Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Erdal bakkal dansıyla

Elitim de elitim, elitim de elitim…

:joy::joy::joy:

@Agape ‘ye söylesek konuyu elit paylaşım alanı falan yapsa, herkes giremese konuya yazmak ücretli olsa falan :joy: Hayır sürekli sıradan halkın eleştirilerine maruz kalıyoruz :joy::joy:

(Serhat) #3061

Vip üyelik açılacak. Aylık 39,99 TL ile vip üye olabilirsiniz. Elit üyelik ise 69,99 TL :joy::joy::joy:

TL olmaz $ olmalı. Yoksa kendimi elit hissedemem TL ile ödeme yapmıyorum :joy:

(Serhat) #3063

Bu zaten kampanyalı fiyat. Kampanya bitimi 39,99 $ ve 69,99 $ olacak. :joy::joy: İstersen o zaman katılabilirsin.

(∆) #3064

Siteden gelmedi hocam :slight_smile: Daha bir sitenin bana hediye göndermişliği yok :joy: Arkadaşım hediye etti :):slightly_smiling_face:

Siparişle hediye geldi sandım ben :grin::joy:
Doğru bazı siteler bir ayraç bile göndermiyor

(Hiçliğin bekçisi…) #3066

Sitede elit görünmek yasaktır. Rıhtım Kanunları son değişikliğine göre elit görünenler banlanacaktır. :smirk: Resmi olarak yayınlandıktan sonra gereği yapılacak. :wink:

@UfukTR Para ödemek isteyenleri engellemiyoruz. Bir kumbara fonu mu açsak? :joy:

Kanun değişikliği kayıpgazete de (kayipgazete.com) yayınlandıktan sonra mı yürürlüğe girecek. :thinking::joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #3068

Evet, belirttiğiniz gibi olacak. Gece yayınlamayı planlıyoruz. Herkes uyuduktan sonra. :smirk:

(Hazal Çamur) #3069

Başlığın “alışveriş listenizde olan kitaplar” kısmı için geldim. Nisan ayı itibariyle bir kısmını İzmir Fuarı’ndan ya da yine ay içerisinde Kidega + Enpara kombosuyla almayı planlıyorum.

(dedi ve fuardan 2398475435 kitapla döndü)

• Gitmeliydin (inanıyorum, ne yapıp edip Kitap Kulübü anketinden çıkacak :frowning: )

• Atlas’ın Yükü (Jeanette Winterson’dan bir karşı masal okumayalı uzun zaman olmuştu)

• Yakın (Octavia Buttler’ı çok bekledim :slight_smile: )

• Orsinya Öyküleri (kraliçe yine bildiğiniz gibi)

• Gulyabani (İş Bankası Türk Edebiyatı Klasikleri’ne devam)

• Sevgili Arsız Ölüm (bir dosta hasret)

• Yol (Sevin Okyay dendiği an ben bittim)

• Tüm Sistemler Çöktü (çünkü neden bk novellası okumayayım :slight_smile: )

• Mathilda (Karanlık Kitaplar benim için çok iyi gitmedi. Ama bu kitaba inanıyorum)

Bonus:

• Carol Gömülmeden (çevirmeni @Asli_Dagli imzalı :slight_smile: )
  • Gökteki Çakıl Taşı (çevirmeni @mit imzalı)

(Aslı Dağlı) #3070

Bendeki bonuslari eksik yazmissiniz Hazal Hanimcigim…

(Aslı Dağlı) #3071

Taze taze gelmis ve taze taze fotografini cekmisken… Hala ne kadar ucuza aldigimi dusunup dusunup sasiyorum. :)))

(Umut K.) #3072

Çekilin yoldan, tüketim çılgını geldi!!!

Vizeler bitsin de Zaman Çarkı’na bir giriş yapayım.

Edgar Allan Poe - Kuzgun

• Bu arada 2019 basımı YKY kutulu kitap alan var mı? Önceki baskılarda kutu ve kitaplar tam olurdu, şimdiyse biraz boşluk kalıyor. Don Quijote ve İnce Memed’in kutuları bu tarzda geldi. Umarım bana özel bir durum değildir.

(Yasin) #3073

Offf offf. İçim gitti. Maşallah. İyi günlerde okuyun. :smiley:

(Umut K.) #3074

Teşekkürler.

İnsan Tsundoku Sendromuna yakalanmasın. İnanır mısın, Zaman Çarkı kitaplarını alabilmek için 5 gündür yemek yemiyorum. Artık akşam onları yerim😂

(Pelin ) #3075

Charles Dickens’ların çevirilerini çok merak ettim, okuduktan sonra paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Bu arada Thomas Harris’i okumayı da çok istemiştim ama onun da çevirisine kötü diyorlar, onlarla ilgili görüşlerinizi de alabilirim.

(Hiçliğin bekçisi…) #3076

Yahnisi iyi oluyor diyorlar Zaman Çarkı’nın. Tavsiye ederim. :joy:

(Umut K.) #3077

Şimdilik Dickens’lardan sadece Sinyalci’yi okudum. Çevirisi ne kötü ne de iyiydi. Zaten kısa iki hikayeden oluştuğu için çevirisi pek göze batmadı. İletişim’den de(Martin Chuzzlewit) kötü çeviri çıkacağını zannetmiyorum. Onların tek kötü yaptığı şey fiyatlandırma.

Thomas Harris’in alternatif bir baskısı olmadığı için(Sanırım çok önceleri Altın Kitaplar basmış.) çeviri iyi veya kötü diye düşünmeden direkt aldım. Okuduğum zaman detayları paylaşırım.

Zaten planlarınızda hata varmış. Eğer uzatılmazsa enpara kampanyası bu ay bitiyor :slight_smile: