Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Seray) #3684

Şu kitapları neden karton kutuya koyup kargolamazlarsa. Kitap bu illaki bükülür yani hele ki kargocular bütün kargoları oradan oraya fırlatırken hayli hayli yırtılıyor

(Seray) #3685

Idefix ve İlknokta alışverişlerim. Asimov’lar ilknoktadan Ejderha Mızrakları idefix
Bebeklerim🤩

(*) #3686

Üzüldüm. Umarım iade alırlar. Ülkedeki iş ahlakının yerlerde olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

(Ayberk Şentürk) #3687

Kidega o konuda çok iyi.

(Ayberk Şentürk) #3688

İlknokta’nın kargolaması nasıl iyi mi?

(Seray) #3689

Oradan hiç alışveriş yapmadım ama duymuştum iyi diye.
İlknoktanın da güzel kargolaması var hem kartona koyuyorlar hemde pıtpıtlı poşete sararak

(Tayyip) #3690

Hocam bilsem sizden alırdım :slightly_smiling_face:

Hepsiburadadan aldığım kitapların çoğunda hasar oluyor. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman tutanak tut falan dediler hiç uğraşmadım. Direkt iade kodu alıp geri gönderdim. Para iadesi yaptılar.

(Behram) #3692

İlknokta beni hiç yarı yolda koymadı çok şükür :slight_smile:

(Serhat) #3693

İlk nokta çok iyi balonlu olarak çok özenli paketliyorlar. Hiç pişman etmediler.

(fatih çetin) #3694

Abi nerelerdesin? Yoksa ben mi görmüyorum artık? İyisindir herhalde.

(Tayyip) #3695

İade kodunu nereden aldınız?

(Serhat) #3696

İyiyim çok şükür. Ramazan dönemi iftardı oruçtu derken, birde malum adana sıcakları. Bugün resmen yandık 44 derece nedir ya. Bir yandan işlerin yoğunluğu filan

Bu aralar giriyorum yorumları filan okuyorum. İnşallah ramazan dönüşü kaldığımız yerden devam.

Teşekkürler sorduğun için. :wink::wink:

Bugün Ernest Cline - Başlat ve One Punch Man 7’ yi aldım. :slight_smile:

(Topcu Hamide) #3698

İlknokta alışverişim. Koli içerisinde hasarsız geldiler.

(Tayyip) #3699

Yunus Emreli banknota bakar gibiyim.

(Topcu Hamide) #3700

Eşimin doğum günü hediyesi. :blush: Çiçek vs alma bana derim onun yerine parasını alır kitap alırım. :joy:

(Behram) #3702

Haziran alışverişim büyük ihtimalle ’ İnce Memed ’ olacak.Set şeklinde alırsam 90 tl ye geliyor.Şu an arkadaşın kitabından okuyorum ama kitabı bayağı bir kullanmış ne yaptıysa kitap ile yazık etmiş kitaba.
Kitabı da herkese tavsiye ediyorum.Mutlaka okuyun

(Tayyip) #3703

Mantıklı. Keyifli okumalar :slightly_smiling_face:

(Samet) #3704

Doğumgünü kitaplarımın tamamı gelmiş oldu.Picasso ve 1-2 kitabı daha bkm ye iade edip tekrar göndermelerini isteyeceğim ama genel olarak alımım bu şekilde oldu.İnsan bakmaya doyamıyor özellikle Flaneur baskılarına :smile: Birkaç ay özel baskılar hariç alım yapmayacağım,yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :kissing_closed_eyes: