Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitapyurdu çok hızlı, beni mutlu ediyor. Düzenli bir müşteri olunca, ek %5 indirim de var. İyi oluyor.

Yeni gelen ciciler bunlar:

14 Beğeni

Size gönderebilirim. Ben kullanmayacağım

1 Beğeni

Hakikaten mi? :no_mouth::no_mouth::no_mouth: Cok sevinirim.

3 Beğeni

Her ay değişiyor ve her ay iki yazar belirliyorlar. İlk ay Edgar Allan Poe ya da Franz Kafka. İkinci ay bir şey vermediler galiba o siparişimden çıkmamıştı. Bu ay da George R. R. Martin ya da Orhan Veli. Aldığınız kitaplara göre geliyor sanırım, ben hep fantastik - bilimkurgu kitapları alıyorum. Poe ve Martin çıktı bana.

İkinci ay da poster gelen var mı aramızda? Verdilerse ve bana gelmediyse ben de o yüzden trip atayım. :smiley:

2 Beğeni

Başladığım zaman tavsiyene uyacağım mutlaka. Teşekkürler.

2 Beğeni

Tabi ki, lafı mı olur Aslı hanım. Bana adresinizi mesaj atın, göndereyim

2 Beğeni

Kocaeli kitap fuarı alışverişim. Galaktik ımparatorluk 55₺ Destanlar çağı 27₺ ve Amerikan Tanrıları 31₺ Kızımın dinazor kartları 10₺ :slight_smile: Aklımda kalan HP Lovecraft 6lı set 60₺ idi. Başka sefere artık.

15 Beğeni

Ürün yerleştirme güzel olmuş. :sweat_smile: hayırlı uğurlu olsun.

1 Beğeni

Estus Flask. :slight_smile: Kitap okurken iyi gidiyor… :wink:

1 Beğeni

Biz esas gazozun fiyatını merak ediyoruz, :grinning:

4 Beğeni

Gazoz buzdolabının ıssız bir rafından çıktı. Tamamen piyango. :slight_smile:

2 Beğeni

Vakıf serisini hangi sırayla okuyorsunuz ? İnternette çok fazla sıralama şekli gördüm.Ben Vakıftan başlayıp devamını okumayı düşünüyorum yanına başka kitaplar katmadan.

2 Beğeni

Sıralamaya buradan bakabilirsiniz.

3 Beğeni

İlk üçlemeyi bitirdim. 1# Vakıf, 2# Vakıf ve imparatorluk, 3# ikinci Vakıf
Bu seri ile bitirdim. Gayet akıcıydı. Bence sıraya çok takılma 1 2 3 olarak benim okuduğum gibi git. :wink: Ya da arkadaşın paylaştığı okuma rehberine de bir göz at. Ben okumadan önce orayı kontrol edip, öyle başlamıştım.

1 Beğeni

Ben sadece vakıf serisini okumayı düşünüyorum. Mesela o sitede sonsuzluğun sonu, robot serisi falan var. Onları okumadan sadece vakıf serisini bitirsem bir eksik olur mu diye merak ediyorum…

2 Beğeni

Bende okumadım onları. Ama bence bir bağlantısı yok. Okuduğum kadarıyla gayet kendi hikayesini anlatıyor Vakıf. O yüzden okurken hiç anlam veremediğim bir durum ile karşılaşmadım. Gayet kendi nev-i şahsına münhasır bir eser. :slight_smile:
Mesela Vakif serisinden sonra Ben, Robotu okudum apayrı bir macera.

2 Beğeni

İmparatorluk Serisini merak ediyorsanız okursunuz ama Robot Serisi’ni okumadan Vakıf Serisi’ni anlayamazsınız.

2 Beğeni

Tamamdır, çok teşekkürler

1 Beğeni

Robot serisini 1-2 yıl daha bekleriz gibi düşünüyorum :frowning:

2 Beğeni

Vakıf Serisi’nin sadece üç kitabını okumuşsunuz, serinin tamamını okumadan iki seri arasında bağlantı olmadığını iddia etmeniz yanlış olur. Vakıf Serisi’nin geri kalan kitapları Robot Serisi’yle direkt bağlantılı, nasıl bir bağlantı olduğunu belirtmeyeceğim çünkü büyük spoiler olur.

Ben Robot kitabı Robot Serisinin ana kitabı değil Robot Serisi’nin geçmişini anlatıyor.

1 Beğeni