Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

İyi okumalar dilerim. 4. Maymun kitabının devam kitabı olan 5. Cinayet kitabını da alsaydınız. Galiba BKM^'de o kitapta indirimli satılıyordu.

İki kitap da çok iyidir, galiba serinin yeni kitapları henüz çıkmadı. Nemesis ilk kitaba yaptığı baskının bir benzerini ikinci kitaba yapmadı ama umarım devam kitapları çıktığında onları da basar.

(Samet) #3706

Teşekkür ediyorum,4. Maymun emin olamadığım için sadece ilk kitabını aldım.Beğenmezsem ikinci kitabı boşa almamış olayım diye düşündüm.

Gerilim ve seri katil hikayeleri seviyorsanız bu seriyi daha çok seversiniz. Sıra dışı bir seri katil var ve gerilimin dozu hiç azalmıyor.

(Samet) #3708

Okumak için sabırsızlanıyorum şuan :blush: En son polisiye olarak On Küçük Zenci okumuştum,şu sıralarda 2 yıldır bitirmeye çalıştığım O’yu yarıladım büyük ihtimal O’nun üzerine başlayacağım 4. Maymuna :tada:

(Hüseyin gök) #3709

İnş.yarın benimler:) fiyatı tuzlu ama napalım 90tl🤑

(Samet) #3710

Sanırım aşık oldum :heart_eyes:

(Hüseyin gök) #3711

Okuduk dan sonra satmayı düşünürsem aynı fiyata bırakırım.:slight_smile:

(Her şey çok güzel olacak) #3712

Nereden aldınız çizgi romanları?

(Hüseyin gök) #3713

Letgodan aldım hocam.

@Husey okuduğunda yorumlarını merak ediyorum.

(Turgay) #3715

Eğer Kara kule serisini okuduysanız. Bu çizgi roman serisi Büyücü ve Cam Küre kitabının biraz bilinmeyenlerini aydınlatıyor. Daha fazla detaya girmeyeyim. Ama gerçekten güzel bir seri. Eksik olmasında üzücü. Sanırım birkaç çizgi romanı daha var ama ülkemizde çevrilmedi.

(Turgay) #3716

Şu şekilde basılsa ne olurdu yani. :slight_smile:

Kara Kule serisini de, Çizgi romanları da ben okudum. Hatta Kandra arkadaşın bana gönderdiği Stephen King hediyeleri arasında bu ÇR’lerin 5 tanesi de var.

Ben çizimleri pek beğenmedim, belki de baskıdan kaynaklı emin değilim. Hüseyin devamlı çizgi roman okuduğu için fikrini merak ediyorum. Siz okudunuz galiba çizimler, renk seçimi vb çizgi romanlar için ne düşünüyorsunuz?

Kapakları merak edenler için

Hepsi forumda veya kayıp rıhtımda incelemesi bulunan kitaplar.Hepsiburada indirimle denk gelince kütüphaneye ekliyim dedim.

Yanlışlıkla alıntı yapmışım.Kaldiramadim kusura bakma.

Altı diriliş dışındakiler benim de okuduğum ve okuyacağım kitaplar. iyi okumalar dilerim.

Sorun yok zaten @alper bölüm sorumlusu :joy:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3722

Kızıl Mars’ta verilmiş kargoya :thinking:. 24 mayıs çıkış tarihi. Kafamda deli sorular :face_with_raised_eyebrow:
Kızıl Mars’ı alıp kargolanan var mı başka arkadaşlar ?

Şimdi bunu gördüm diye sipariş versem, kesin bana gelene kadar şansıma matbaa kitabı basmayı durdurur :slight_smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3724

Uzun zamandır bekleniyordu. Kesin durur bak :grin::grin: