Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Jelatinini açmaya kıyamisu

22 Beğeni

Nisan Ayı alışverişim :blush:

20 Beğeni

Son siparişim geldi :blush:

24 Beğeni

Bir ay boyunca kampanya basligina bakmayacagim.

21 Beğeni

Rincewind kadar olmasa da Eşit Haklar da gayet güzeldi. Bakalım senin yorumun ne olacak ablacım. :sweat_smile:

1 Beğeni

Çok merak ettiğim Kan İzlerinin Peşinde kitabı uğruna, öncekileri bitirmeden yeni sipariş vermeme kuralımı ihlal ettim. Aklımda duracağına kitaplığımda dursun.

18 Beğeni

Forumu uzun zamandır takip ediyordum.Yakın zamanda üye oldum ve ilk mesajda buraya kısmet oldu. Nisan ayında aldıklarım bu şekilde.:blush:

26 Beğeni

Bkmkitap’ın Nora Kitap indirimi gözüme çarpar çarpmaz aklıma önceden yazdığım bu kitabın siparişini geçtim. Mark Twain seviyorsanız başka kitapları da var, öneririm.

7 Beğeni

Kitapyurdu ve Babil alışverişim.
Özellikle 10 Kasım Yas Günü kitabını tavsiye ederim. Ciltli özel bir basım olduğu halde fiyatı çok uygun. İçeriğiyse beklediğimden daha güzeldi.

19 Beğeni

Şu efsaneleri görünce içimde inceleme hissi oluştu. :smiley: Size masraf çıkartmaya geliyorum… (Ya bugün ya da yarın) Güzel bir mitoloji serisini daha sizlerle buluşturayım. :rofl: (O cüzdanlar yanacak!) (Neden bilmiyorum gerçi. Neyse orasını da fazla şaapmamak lazım.) Mitoloji sevenler beni takipte olsunlar. (İyice yayıncılara döndüm. Beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. İki buçuk milyar milyon beğenide yeni inceleme gelecek. :rofl:) (Resmen sosyal medya fenomenleri tarafından kirletildim.) (Tamam, tamam gidiyorum ama o cüzdanlar…)

8 Beğeni

İdefix ve D&R siparişlerim:

Üç Silahşörler için ben de İş Bankası’nda 2 kitap beklemek yerine Alfa’da tek kitap bekleyenler kervanına katıldım. 2. kitabı da gönder be D&R!

Cem Yayınevi’ne geçmişten gelen güvenim sayesinde üstteki üçlüyü hiç çekinmeden aldım. Cilt kaliteleri oldukça iyi, çevirilerinden de pek şüphem yok. (Bu arada Cem Yayınevi İdefix’te %40 indirimli.)

İdefix’ten aldığım Rilke’nin kitabı yırtık gelmişti. Değişim için geri gönderdim ve 2 gün sonra yenisi elime ulaştı. Birkaç ay önce de böyle bir sorun yaşamıştım ve yine, yeni kitap 2 günde elime ulaşmıştı. İdefix yoksa eski, güzel günlere dönmeye niyetin mi var?

17 Beğeni

Cem’in ciltli kitapları için Gorki Seçme Öyküler, Jack London Seçilmiş Öyküler, Çehov Seçme Öyküler, Çağdaş Alman Öykü Antolojisi (2 cilt) kitaplarını da öneririm.

2 Beğeni

Maalesef İdefix’te bunlar dışında ciltli olarak sadece Rilke - Tüm Şiirleri ve Kafka - Felice’ye Mektuplar kalmıştı. Tam Jack London’ı alıyordum, o da sepette tükendi.

Bu arada bu karton kapak yazıyor, yoksa ciltli mi?

2 Beğeni

“Kendi sitesinden al” derdi @alper :joy: Boşver idefix’i falanda diyebilirdi :joy:

@Agape merakla bekliyorum.

4 Beğeni

Cem’in sitesini açtım, Cem’in sitesinde bir kısmının baskısı bitmiş, satışta yok diye yazmaya geri geldim, idefix’i çok seven (!) @Ufuk mesajı gördüm :slight_smile:

@AugusteDupin “boışver idefix’i kendi sitesinden al” demiyorum,:slight_smile: ama benim siparişleri ertesi gün ulaştırmışlardı.

Muhtemelen karton kapakla kutulu demek istemişler. kitaplar ciltli

6 Beğeni

Foruma ilk gönderi!

İzmir Kitap Fuarı mahsülleri :buyucu:

20 Beğeni

Haftaya kaldı mecburen. :smiley: Geç olsun güç olmasın…:roll_eyes:

1 Beğeni

Alper bey, görselde arka tarafta Stieg Larsson’u görüyorum. Ejderha dövmeli kız’ı aldım ama henüz okumadım. Eğer okuduysanız Serinin tamamını tavsiye ediyor musunuz?

Çıkan 5 kitabı da okudum. 5. kitap belki ilk 4 kitap kadar iyi değil ama kötü de diyemem. İlk 3 kitap yazarın ölümünden önce bitmiş yayına hazır kitaplar, 4 kitap notlarından, taslaklarından yola çıkarak bitirilmiş, 5. kitap ise aynı kurgu içerisinde 4. kitabı bir araya getiren yazarın kitabı, esas seriyi başlatan yazan S. Larrsson’un kitabı değil.

Ben okumaktan hoşnut kaldım, tüm kitaplar da ( 5. kitap da dahil) okurken merak içerisinde şimdi ne olacak diye okudum.

Polisiye, gizem, politik entrika seviyorsanız bence okuyun pişman olmazsınız.

4 Beğeni

İlk iki kitabı okumuştum ben de. Gayet de akıcıydı. Okuyalı çok oldu tabii. Ben beğenmiştim en azından bu kadar diyebilirim. @alper kadar yetkin bilgilerim yok. Bir noktadan sonra devam etmedim çünkü türe olan ilgimi yitirdim. Bir de fiyatları çok pahalıydı. Fantastik mi yoksa polisiye mi ikileminde kalınca yönümü değiştirdim. :smiley:

2 Beğeni