Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

En son Alan Moore imzalı Olağanüstü beyefendiler Cemiyeti’ni aldım. Yavaş yavaş ve hikaye aralarında geçen kişi ve yerleri araştırarak ilerliyorum. Aynı dönemde yazılmış/yaşamış karakterlerle çok ilginç bir takım kurmuş yazar. Dönemim steampunk havasını iyi yansıtan iyi bir çizerle okuduğum ilk dört bölüm oldukça ilgi çekiciydi.

6 Beğeni

Bu arada sadece bunları aldım
Dikenlikler prensi vardı

11 Beğeni

Şu seriyi tamamlanmış görmek de varmış. NE MÜKEMMEL GÖRÜNÜYORLAR ÖYLE YA. Sırt kısmı kusursuz. Işıkyaratan Serisi de öyle olacak gibi duruyor. :heart_eyes:

6 Beğeni

Kara prizmay’ı buradaki yorumlara bakarak aldım. Ama çok büyük abi ya :).
Dikenlikler serisini hiç okumadım. Yakın zamanda başlarım umarım :slight_smile:
Not:kara prizma ilk nokta sitesin’de 18 küsür lira ama ithaki standında 27 lira. Açıkcası fiyattan memnun olmasam da sabırsızlıktan almış bulundum .fuardaki diğer stantlarda farklı değil internete göre fiyatlar yüksek

2 Beğeni

Dikenlikler Kralı / İmparatoru’ nun fiyatları ne kadardı paylaşabilir misiniz?

3 Beğeni

Dikenlikler kralı 19 lira
Dikenlikler imparatoru 39 lira

1 Beğeni

Teşekkürler. (20 karakter)

1 Beğeni

Ön izlemesine baktım da balonlamayı ne kadar kötü yapmışlar öyle ya. Açtığım anda ilk gözüme çarpan onlar oldu. Hiç ama hiç özenilmemiş. Biz olmasak siz Alan Moore mu okurdunuz şükredin der gibi bir iş çıkarmışlar.

Tam metin olması gibi büyük bir güzellik yapmışlar. İlk renk tonları koyu geldi, balonlaması font olarak söylüyorsan beni rahatsız etmedi ama çeviri alışana kadar zorladı. Font olayı ülkemizde noktalı harfler yüzünden sıkıntı, font haklarını alsada yayınevi türkçeye uygun olmadığı için kullanmayabiliyorlar.

1 Beğeni

Yordam Kitap ve Jack London olunca 10 kitaplık seti aldım. Mete Ergin’in çevirisi ile okumak güzel olacak. :slight_smile:

3 Beğeni

Fidankitap alışverişim geleli 1 hafta kadar oldu, haftaiçi yoğun olduğu için paylaşamadım. Zaman Çarkı eksiklerini aldım, sadece Yeni Bahar kaldı. Bu seriyi topladığım için uzun süredir istediğim kitapları alamıyorum maalesef. Sonunda bu yükten kurtuldum, uzun süre bu tarz pahalı ve uzun serileri almayı düşünmüyorum. Bir tane Jules Verne ekledim araya ayrıca.

Gelecek siparişimde ise Gökteki Çakıl Taşı ve Katilbot Günlükleri serisinin ilk kitabını almayı düşünüyorum. Ayrıca Karanlık Kitaplık beni pek sarmadığı için İthaki Modern’e başlamaya karar verdim, beğenirsem o seriye de devam ederim.

Herkese keyifli okumalar. :star_struck:

18 Beğeni

Sonunda

15 Beğeni

Kidega siparişlerim Mart ayı sonunda almıştım ama Latife Tekin kitaplarının çıkış tarihi nedeniyle bana biraz geç ulaştı. Can yayınlarının daha önce çıkanlarla birlikte Latife Tekin kitaplarının kapakları güzel.

Bu kez Orhan Veli çizimi göndermişler, bu çizimler yerine Kidega’nın renkli ayraçlarından göndermesini tercih ederdim.

@erdo sonunda beklediğin ciltli HAY kitaplarından birisine daha kavuşmuşsun. :slight_smile:

Çehov başlığında Dostoyevski için güzel bir haber var. ALFA önümüzde ki sene için Tolstoy’da yaptığı gibi bir hazırlık yapıyormuş. Külliyat toplayacak olanlara bu saatten sonra ALFA’nın Dostoyevski, Çehov baskılarını beklemelerini öneririm.

11 Beğeni

Darısı Stepançikovo Köyü’ne.
Teşekkürler @alper :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Evet Tostoy külliyatında yapıldığı gibi Çehov ve Dostoyevski kulliyatı sene başıyla birlikte raflarda yerini bulmaya baslayacakmış. Anna Karenina ile Savaş ve Barışı Sabri Gürses çevirisiyle okuyacağız.

1 Beğeni

Burası yeri mi tam bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim.Önerebileceğiniz tekil çizgi romanlar varmı ?

Bu ay biraz abarttım galiba :joy::joy::joy:

Sayın @Asli_Dagli arada gözüne çarpan var mı :grin::grin::grin:

Aslında Günler Haritası – Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 4 kitabı da gelecekti dağıtım ertelenince gönderimi de ertelenmiş oldu.

18 Beğeni

Hmmm. Bir Merlin okuru daha. :smiley:

1 Beğeni

Yeni sayı gelmiş @alper :slight_smile:

3 Beğeni

Evet. gördüm, aslında 1 hafta önce çıktı ama bilgi dışına dağıtımı bu hafta olacak.

1 Beğeni