Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Zaman çarkının 3. Kitabına başladın mı?

(Umut K.) #3080

Uzatmışlar.

Kızıl Ejder ve Hannibal’in ön ve arka kapaklarının görsellerini atabilir misiniz rica etsem. Bir de fiyatları neydi acaba?

(Hiçliğin bekçisi…) #3082

Evet, başladım. Onu da yavaş yavaş okuyorum. :slight_smile:

(Umut K.) #3083

Bu kitapları İdefix 20. Yıl özel kampanyasından aldım. Nemesis %50 indirimliydi, artı ek indirimlerle birlikte ciltli kitapların tanesi 14 TL civarına geldi.

Acele etme zaten. Senle beraber okuyoruz bende 3. Kitaba başlayacağım haftaya

Çok iyi almışsınız. Ben 15 tl’ye Kızıl Ejder karton kapaklı almıştım. Keşke bekleseymişim.
İyi okumalar

Çağlayan yılmaz’ın kitaplarını okuyan var mı? Börü 1-2 vs.

(Hiçliğin bekçisi…) #3087

Yavaş okuyorum zaten. :vulcan_salute:

(Umut K.) #3088

Bu arada YKY’den Charles Dickens yeni baskısı bekleyen varsa boşuna beklemesin. Dilerim çevirilerin telifini İş Bankası almıştır da, yeni baskıları onlardan görürüz.

(Aslı Dağlı) #3089

Bir arkadasim okudu. Dil bilgisi cehaletinden oturu bileklerini kesecekti. Her sayfada onlarca yazim hatasi. Yazar Turkceyi bilmeden yazmis, kimse okumadan kitap baskiya gitmis. Ha Turkceyi bilmeden Turk destani nasil yaziliyor… onu da cok anlamiyorum.

(Emre ) #3090

Çağlayan Yılmaz okuyan, akşam kokmuş çoraplarını yere atıp, TV karşısında elma soyarak, bir de onun yazdığı Börü, Söz bilmem neli asker dizileri izliyordur.

Bir de hayatta tutunacak bir dal arayıp milliyetçilik ideolojisine sığınan pala bıyıklı liseliler ve onların gelişmiş halleri olan yarmagül abiler.

(İsmail Şahin) #3091

Kızıl Ejder’i görünce bir an Pern serisi çağrışımı yaptı. İthaki’nin başlayıpta sadece 4 kitabını bastığı seri. (Ejder Uçuşu - Ejder Arayışı - Ejder Şarkısı - Beyaz Ejder)

Kelime hem komik hem düşündürücü :grin:

Kitapları çok fazla satmış bende acaba bu kadar güzel olan ,çekici gelen nedir diyerek merak içine düştüm

(Hiçliğin bekçisi…) #3093

Ben okumaya çalışmıştım. Oh, beeee. Birisi sordu. Açıklıyorum: Okuduğum dönem ilk on beş sayfada 6 kere intihar etmeye çalıştım. Arkadaşlarım ve ailem beni kurtarmak için o kadar çaba harcamasalardı eğer on kez daha etme planım vardı. Üç numara olan gözlerim 4 numaraya çıktı. Hayatımda okuduğum -okuyamadığım- en berbat kitaptılar. Yazım hatasını bir kenara koyun on sayfada 3 mantık hatasıyla beni benden almıştır. Çok zor günlerdi…

Önümüzdeki ay alacaktım kitaplarını. Soğudum kitaplardan

(Hiçliğin bekçisi…) #3095

Hem para hem zaman hem de akıl sağlığını ve hayatını kurtardık bence. Bize borçlandın. Şaka yapmıyorum. Gerçekten çok kötü bile iyi kalıyor… Bir de bu kişi editör destekli. Kocaman bir editör ön sözü var. Ön sözde anlatım kabiliyeti eksi üç, imla eksi yirmi üç… Kitabın bir de ayrıca editörü var. Üç kişi toplanıp bir şey yapmaya çalışmışlar ama çok garabet bir şey ortaya çıkmış. Bir an bahsederken depresyona girip çıktım… :disappointed_relieved:

Sanırsam dalgınlıktan bazı kitaplardan 2 tane almışım :slight_smile:

(Umut Özak) #3097

İdefix kampanyasından aldığım kitaplar: Esrarlı Ada ve Destanlar Çağı.

Kitapları baloncuklu korumaya sarmışlar ancak bantlama zahmetine girmemişler, kitaplar gelene kadar 100 takla atmış. Çok gıcık oldum, yarın değişime göndereceğim. :rage::rage::rage:

Zaman çarkı 4.cilt gölgeler yükseliyor. Kitap joy’dan aldım .uygun fiyata aldım ama kargo ve temin kısmında çok sıkıntı çıkardılar neyse sonu mutlulukla bitti :grin:

Elimde 4.cildin karton kapağı vardı ne zamandır değiştirmek istiyordum iyi denk geldi