Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Hatırladım iş bankasından çıkmıştı o kitapta.

1 Beğeni

Boşver şimdi onu siyah daha güzel bak :slight_smile:

Bende kısa klasikleri alacaktım onları unuttum.

@alper favorilerime ekledim zaten. Sonraya bilerek bıraktım onu ben.

5 Beğeni

Mesajı aldım. :slight_smile:

Tanesinin ortalama 15tl olduğu ve son iki kitabın olmadığını düşünürsek bence iyi fiyat. Bu arada bende 6. Kitaptan fazla var. Dilersen gönderebilirim eğer siteden almayı planlarsan diğerlerini ama bir parça yıpranmışlık var.

2 Beğeni

İdefix 20.yıl kampanyasından aldım.Biraz tozlu geldi ciltlerin kapakları.

4 Beğeni

Araştırmadım ama seri 7 kitaplık değil mi? Öyleyse hepsi var satışta. Hesaplarıma görede 90-100 arası bir fiyata alınabilir sıfır olarak.

Altı ve yedi zor bulunuyordu diye anımsıyorum ben de.

Stokta olan bir site önerebilir misin ? Eğer hepsinde varsa her sitede toplarım öyle. Bende sanki stok bazı kitaplarda yok diye dün 2.el bir sitede görmüştüm ondan sordum. :wink:

1 Beğeni

Kitapyurdun’da 1,2,3,4,5 ve 7’yi bulabilirsin.

KY

Eganba sitesinde 1,2,3,4,5 ve 6 var.

Eganba

Kidega gene 1,2,3,4,5,6 var.

Kidega

7.kitabı KY’dan alman gerek diğer 6 kitap farklı sitelerde var. Almışken ben olanların hepsini KY’dan o sitede olmayan 6. kitabı da Eganba’dan aldım.

@Agape iyi denetlemiyon gönderileri daha üstte paylaştım yeni aldım diye :slight_smile:

1 Beğeni

Aldığını gördüm ama parça parça almışsın. Senin tercih ettiğin siteyi baskası tercih etmeyebilir. Herkesin hayatına kimse karışamaz. Zaten senin yüzünden yüreğim parçalandı. :joy:

2 Beğeni

Kidega ve KY olsun o zaman herkes alır sanki :slight_smile: 2.el güvenip alıyorsa ne olacak beğenmezse iade eder :slight_smile:

Ben suçsuzum, inceleme yazını merakla bekliyorum :slight_smile:

Yine kampanyalar falan abarttık. En son alışveriş sonrası yaz sonuna kadar kitap almam demiştim halbuki :unamused: İşbankası kitapları idefix kampanyadan. Komplo 365 serisi Okuoku’dan 12 kitap 48 lira, güzel bir macera. İthakiler ilknoktadan. Diğerleri kitapyurdu ve alfa sitesinden.

13 Beğeni

@alper Tenten ve Red Kit paylaşıp bizi kışkırtıyor :slight_smile:

Siz polisiye baya seviyorsunuz. Barker’ın kitaplarını da ilk sizde görmüştüm sanırım.

2 Beğeni

Benim okumaya esas başlangıcım polisiye kitaplar sayesinde. Diğer türleri 3 senedir okuyorum.

Bu arada Tenten ve Redkitleri tamamen toplayım sizin için toplu paylaşırım :smirk:

2 Beğeni

Teşekkür ederiz :slight_smile:

Alper buna çok mutlu olur. Tabi onun belli olmaz bir bakmışsınız almış hepsini :slight_smile:

2 Beğeni

Okuduğum her kitabı istisnasız inceliyorum. Kısa da olsa, uzun da olsa, berbat da olsa. Akşama akıl sağlığım yerinde olursa iki kitap var inceleyeceğim. Kağıt Ev de güzeldi.

3 Beğeni

Aynen onun hızına yetişmek pek mümkün değil :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İlk defa Alfa yayınlarının kendi sitesinden alışveriş yaptım çok memnun kaldım. Paketleme çok iyi kitaplar tertemiz ve hızlı kargo.

Aldıklarım
Gel gitme kadın - Oğuz Akay
Otostopçunun Galaksi Rehberi Radyo Tiyatrosu
Bizansın Fethi - Stefan Zweig
İzlanda Balıkçısı - Pierre Loti

4 Beğeni

Gözlüklerim yanımda yoktu @Erdal_01 @Ufuk paylaştıklarınızdan, yazdıklarınızdan pek bir şey görmedim, okumadım :slight_smile:

2 Beğeni

Biz sana özetleriz o zaman :joy:

2 Beğeni