Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ahahaha. Çıkmadı mı peki? Ben genelde öyle söküyorum. Hafif nemli bezle de iyice yumuşayınca da çıkar ama kapağın da yumuşama riski var. :sweat_smile:

2 Beğeni

Sıcak su ve bezle çıktı ama bu denediğim yöntem normal kitap kapaklarına zarar verir bence.Çünkü çizgi roman kapakları daha sert oluyur.:slight_smile:

2 Beğeni

Dikkatli olunursa çok bir sorun olmuyor ama riskli tabi. Buruşma, soyulma vb. bir risk oluyor. Şunu hiç yapıştırmasalar daha iyi. Magazalarda özellikle çok oluyor bu ve ben nefret ediyorum. :expressionless:

2 Beğeni

Ben alalı ve okuyalı 2-3 sene oldu. Mavi kapak bitmiş olabilir tabii. Yazarın basılmayan çok kitabı var. Kitabın içinde de bunların isimleri yazıyor. Eğer hepsinde bu tarz kaynakça nitelikli şeyler varsa basılmasını isterdim ama bilemiyoruz haliyle.

Kısaca hikayeden de bahsedecek olursam -aklımda kaldığı kadarıyla- bir ana karakterimiz var. Adı David ve kendi şahsi durumuna göre bu masalların içinde geziniyor. Yazar birçok masalı geçilecek bir zorluk, güçlük olarak ele almış. Böylece David’in karakter gelişimi de bu masallara göre şekilleniyor. Köprüyü geçmesi bir masala, köprüyü geçtikten sonrası ise diğer bir masala tekabül ediyor gibi. Çocuklara okutulmaması yerinde olur. Pek uygun değil. Aklınızda olsun. :blush:

4 Beğeni

3 Beğeni

Bilimkurgu kitaplarım geldi.Gerçekten kaliteli bir seri olmuş.Olmadı artık hepsini toplarım.Mezarlık kitabı çizgi romanı da çok iyi bir baskıya sahip.Tükenmeden alın bence.

22 Beğeni

Merhaba zahmet olmazsa Mezarlık Kitabından birkaç görsel paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

2 Beğeni

Teşekkür ederim ilginiz için :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Aldık almasına 3 yıl oldu 2. cilt gelmedi :slight_smile: umutla bekliyoruz

2 Beğeni

Rica ederim.keşke bu yakın zamanda ikinci ciltte çıksa ama İthaki çıkarmamaya inat ediyor.

1 Beğeni

Aynen zaten 2 ciltlik bir çizgi roman.Neden ikinci cilt’i çıkarmıyorlar anlamıyorum.

1 Beğeni

Mart Nisan gibi gelecek denmişti. Aynısı Sandman ve Vaiz devam ciltleri için de denmişti. İş yoğunluğu diye tahmin ediyorum ama işte beklemek bezdirici. Bu arada @Husey Kara Kule çizgi romanlarına baktın mı? çizimler ve renkler çok mu karanlık bana mı öyle geliyor. ( karanlık derken hikayenin atmosferini demiyorum baskı ve çizim)

2 Beğeni

Yok mu şöyle ‘Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri’ adlı kitabı 150’den satacak olan babayiğit? :smiley: :smiley:

İddaa’dan ufak birşey kazandık kazanmasına da bir kitaba 300 500 vermek istemiyorum.

4 Beğeni

Yok bugün fırsat bulursam okurum.Ona göre bir yorum yaparım.

2 Beğeni

8 Beğeni

Bayram combosu yaptım :slightly_smiling_face:

D&R’da İthaki’nin halihazırda %40 indirimi vardı. Üstüne Ramazan15TL kodunu kullandım. Bide üstüne yılbaşında 100’e zar zor alabildiğimiz 150TL’lik meşhur Jest Hediye Çekini kullandım. Baya karlı oldu :slightly_smiling_face:

12 Beğeni

BKM siparişi. Ay ortası ve sonuna doğru çıkan kitaplardan aldıklarımın bir grubu.

Günler Haritası alanlar varsa, sizin kitaplarınız da sayfaları açtığınız da boya kaynaklı çok fazla olmayan bir koku var mı?

221B dergisinin bir kaç güne yeni sayısı çıkacak ama derginin internet sitelerine dağıtım olayını geciktiriyorlar ve her yerde bulunmuyor. Kargo parası vermemek için kitap siparişlerine dergiyi denk getirmek biraz meşakkatli oluyor.

17 Beğeni

Jest Hediye Çeki nedir acaba?

Jestiniyap.com da DR hediye çeki kampanyasından Yeni yıl da avantajlı DR çekler oluyor, Muhtemelen o zaman aldığı çeki kullanmış @Leingrad

1 Beğeni