdefix’te bulunca sipariş verdim ama gelir mi? Şüpheliyim

1 Beğeni

Ithaki mi kabalcı baskısı mı?

1 Beğeni

İthaki Dune 2-3-4 siparişi verdim

İkinci el ama sıfır ayarında bir çok kişi satıyor.

1 Beğeni

Evet, Arven Sahaf’ta (çok kaliteli biridir kendisi) Zebramo’ya katıldı o da 95’e satıyordu. Özellikle ben istedim adamdan, ilanı açtı ama çoğunluk seriyi bozmadan satmak istiyor o yüzden anlaşamıyoruz :grin:
Edit: Ha bu arada aradığınız bir şey varsa kendisine sorabilirsiniz. Kendisi Instagram’da da aktif biri

İdefix Öyküler’i kargoladı hocam haberin olsun.

Tenten başlığını görünce dayanamayan ben. İlk kez Alfa Kitap’ın kendi sitesinden sipariş verdim, bakalım neler olacak… %30 indirim de işime geldi açıkçası. :slight_smile:

not: bekleyemem demiştim @Mustafaizmirli. :krs:

10 Beğeni

Ben de sipariş vereyim o zaman teşekkürler.

Tenten’in ilk öyküleri fazla başarılı değil. Biraz sıkıcı gelebilir. Firevunun Purolari aldigınız kitaplar arasinda en elde tutulanı diyebilirim. Asıl klasiklesen öyküler Kara Ada başlayip ve ilerleyen bölümlerde Kaptan Haddock ve Profosör Turnesol ile yasadiğı maceralar.

3 Beğeni