Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Zaman Çarkının 1 ve 2. kitabını sipariş ettim. Bayağı övülen bir seri. Ben de merak ettiğimden sipariş ettim. Umarım severim. Onun dışında [
Superman ve Çelik Adamlar Cilt:1 ve Yürek Burgusu’nu sipariş ettim. Kitapyurdu en kısa sürede yollar umarım. :grin:

2 Beğeni

Bence kısa sür içinde 15 kitabı tamamla .birisi tükenmezse diğeri tükeniyor

1 Beğeni

Evet öyle bir durum da var. Bazı yerlerde baskısı olmayan kitapları çok aşırı fiyatlara sattıklarını da gördüm. Eğer seversem bütün seriyi en kısa sürede tamamlamak istiyorum.

1 Beğeni

Seriyi çabuk tamamlamak gerekiyor gerçekten, pahalıya satılmalarından çok ikinci el kitap kullanmaktan hoşlanmıyorum

1 Beğeni

Yeni Bahar isimli kitabın baskısı yok. Kitapçılarda denk gelirseniz çökün bence.

1 Beğeni
  • Güliver’in Gezileri kitabıyla tanıdığımız Jonathan Swift’in Turuncu Serinin 27 kitabı olan Makul Bir Öneri kitabının arka kapak tanıtımında " Dişleriniz kamaşacak" diyor, çocukları limonla veya yeşil erikle yemeyi mi önerdi ne yaptı Jonathan Swift :slight_smile: ( Sonradan ekleme :kitabı okudum, bir kaç cümle şurada yazdım

• Dünyanın Çehresini Değiştiren Seyahatlar kitabı @Leingrad arkadaşın yine bu başlıkta önerisiyle gördüğüm ve almaya karar verdim. Başlıkta yakın geçmiş mesajlarda Leingrad’ın detaylı açıklamaları var.

• … Ve böylece Attila İlhan şiir kitaplarını tamamlamış oldum, Sırada önümüzdeki aylarda Hasan Hüseyin Korkmazgil ve Can Yücel şiir kitaplarını toplayacağım.

Bu ayın alışverişlerinde 3-5 kitap daha var ama muhtemelen yeni kitap çıkışları nedeniyle 3 Mart sonrası gelecek.

11 Beğeni

Kidega’nın PKD indirimi alışveriş orucuma son vermeme sebep oldu :no_mouth: Mart ayında dışarıdan yemez, sinemaya gitmez ve kahveye de bir son verirsem ancak bütçeyi denk getiriyorum. Olsun aldığım kitapları sever öyle avunurum. (bkz. büyük şehirde bir öğrencinin hayatı)
Aldıklarım: PKD’ten Toplu Öyküler 2 ve 3, Gelecek Seneyi Bekle, Galaktik Çömlek Tamircisi, Titanlı Oyuncular.
Maymunlar Gezegeni - Pierre Boulle
Uzay Akımları - Isaac Asimov
HAY Klasikleri de indirimdeyken birkaç tane de oradan ekledim:
Düşünceler - Pascal
Yasalar Üzerine - Cicero
Sümer Kral Destanları
Kanunların Ruhu Üzerine - Montesquieu

9 Beğeni

Gözünü çıkarmışsın sanki. :rofl::rofl::rofl:

Orucu bozduktan sonra bu kadar yüklenilmez ki sağlığa zararlı :d

1 Beğeni

@darrow2111 Belki… birazcık… Uzun zamandır kitap almadığımı göz önünde bulundurursak bence kabul edilebilir :slight_smile:

@AeroKnight-sama Şuan hala alışveriş yapmanın tatlı mutluluğu içerisindeyim, faturayla eş zamanlı gelecek olan pişmanlık ve hüsranı olabildiğince erteliyorum :smile:

3 Beğeni

Ben bazen ipin ucunu kaçırınca eşim şöyle der: Hayatım yine bir sürü kitap almışsın. Kitapları bir an önce oku da ay sonu onları kemiririz. :sweat_smile: Şimdiden afiyetler olsun efendim, güzel günlerde okuyup, yiyiniz.

Düzenleme: Bizim ekstre kesildi bile :zipper_mouth_face:

11 Beğeni

Merhaba arkadaşlar İzmir’de oturuyorum nereye yazsam bilemedim Ankara Kitap fuarına giden oldu mu Metis yayınlarından Yüzüklerin Efendisi ve Yerdeniz kitapı tek ciltli baskıları ne kadardı bilen var mı ? 2 ay sonra İzmir de kitap fuarı var da ona göre fuarı bekleyeyim veya netten sipariş edeyim .

Yanlış hatırlamıyorsam 20-25 aralığındaydı ama her fuarda aynı oranlar var diye bişey söz konusu değil Van’daki fuarda İthaki’den %60 indirim kapmıştım, Tüyap’ta bile %35-40 idi.

2 Beğeni

tek kitaplar yüzde 20, setler yüzde 40 indirimliydi. Yüzüklerin efendisi 3 kitap seti 84 lira civarındaydı hatta.

Hangi kitaplarda ama? Normalde asla öyle bir indirim yapmazlar.

1 Beğeni

Vakıf serisi ve Dune’un ilk kitabını almıştım

Bayağı iyi kitaplarda vardı çulsuz bir şekilde fuara gidince 7-8 kitap anca aldım

2 Beğeni

%35 indirim için baya dil dökmüştüm, 11 kitap falan almıştım. Baya şanslıymışsınız.

1 Beğeni

Sonunda Witcher’lerim geldi :slight_smile: gerçi Pegasus beni biraz yordu, ilk gelenlerde bayağı hasar vardı. Bu kez sadece kutuda hasar var.

17 Beğeni

tek kitap %20 indirim çok düşükmüş internetten alayım , teşekkür ederim.

Hocam daha çevrilmemiş iki kitap daha var. Neden kutulu aldınız? Seri tamamlanınca alsanız daha güzel olmaz mıydı?

1 Beğeni