Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Jestiniyap diye bir site var belli aylarda d&r için hediye çeki satıyor 50-100-150 vsvs böyle gidiyor.Sitede 150tl’lik çekler’de jest50 diye kanpanya kodunu yazarak 100tlye getirmiş oluyorduk 150tl’lik çeki. Bir daha kanpanya olursa en az 2-3 tane alırım.

1 Beğeni

Teşekkür ederim …

bugün kayseride bir kitapçıda denk gelip aldım. Dolaşmak gerekiyor, tükenen pek çok kitabı kitapçı rafında bulmuşumdur. Sahaf değil normal kitapçı.

1 Beğeni

Bende geçen letgo’da denk gelip almıştım.:)Baskısı olmayan bir kitabı bulmak insanı dahada mutlu ediyor.

1 Beğeni

Aynen öyle, insan seviniyor :slight_smile: zaten tükenenler için geziyorum kitapçıları, aksi durumda baskısı devam edenleri internetten daha uyguna alabiliyorum.

Letgo alışveriş’im sorunsuz geldi.İncal’in kaliteli bir basım olduğunu biliyordum ama diğer üç çizgi roman da boyutları,kagıt kullanımı ve içeriği bakımından çok güzel kitaplarmış.

5 Beğeni

1984 kitabının ciltli baskısını alacağım fakat kırmızıyı mı almalıyım yoksa siyahı mı? İkisi arasında fark hissettiren bir durum var mı acaba?

İkisi aynı tek farkı kutu ve cilt rengi.Ben siyah aldım ve daha şık duruyor kırmızı’ya göre.

1 Beğeni

Peki teşekkür ederim. :slight_smile:

Son 1 ayda aldığım kitaplardan paylaşım yapayım.
Öncelikle Ötüken klasikleri;

Ayrıca alternatifkitap.com sitesinden ilk kez alışveriş yaptım ve alttaki kitapları aldım. Kitaplar çok uygun olunca denemek istedim. Kitapları alışveriş poşetine koyup sonrada kargo poşetine koymuşlar o yüzden paketlemesi zayıf. Stoktan gönderdikleri için hızlı geldi kitaplar. Sadece 1 kitapta kapak kırılması vardı. Diğer kitaplarda problem yoktu. 10 kitap kargo dahil 25 TL tuttu.

5 Beğeni

İthaki’yi terk edip rotamı değiştirince uzun zamandır aklımda olan kitaplara yöneldim. Narnia, 11 doktor ve birkaç kitap forumdaki @AryaPond isimli arkadaşımızdan aldım. Çok da memnun kaldım. Hannibal serisi BKM’den alındı. Mark Twain de BKM’den alındı. Sadece bir kitabın köşesini maymunlar kemirmiş ama uğraşamayacak kadar yoğunum. Öyle kalacak artık. Diğerlerinin hepsi babamın kızına kıyağı ve Kidega’dan alındı.

Merak ettiğiniz olursa yazın akşama içerik resmi atarım.

34 Beğeni

Karanlık cevher serisinin kitaplarla alakasız kapakları ve sırt kısmının ters basılmış olması beni çok sinir ediyor. Umarım yeni baskılarda kapakları değiştirirler.

Zaman çarkı 4.cilt çıksın artık. Tam seri sardı kaldım ortada. :frowning:

1 Beğeni

Ben takılmıyorum galiba. Yeni baskılar gelene kadar insan çürür. Uygun bulursam digerlerini de alıp bu meseleyi göz ardı edeceğim. Uzun zamandır arıyorum ama ya bulunca bütçem olmuyor ya da bütçem olunca bulamıyorum. :joy: Beklemekten zaten nefret ederim. Yeterince şeyi de bekliyoruz zaten…

3 Beğeni

İthaki’yi terk etmek derken kitaplarını almayacakmısınız?

Hocam ben kırmızı aldım. Kitap siyah, sayfa kenarları kırmızı. Kutu da siyah olunca siyah siyah oluyor. Ben kırmızı siyah kırmızı olması için kırmızı aldım. Onu daha şık buluyorum. Bir farkı yok renk dışında.

1 Beğeni

Almayacağım değil alamayacağım. İster istemez… Her ay normalde İthaki’ye bütçe ayırırdım fakat son çıkan kitapların ciddi pahalı olduğunu düşünüyorum ve almama kararı verdim. Çok güzel bir indirim yakalarsam alırım ancak. Yüzde 50+ kod filan olmadıkça almayı panlamıyorum artık. Sadece devam eden serileri alacağım. Kara Prizma, Destanlar Çağı, çıkarsa Dune.

6 Beğeni

Aynen bende uzun zamandır çok hoşuma giden kitaplar değilse almıyorum artık ithaki’den.Bir tek seri olarak ta moder edebiyatını topluyorum.Onlarında fiyatı genel olarak çok uygun geliyor bana.Ama Tolkienler,Neil’ler çıkar çıkmaz tekrar ithakiye dökerim parayı.:slight_smile:

1 Beğeni

Tolkien için kalan Beren ve Luthien sanırım benim. Onun dışında Tehlikeli Diyardan Öyküler filan var. Esktra olanları da basacağını sanmıyorum. Bassalar bile 3 asır geçer. O zamana kim öle kim kala… Neil için de benim pek eksiğim kalmamakla birlikte kendisini çok fazla sevmiyorum. Shannara, Ejderha Mızrağı filan basmadıkça yine ilgi alanım dışında kalıyor. Onları da yine bastım, ettim dese 10 asır geçer. :joy: Belki yarın dünyayı terk edeceğim oraları düşünemem. :blush:

2 Beğeni

Biraz önce idefixten kızıma ve kendime aldığım kitaplar
Not: nerdeyse 2 aydır mezopotamya mitolojisi takip ediyorum .bir ara gözümü kapattım 50 liraya alacaktım şimdi diyorum “iyi ki almamışım” 26 liraya geldi bana
Diğer ilkçağ tarih kitapları yordam basımı

@Leingrad sonunda aldım :slight_smile:

8 Beğeni