Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

sayın @alper historia 1923 içinden bir kaç fotoğraf paylaşabilirmisiniz ?

Harikalar :heart_eyes: Çabuk okursun inşallah. :heart_eyes: Yorumlarını merak ediyorum. :blush: Keyifli okumalar dilerim. :blue_heart::blue_heart:

3 Beğeni

Kapak, içindekiler ve editörden bölümlerini aşağıya yükledim…

4-IMG_20190415_173630

7 Beğeni

Çok teşekkür ederim resimler için. Kısa zamanda historia 1923 dergilerini edinmek lazım

1 Beğeni

Ben de dergiyi birkaç hafta önce keşfettim, bu çıkan 6. sayı. Senede 2 sayı yayınlanıyormuş. Ben dergi hakkında pek bilgim yokken, bildiğim bir kaç ismi, Sina Akşin’i görünce okumaya karar vermiştim. İlk sayıyı okuyorum bu ara ve öğretici oluyor benim için.

1 Beğeni

İzmir Fuarı ganimetimi paylaşayım o halde :slight_smile: Konuda da dediğim gibi, internet daha avantajlı olduğu için listemin geri kalanını oradan tamamlayacağım.

İşte İnsan 'ı daha önce İşte O Adam adıyla Phoneix Yayınevi’nden okumuştum. Korkunç bir editörlüğü vardı. Bir de İthaki çevirisi ile okumak için aldım.

Öksüz Brooklyn aklımda yoktu. İhtiyarlara Yer Yok için arada deredeydim. Ama asıl Bir Bedenin Gerçeği için İthaki Bey öyle bir hype yaptı ki ne ara aldım, ne ara kasaya gittim bilemiyorum.

Bu da çevirmeninden imzalı olarak aldığım, çevirmenin çevirmen kopyalarına konduğum bedavacılık:

Bu arada bahsettiğim şu hype’landığım kitap:

21 Beğeni

Şurada beni üzen ne biliyor musunuz?? Matilda’yı neredeyse bir ay geçiyor alalı ama sen benden önce okuyacaksın muhtemelen :tired_face:

Edit: Bir ay değil iki ay geçiyormuş. Bu konunun bir yararı da bu, aldığım alışverişi paylaşmamış olsam bir yıl önce aldım bile diyebilirdim :smile: Neyi ne zaman aldığını hatırlıyorsun.

Bu kidega mobil uygulaması fazladan indirim mi veriyor da herkes mobilden alıyor bilginiz var mı?

Jack London yordam yayınları bugün elime geçti. Yordam baskılarından okuduğum birkaç sayfa itibariyle çeviri iyi görünüyor. Yazarın hangi kitapları eksik kitaplığımda henüz bakma fırsatım olmadı. Jack London kitaplığı oluşturulmuş muydu forumda daha önce? Arattım göremedim.

13 Beğeni

Yeni çıkardı Kidega mobil uygulamayı, mobil uygulamadan yaptığınız ilk alışverişte kidegamobil indirim kodunu kullanırsanız 10 lira indirim oluyor.

1 Beğeni

Kodu nasıl alıyoruz acaba?

Enpara varsa ve alacağınız da kitaplar varsa en az 60 TL’lik kitap seçin. Mobilden alışveriş ödeme ekranında kod alanına " kidegamobil" yazın enpara ile ödeyin toplamda 25 TL avantajınız olsun.

60 TL şu nedenle, enpara 15 TL iade için en az 50 TL’lik alışveriş yapmanız gerekiyor.

2 Beğeni

İndirimsiz fiyattan ödemez mi enpara indirimi?

50 TL sınırı var Enparanın, en az 50 TL’lik alışveriş yapmak zorundasınız. “mobilkidega” indirim kodunu kullanınca alıveriş 50 TL altına düşerse, iade yapmaz enpara. Bu nedenle en az 60 TL olursa tutar sorun olmaz.

2 Beğeni

Kargo ücretsiz kodu yok demi kidega’nın.Sizide yorduk hocam .

1 Beğeni

Tüh ben de kişilik testinde Mantıkçı çıktım felan diyordum halbusemki hepimiz Kampanyacı’ymışız.

3 Beğeni

Bildiğim kadarıyla yok, ben hiç görmedim.

@AeroKnight-sama ben uzlaşmacı çıktım, Kampanyacı bence de daha uygun :slight_smile: forumda birçoğumuz için.

2 Beğeni

50 TL ve üstü alışverişlerde ücretsiz kargo.

1 Beğeni

Bir tüketim çılgınlığıda benden geliyor.:smile:

23 Beğeni

Yerdeniz’i alarak hayalgücünüze harika bir yatırım yapmışsınız. :smiley:

4 Beğeni