Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitabı okuyorum, çevirmenleri bekleyen ve onlar nedeniyle biz masum dünyalıları bekleyen çok büyük tehlikeler var. Kurgu kitap olarak görüp geçmeyin.

Henüz bitmedi, az kaldı ama kitaba göre dünyanın sonunu çevirmenler getirecekmiş.

4 Beğeni

Ama iyi niyetiniz için gerçekten teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Rivers of London 2 haftaya bitmezse siz kıyamet görün.

3 Beğeni

Buçukları saymazsak ( Ecnebiler buçukları basıyor mu) 7 kitaplık bir seri.

Biz sizi hiç oyalamayalım. Rivers of London kıyameti kopmasın. Hem zaten diğer kıyamet olan çevirmen kıyametleri için kadim bir uygarlıktan kalan kalıntıların, yazıtların çevirisini yapmak lazım.

3 Beğeni

İki indirim olayına bayılıyorum:)

Işık tanrısını okuyan varmı ?

11 Beğeni

Nasıl olmuş o ya öyle. :thinking::sweat_smile:

2 Beğeni

100tl hediye çeki(15tl indirim ile 85tl) 115tl lik sepet ilede 15tl indirim kazanıyorsun alsa 0,80:)

3 Beğeni

Ben böyle bir şey görmedim Yaa Rabbim…

Ben halen anlamadım da çaktırmıyorum. Ya da oruç ve iş etkisi. :thinking::sweat_smile:

Hediye çeki kullanmış arkadaş. Onu alırken ve kullanırken 2 defa indirim uygulamış.

1 Beğeni

100tl ödeme yaparak 130tl’lik alışveriş yaptım.Hediye çekide tabi kullanıdım ondan 0,80tl.:slight_smile:

1 Beğeni

Ha gayret Hüseyin. Az kaldı yakında idefix ve dr sana ödeme yapacak.

7 Beğeni

Ve doğumgünü siparişi verilir :smile: Hannibal alışverişini de sayarsam 2 haftada 300 tl gitmiş oldu,2-3 ay özel baskılar hariç alım yapmayacağım :joy:

5 Beğeni

Arkadaşlar unutmadan ekleyeyim Blazing Combat ve From Hell bitmek üzere imiş ona göre alacaksanız vakit kaybetmeyin. :pensive:

Ve sonunda geldi… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Sevgili @Asli_Dagli inanılmaz düşünceli ve ince birisin. İyi ki böylesin. :slight_smile: İyi ki varsın. :hugs::hugs: Seviliyorsun. :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::kalp::krs:

Aslında pazartesi bekliyordum. Bizim buradakiler pek savsak davranıyordu ama bugün getirdiler. :revolving_hearts: :dancer::dancer::dancer::dancer:

Çok heyecanlıyım. :star_struck: Bir an evvel okusam. :drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:

15 Beğeni

Epsilonun tekrar basmaya niyeti yoktu. Çok uygun fiyata ve temiz bulunca dayanamadım :slight_smile:

6 Beğeni

Iyi okumalar dilerim :purple_heart::purple_heart::purple_heart:

Gidip su kosede biraz utanayim.

6 Beğeni

Ben de Josh Malerman Aslı hanıma yazmış sandım bir an bu yazıyı. Diyecektim adama bak ne güzel Türkçe yazmış. (Direkt fotoya baktım mesaja bakmadan)

Iyi okumalar dilerim sana. Çok ince düşünülmüş bir hediye. :slight_smile:

7 Beğeni

Merhaba, ne kadara ve nereden aldınız merak ettim. Ben de almak istiyorum da bir tek nadirkitap’ta buldum.

Ukitaptan 20 TL’ye aldım. Nadirkitapta çok pahalıydı.

1 Beğeni