Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(galeme) #3624

Ne yalan diyeyim bana göndereceğiniz miktarı ben de unuttum. Fark etmez işte gönderin bir şeyler. IBAN numaramı mesaj attım özelden. Şimdiden teşekkürler.

(fatih çetin) #3625

Bu set 2 olsun @Asli_Dagli Hanım :slight_smile:

(Aslı Dağlı) #3626

Hainler. Yirmi karakter.

(Erdem ) #3627

‘’ Krizi fırsata çevirmekte Kayıp Rıhtımcılar gibi ol ‘’ :thinking: :face_with_raised_eyebrow:

Kitabı okuyorum, çevirmenleri bekleyen ve onlar nedeniyle biz masum dünyalıları bekleyen çok büyük tehlikeler var. Kurgu kitap olarak görüp geçmeyin.

Henüz bitmedi, az kaldı ama kitaba göre dünyanın sonunu çevirmenler getirecekmiş.

Ama iyi niyetiniz için gerçekten teşekkür ederim :slight_smile:

(Aslı Dağlı) #3630

Rivers of London 2 haftaya bitmezse siz kıyamet görün.

Buçukları saymazsak ( Ecnebiler buçukları basıyor mu) 7 kitaplık bir seri.

Biz sizi hiç oyalamayalım. Rivers of London kıyameti kopmasın. Hem zaten diğer kıyamet olan çevirmen kıyametleri için kadim bir uygarlıktan kalan kalıntıların, yazıtların çevirisini yapmak lazım.

(Hüseyin gök) #3632

İki indirim olayına bayılıyorum:)

Işık tanrısını okuyan varmı ?

(Buyici) #3633

Nasıl olmuş o ya öyle. :thinking::sweat_smile:

(Hüseyin gök) #3634

100tl hediye çeki(15tl indirim ile 85tl) 115tl lik sepet ilede 15tl indirim kazanıyorsun alsa 0,80:)

(Behram) #3635

Ben böyle bir şey görmedim Yaa Rabbim…

(Buyici) #3636

Ben halen anlamadım da çaktırmıyorum. Ya da oruç ve iş etkisi. :thinking::sweat_smile:

(Her şey çok güzel olacak) #3637

Hediye çeki kullanmış arkadaş. Onu alırken ve kullanırken 2 defa indirim uygulamış.

(Hüseyin gök) #3638

100tl ödeme yaparak 130tl’lik alışveriş yaptım.Hediye çekide tabi kullanıdım ondan 0,80tl.:slight_smile:

(galeme) #3639

Ha gayret Hüseyin. Az kaldı yakında idefix ve dr sana ödeme yapacak.

(Samet) #3640

Ve doğumgünü siparişi verilir :smile: Hannibal alışverişini de sayarsam 2 haftada 300 tl gitmiş oldu,2-3 ay özel baskılar hariç alım yapmayacağım :joy:

(Samet) #3641

Arkadaşlar unutmadan ekleyeyim Blazing Combat ve From Hell bitmek üzere imiş ona göre alacaksanız vakit kaybetmeyin. :pensive:

(Hiçliğin bekçisi…) #3642

Ve sonunda geldi… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Sevgili @Asli_Dagli inanılmaz düşünceli ve ince birisin. İyi ki böylesin. :slight_smile: İyi ki varsın. :hugs::hugs: Seviliyorsun. :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::kalp::krs:

Aslında pazartesi bekliyordum. Bizim buradakiler pek savsak davranıyordu ama bugün getirdiler. :revolving_hearts: :dancer::dancer::dancer::dancer:

Çok heyecanlıyım. :star_struck: Bir an evvel okusam. :drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:

Epsilonun tekrar basmaya niyeti yoktu. Çok uygun fiyata ve temiz bulunca dayanamadım :slight_smile: