Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yerdeniz 2-3 fotoğraf aşağıya ekliyorum. Metro Triloji Cuma gelmiş olur herhalde, o zamana kadar ekleyen olmazsa fotoğrafları yüklerim. Çeviri olayı beni aşar, bilmediğim, karşılaştırma yapamadığım bir dil için çeviri yorumu yapamam. Yerdeniz baskı kalitesi güzel, kolay kolay dağılmaz gibi.

14 Beğeni

İlknokta ve amazon alışverişim. Bunların yanında bugün n11 idefix mağazasından aldığım kitap vardı ama öyle bir hasarla geldi ki hemen geri gönderdim.

Bonus puanları kullanmak için, n11 üzerinden belki birşey olmaz ben abartıyorumdur diye yaptım alışverişi. Fakat adamlar formda :joy: Hayır merak ettiğim kitap öyle bir hasara maruz kalmış ki, istesen yapamazsın. Onu gönderen nasıl bir akla mantığa sahip anlamıyorum. Neyse en azından alışveriş yapmamam gerektiğini bir kez daha anladım.

12 Beğeni

Uzun zamandır Red Kit ciltlerini toplamak gibi bir isteğim vardı. Bir kısmını kitapcim.biz indirimi ile aldım. Bir kısmını da stoktankitap.com sitesinden aldım. Her iki sitede de ben bir problem yaşamadım. Sanırım 3 Cilt eksiğim kaldı. Uygun fiyatlı denk gelirse onları da zamanla almayı planlıyorum. YKY gerçekten çok güzel iş çıkarmış.

17 Beğeni

24 Beğeni

Merhaba,
Kitap genel olarak fena değil. Cilt + şömiz vb ben beğendim. İçerisinde görsel namına birsey yok, yazı puntosuda küçük gibi. Kitaplığımın kalıplı cusseli abilerinden olacak görünüyor.

19 Beğeni

Metronun haritasını görünce geçmişte yaşadıklarım aklıma geldi. 6 ay moskova’da kalmıştım.kendisi soğuk insanları sıcak bir şehir
Hele o metrosu koskoca yer altı şehri.

4 Beğeni

Enfes görünüyor gerçekten. 2033’ü ilk kez elime aldığımda yaşadığım o tuhaf heyecanı hatırladım. Listeme eklesem iyi olur.

@CowardlyHero Seriyi bitirdikten sonra “Vay be, adamlar nasıl metro kurmuşlar.” diye düşünmeden edemedim, umarım bir gün kendi gözlerimle oraları görürüm. Kitaplarda adı geçen önemli istasyonları merak ediyorum.

5 Beğeni

İyi okumalar. Ret Kit, Kilua ve Gon ile birlikte en sevdiğim çizgi karakter, Toplu ciltleri ben de toplamayı düşünüyorum.

3 Beğeni

Seri tamamlandı mı? 4. bir kitap çıkmayacak değil mi?

1 Beğeni

Çıkmadan önce Metro 2035 için serinin son kitabı olacağı duyurulmuştu.

2 Beğeni

Martin ve Rothfuss sağolsun, tamamlanmamış serileri okumama kararı aldırdı bana.

1 Beğeni

Acil olarak sadece Taht Oyunları resimli özel baskısını almam gerek. BKM’de kargo 1 lira diyor, KitapSeç’te ise 50 üzeri kargo bedava diyor (2-3 liralık ufak bir şey atılabilir sepete kargo için).

Yani aynı para çıkacak cebimden ama kararsız kaldım. Her iki siteden de daha önce alış-veriş yapmamış birine hangisini önerirsiniz?

kitapseç’i bilmiyorum ama BKM’den 2-3- senedir hemen hemen her ay kitaplar alırım. Bir kaç kez kötü yıpranmış kitaplar geldi, değişime gönderdim. Ben BKM’den genel olarak memnunum.

1 Beğeni

Kitapseç hiç güvenli görünmüyor bana, gözüm kapalı bkmyi seçerdim. Bkmden alışveriş yapmışlığım var ve fazla hasarlı ürün gelmedi, memnunum.

1 Beğeni

O zaman BKM’den siparişimi veriyorum. Teşekkür ederim cevaplar için. :slight_smile: Kitap geldiğinde fotoğraf atarak memnunluk seviyemi de belirtirim.

2 Beğeni

Eganba sitesine de bakabilirsin.

75 tl üzeri kargo bedava diyor ve şu an başka kitap almayacağım, acil olanı almam gerek sadece.

1 Beğeni

Anladım. 30’unda çıkacak galiba kitap bilginiz olsun. BKM’den yeni çıkan kitap almışlığım yok, ama eski kitaplarda yıpranmış ürün gönderimi oluyor arada ve yaprakları falan da sararmış oluyor. Depo sistemi var sanırım kötü koşullarda beklediğinden böyle oluyor olabilir. Yeni çıkan bir kitapta sorun olmaz diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Gerçekten ciltler çok güzel hazırlanmış, dönemin fotoğraflarını ekledikleri pek çok yer var. Bazı ciltlerde yazar ve çizer hakkında bilgilere yer vermişler. Eskizler paylaşmışlar. Hani koleksiyon olarak gerçekten güzel basılmış. Dengi diyebileceğimiz Asteriks ciltlerine göre fiyatları çok çok uygun. Ama acele etmek lazım yeni baskılarını 45 TL etiketten basmaya başlamışlar.

1 Beğeni

Ben o kafa ile sepeti 122tlye çıkardım. Kendimi çıplak hissediyorum. :partying_face:

1 Beğeni