Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Çeviriler zaman alabilir. Kitapları alıp okumak istedim. Bir de, iki kitap birden çevrilmeyecek. Önce biri çevrilecek, 6’lı kutu çıkacak, sonra 7’li. Kutulu aldım ama kutunun çok da önemli olmadığını düşünüyorum. Alma nedenim fiyatının uygun olmasıydı (101 tl)… Tabi sizin düşünceniz de güzel elbette

2 Beğeni

Bioshock okuma listemdeydi. Kitabı okuyup oyunlara geçme planım vardı. Lakin tükenip, piyasada bulunamadığını bilmiyordum. Ta ki forumda bir arkadaş, Emre Bey’e ikinci baskıyı sorduğunda ve olumsuz cevap aldığında fark ettim bunu. Hemen arayışa geçtim. Aradan aylar geçti. Neyse ki geçen günlerde 35 TL’ye temiz bir halini bulabildim. Nadir Kitapta minimum ₺75 TL.

4 Beğeni

Önce ilk oyunu oynayıp kitabı okumanızı öneririm. Kitap oyun senaryosunun öncesini anlatıyor ancak oyunlardan sonra yazılmış bir kitap.
Oyunu oynamadan okursanız kitap biraz basit gelebilir.Sizi bağlamayabilir. Oyunu oynadıktan sonra okursanız ki eminim hikayeyi seveceksiniz daha ilgili ve zevk alarak okuyacağınıza eminim.

3 Beğeni

Tavsiyenize uyacağım teşekkürler.

1 Beğeni

İş bankasının tekrar ciltli basımları bu ay beni bitirdi :smiley:

15 Beğeni

Çekiliş yüzüme gülmeyince gidip Diskdünya’nın ilk iki kitabının siparişini de verdim. Böylece Mort haricinde ilk 7 kitabı toplamış oluyorum. Yarım kalan serilerimi tamamlamak yerine Diskdünya almaya yönelmeme neden olan Kayıp Rıhtım’a da teşekkürü bir borç bilirim. Ay sonunda kitaplığımızı kemireceğiz. :nerd_face:

Ek: Eganba’daki %40 indirimi devam ediyormuş. Oradan aldım.

11 Beğeni

Zebremodan mı aldın?

İş Bankası’ndan ciltli alamıyorum malesef :frowning: Çünkü iç kapaklarında kullandıkları her ne ise benim elimi gıcık ediyor. Nasıl ifade etmem gerektiğini bilmiyorum ama ona dokununca içim çekiliyor :smiley:

5 Beğeni

Karakarga ve flaneur yayınlarının baskı kalitesi gerçekten çok iyi.

19 Beğeni

En çok hoşuma giden gibrat’ın karganın uçusu keşke erteleyişide buşabilseydim.

Çizmleri ve hikayesi çok iyi ama baskısını bulmak imkansız gibi bişey.

2 Beğeni

Evet Zebramo.

1 Beğeni

Gaugin’i çok merak ediyorum. Okuduğunda mutlaka yorum yapıp hatta beni de etiketleyebilirsen sevinirim. Zahmet vereceğim ama resim de var mı içinde acaba? Varsa ekleyebilir misin? :sweat_smile:

1 Beğeni

Bir kaç güne hepsini okumaya başlayacam o zaman yorum yaparım.

1 Beğeni

Leon çok övülmüştü. Okuyunca resim ve yorum yaparsin.

1 Beğeni

Yorumu okuyunca artık yaparım.

1 Beğeni

Erteleyişi bulana kadar canım çıkmıştı (Madden ve manen). Foto göndermemi ister misin ?

1 Beğeni

Gerek kalmadı forumdan bir arkadaş cbr’sini yolladı.:slight_smile: yinede saol.

1 Beğeni

Doctor Who Buz çarkı kitabı herhangi bir serinin kitabı mı yoksa tekil mi?

Burada bir serinin ilk kitabı gözüküyor. Fakat ben daha önce Shada kitabını okumuştum ve daha önce bu seriden hiçbir kitap okumama rağmen bir rahatsızlık vesaire hatırlamıyorum.
Kitabı henüz okumasam da şimdi iç kısmına baktım orada da bir seriden bahsetmemiş.

1 Beğeni

Yanlış bilgi vermiş olmayayım ama bildiğim kadarıyla Doctor Who kitapları herhangi bir seriye ait değil.

1 Beğeni