Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Karga Uçuşu ve Erteleyiş’te hangisini daha önce okumalıyız? Ben de baktım şimdi hoşma gitti ama bir öncelik var mı diye bulamadım.

İkisi farklı hikaye okuma sırası yok yani.

1 Beğeni

Böyle böyle kitaplara alışacak. 4 yaşındaki kızım için… Hep kendimize olacak değil ya😊

18 Beğeni

Çocuk anne ve babası ne yaparsa ona öykünür onu yapar.

Çok güzel düşünce, benim de okuma yazma bilmezken kitaplarım vardı. O zamanlardan beri her zaman kitap okudum ve aldım.

6 Beğeni

Biraz önce kızım için okuoku.com dan aşağıdaki kitapları sipariş ettim.

Marie Lu 2 kitap takım (ciltli) : 34.90 (Bu fiyat bugün saat 24.00’e kadar geçerli)
Warcross: Bir Sanal Gerçeklik Oyunu
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi
Gölün Dibindeki Ev : 9.90
Kırmızı Piyano : 12.90

4 Beğeni

Yakın zamanda hediyeler aldım: Sabahattin Ali - Kuyucaklı Yusuf, Sabahattin Ali - Tüm Eserleri, Öyküler, H.G. Wells - Tanrıların Tohumu, Yüce Zerey - Mima, İlber Ortaylı - Bir Ömür Nasıl Yaşanır?, George R. R. Martin - Buz Ejderhası, Philip K. Dick - Galaktik Çömlek Tamircisi :slight_smile:

4 Beğeni

Ben de o günleri görecek miyim? :heart_eyes::heart_eyes:

1 Beğeni

Korkuyorum… Elinde telefon, sormayan sorgulamayan her şeyi çabuk tüketen bir nesil yetişti. Şimdi sırada ne var? Bu sebeple kitaplara aşık bir çocuğum olur da belki zihnini kurtaririm diye cabaliyorum.

4 Beğeni

14 Beğeni

Oooo Ötüken yayınları hayırlı olsun. Okuduğunuz vakit çeviri, kağıt ve cilt kalitesinden bahseden genel bir inceleme yaz mısınız?

1 Beğeni

Tabi ki yazarım. Ama yakın zamanda okuyacağımı sanmıyorum. Unutmamış olursam etiketlerim. Kağıt ve cilt kalitesi çok iyi yalnız onu belirtebilirim.

2 Beğeni

Kusuruma bakmayın ama birşey daha soracaktim Ötüken yayınlarının dünya klasikleri kitaplarının ciltsiz versiyonları var mi? Çünkü babil de ve kidega da “Ben bir kediyim” adlı kitabın ciltsiz versiyonları var ve etiket fiyatı ciltliyle aynı fiyat kafam karıştı. Ama yazarken yanlış mi yazmış yoksa gercekten ciltsizler mi? Bilginiz var mi almak istiyordum (ciltli versiyonlarını elbette) ortalik benim için fena karıştı :))

Hiç görmedim ciltsiz versiyon. Hata olmuştur muhtemelen.

1 Beğeni

Teşekkürler hocam. Yayınevi’ne Facebook’tan yazdim ve cevap verdiler. Tümü ciltliymiş dediginiz gibi galiba hata olmuş. (Babil ve kidega hatalı yazmışlar)

1 Beğeni

Cinayet sırlarını 2yıl önce okumuştum çok güzel bir çizgi roman bol entrikalı:)

1 Beğeni

Zaman çarkı 6 ve 8 nihayet elimde, diğerleri Zebramo’dan. Özellikle Hırsızlar Cumhuriyetini çok uçuk fiyatlara satıyorlar ben ikisini 35’e aldım sıfır gibi temiz.

7 Beğeni

----------reklam mode on----------
İlknokta’dan cuma sipariş vermiştim bugün elime ulaştı. Kitaplar fırından taze çıkmış gibi😀 Kızıl Göğün Altında %64, Anlatış %50, diğerleri ise %40 indirimle uygun fiyata geldi. Böylelikle bilimkurgu klasikleri serisini tamamlamama 2-3 kitap kaldı.
---------reklam mode off----------

18 Beğeni

İyi okumalar dilerim ama neden paylaşımınızın reklam olduğunu düşünüyorsunuz. Kayıp Rıhtım’ın yeni kitap haberleriyle birlikte en sevdiğim ve en çok faydalandığım başlığı bu başlık oldu.

Hiç haberim olmayan bir çok iyi kitabı okumamı sağladı bu başlık.

Kendi adıma bu başlığı ve paylaşılan alışverişleri bilgilendirici olarak görüyorum.

19 Beğeni

Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Ben de çok faydalanıyorum bu başlıktan. Çok değer verdiğim yorumlar oluyor…

5 Beğeni

Teşekkür ederim size de keyifli okumalar. O ifadeyi koyma nedenim aslında espri amaçlıydı. Bir siteyi aşırı derecede sevdiysem ve o anda öveceksem reklam ifadesini koyuyorum. Sadece kitapla ilgili bir paylaşım ise koymuyorum. Kısacası kendi kendime eğleniyorum yoksa ben de reklam olduğunu düşünmüyorum.:grin:

7 Beğeni