Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Hocam Alcatraz listenin sırıtanı olmuş :grin:

1 Beğeni

Alcatraz nedense çocukluğuma götürüyor beni. Kitap okurken beni tek güldüren kitap. İlk 2 kitabi okudum ama 4ü de var 5. de unutmayım fiyati düşerse alırım diye duruyor öyle :wink:

2 Beğeni

Ben İş Bankası Kültür Yayınları’na Charles Dickens kitapları yayın programlarında var mı diye öğrenmek için bir e-posta göndermiştim. Koray Karasulu cevap verdi ve Dickens’ın bütün eserlerinin yayın programlarında olduğunu yazdı. 2019 yılı içerisinde David Copperfield, İki Şehrin Hikayesi, Zor Zamanlar basılacakmış. Büyük Umutlar ve Oliver Twist eserleri de çeviri aşamasındaymış. :slight_smile: Bu kitapları başka bir çevirmenden okumayı bekleyen çok sayıda okur vardır sanırım.

10 Beğeni

2 ciltlik halini almayı düşünen varsa, Kidega’da, %40 indirim + 10 TL mobil uygulama indirimi + 15 TL Enpara indirimiyle 41 TL’ye geliyor.

17 Beğeni

Siz kesinlikle dh ölücüsüsünüz. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

4 Beğeni

Bazı Alfa ve Dedalus kitaplarındaki indirim keşke biraz daha iyi olsaydı Kidega bu indirim konusunda çok çekingen :smiley: Ayraç vs. konusunu da bıraktılar tam bir idefix olma yolundalar %40 indirim bitmez ise bende bu iki kitabı alacağım

4 Beğeni

Benim karşımda onlar da kimmiş! Yakında daha büyük ölücülüklerle geleceğim.

Uzun zamandır Alfa’nın bazı ciltli kitapları %40 indirimde. Bu indirimi pek bitirecekleri yok.

6 Beğeni

Gökteki Çakıl Taşı
Yol
Vampir
Kumsalda
Tüm Sistemler Çöktü
Şe7t4n
Elric Kılıçlar ve Güller
Halka Dünya Tahtı

24 Saat Açık Kitapçının Sırrı
(Yurtta kalıyorum. Haliyle arkadaşlar hep forumda olduğumu görüyor. Merak edenler çıkınca onlara herbirinizden teker teker bahsediyorum. Size karşı edindiği güven nereden geliyor anlamadım ama bir arkadaşım onun için de sipariş etmemi isteyince hem ona hem bana birer tane aldık. :blush: )

Köpekbalığı Metinleri (Değeri bilinmeyenler başlığından tavsiye üzerine.)
Zaman Hırsızı (Buradaki birilerinin Barker okumaya başlama kitabıydı. Anti-Peter Pan fikri merak uyandırıcı.)

Sevgi duvarı (Bu da bir diğer arkadaş için)

10 Beğeni

Az önce bitirdim. Hâlâ çok güzel olduğunu düşünüyorum. Bulmacalar, göndermeler, araştırmalar, tarikatlar, bilim, google, yazılımlar daha neler neler… Hem tarzı hem içeriği ile açık ara farklı bir kitaptı benim için. Son zamanlarda okuduklarımdan sonra çok iyi geldi. :heart_eyes:

4 Beğeni

Bkz. 3564 yildir yazmadigim, ne yazik ki atil kalan blogumun adi: yirmidortsaatacikkitapci.blogspot.com :))))

Ay bu kitap begenildigi icin cok seviniyorum. Kisa sure sonra bambaska bir kitap onerim daha olacak. Guney Amerika, yol kitabi, kara mizah, Latin Amerika’nin Kesik Damarlari sevenler icin.

Simdiden gizem yaratayim…

5 Beğeni

Abla blogun çok güzelmiş. Ama bir yandan da çok kötü oldu çünkü okumak istediğim bir sürü kitap keşfettim yine. :pleading_face:

3 Beğeni

Konuyu çok büyük dağıttım, @Agape bizi başka bir yere taşısın.

Instagram peyda olduğundan beri tüm kitap yorumlarımı da tanıtımlarımı da orada yapıyorum. Cebinize daha fazla zarar vermek isterseniz oraya beklerim:)

3 Beğeni

İlknokta siparişim geldi :two_hearts:

29 Beğeni

denizli kitap fuarı

6 Beğeni

Fuarı bu kadar uzağa yapmasalardı çok daha iyi olurmuş ama yine de katılım oranı yüksek oluyor hep.

Aynen yeri çok uzak ama senede 1 hafta oluyor :slight_smile:

2 Beğeni

Çıkmasına daha 12 gün var ama benim elimde :grinning::grinning:

10 Beğeni

Şimdiden aşık oldum…Çok merak ediyorum. Şu ana kadar hiç spoiler almamıştım. Bugün bir tane aldım ama beklediğim ve istediğim bir şeydi zaten. :smile:

1 Beğeni

Bu arada kutulu setleri çıkmış. Kutuda istedim sağolsun. verdiler

2 Beğeni

Ben de İstanbul fuarında isterim. Genelde veriyorlar kutu. Ama kitabı o kadar bekleyemem. 2 yıl beklettiler neredeyse…

2 Beğeni