Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Abi geçmiş olsun. :joy: Ve hayırlı olsun. :sweat_smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim :slightly_smiling_face: Sitelerde fiyatları görüp, bir de dolarda ki artışları görünce bunu bu fiyata alamam bir daha diye diye böyle oluyor. İnternet paketimi azalttırmam lazım belki o zaman böyle olmaz :joy:

1 Beğeni

Kesinlikle siyah edisyon 1984 çok daha iyi bana göre. Çok fazla arada kalmıştım. Sizin koyduğunuz gibi bir foto ve ya video da arayıp bulamamıştım. Siyahı sipariş etmiştim gelmesini bekliyorum. Hala daha kararsız sayılırdım ama artık içim daha rahat. Teşekkürler :smiley:

2 Beğeni

Aynı sorun bizde de var vallahi. :joy:

1 Beğeni

Birşey sormak istiyorum İthaki Watchmen gibi bir efsaneyi neden böyle basmıyor? Ben bu durumu hiç sevmiyorum Watchmen baskısı ne kadar güzel olsa da aynı V For Vendetta gibi sert kapak olması gereken bir kitap ama maalesef…Hani fiyatı da uygun değil şuan Watchmen’in fiyatı özel baskı V For Vendetta’ya bir hayli yakın :confused: Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

056

wm_box1

10 Beğeni

Şu alttaki set çok güzel duruyor yalnız. Hani çizgiroman sevmem ama benim bile dikkatimi çekti. :heart_eyes:

1 Beğeni

Domingo’yu listeme aldım. Bugün yarın açarım.

2 Beğeni

Kızıl Mars’tan birkaç tane fotoğraf paylaşır mısınız?

Hasan Ali Yücel Klasikleri’ni almaya başladım hadi hayırlı olsun :smile:

17 Beğeni

90larda karışık arabesk kasetleri vardı aklıma direkt o geldi. :grin::sweat_smile: Keyifli okumalar. :wink:

1 Beğeni

Ahahaha evet her telden yaptık bişeyler. Dur ya iletişim de vardı onları da koyayım…

Ama vazgeçtim çünkü onlar yeni değil, o yüzden burası yeri değil :smile:

1 Beğeni

Zalimin zulmü varsa, sevenin Allahı var. :slight_smile: Bir taht oyunları kitabı yüzünden bende karışık pop kaset gibi bir alışveriş yaptım. Umarım hafta başında gelir.
Edit: Burada zalim idefix, zulmü ise yaptığı indirimdir. :sweat_smile::grin:

10 Beğeni

Ben D&R’dan 2 gün önce sipariş vermiştim. Taht Oyunları hariç diğerleri kargoya verildi. Taht Oyunlarında ise daha sonra ‘Yeniden Basılıyor. Tahmini sevk Tarihi 27.05.2019’ yazmaya başladı. Umarım çok geciktirmezler.

1 Beğeni

Aslında iki seriyi de okumak gibi bir planım yoktu ama 8 kitabı 98 liraya bulmuşken alayım dedim. Malum kitap fiyatları uçtu uçuyor. Uygun bulunca almak lazım.:thinking:
Ama asıl lafım Bkm’ye…
Evimden yaklaşık 5 6 km uzakta iken siparişi 6. günde getirmek nedir? Söyleseydiniz ben gelip alırdım.

14 Beğeni

Kargoyu yürüyerek gönderseler 1 saati geçmez. :smiley:

Sormayın hocam. Ciddi ciddi soracam gel al servisleri var mı diye. Eğer varsa bundan sonra kendim gidip alıcam. Hem kargoda zarar görme ihtimali de ortadan kalkar.

Dediğiniz gibi yapmanız daha faydalı sizin için. Benim yaşadığım şehirde öyle bir imkanım olsa hiç kargo vs beklemem kendim gider alırım. :smiley:

Taht oyunları ve Kızıl Mars kitapları da gelince Mayıs ayı siparişlerim tamamlanmış olacak.

Hep kitap’ın Ursula K. Le Guin Boşa Geçirek Vakit Yok kitabının ön kapak ve arka kapak iç kısmına Sonbaharı çağrıştıracak şekilde görsel eklemesi galiba Ursula’nın kitabın da anlattığı yıllara bir gönderme.

18 Beğeni

Yeni bebekler :hugs:

19 Beğeni

Hiç bu açıdan düşünmemiştim ama evet, makul. Sonuçta seksenlerinde yazmaya başladığı, yaşlılıktan dem vurduğu ve yaşının bütün olgunluğuyla övündüğü yazılar bunlar. Ya da belki de vefatından sonra yayımlandığı için, bir anma niteliğindedir. Ben de kapağı yeni yeni yorumluyorum. :slight_smile:

3 Beğeni