Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bir tapucunun başucu serisi ve bir çizgi roman ve bir diskdünya kitabi ve bir bu ara okuyup herkeşlerin sevdiği kitap kumsalda da bizlerle efendim.

13 Beğeni

Tapu müdürlüklerinden aşina olduğum kitaplar :slight_smile:

1 Beğeni

Çünkü ben bir tapu memuruyum. :frowning:

Evet anladım, ben de işim nedeniyle her gün tapu müdürlüklerine giderim, ordan aşinayım bu kitaplara

1 Beğeni

Kitapyurdu puan alışverişim. Puan sistemi avantajını kaybetsede, arada böyle almak istediğim kitaplar için güzel oluyor. İndirimli fiyatları 75 TL olan bu kitapları puan karşılığında bedavaya almış oldum :slight_smile:

6 Beğeni

@Ufuk puanlar olmasa almayacaktın, tamam tamam… :grinning:

3 Beğeni

Mayıs ayında aldığım kitaplar. :blush:
Shirley Jackson iki kitabını birden okuyan arkadaşlar varsa öneride bulunabilir mi? Sizce önce hangi kitabını okumalıyım?

22 Beğeni

Yuhhhh 4üncü cildi nerden edindin ? Çok şanslısın bu konuda. :sweat_smile:

3 Beğeni

Zebromadan aldım :joy::joy: biraz pahalıydı gerçi ama değdi. Jelatini bile açılmamıştı.

2 Beğeni

alternatifkitap.com ve Karşıyaka sahaf turumun meyveleri. Tamuli üçlemesini sıfır olarak 47TL’ye , Althalus’un Dönüşümü’nü 20TL’ye bulmak mutlu etti. Böylece Eddings kitaplarım tamamlandı.

15 Beğeni

Taht Oyunları’nın Resimli Özel baskısını sipariş edip kargosu gelen var mı acaba?

2 Beğeni

Bir de ben denk gelsem keşke… Althalus ve Elenium üçlemesine bir türlü denk gelemiyorum ya da denk geldiğimde çok yüksek fiyatlar oluyor. Kışa doğru artık halledeceğim diye umut ediyorum. :confused:

Nadirkitap.com’da denk gelebilirsiniz. Neredeyse el girmeyecek ücra bir köşeden çekip çıkarmam gerekti Althalus’u. Elenium için de İzmir’e yolunuz düşerse Smyrna Sahaf’ta en az ikisini gördüm. Ayrıca Tamuli de bir set daha var ellerinde ilgilenen olursa.
Buraya da yazayım bahane ile; arkadaşlar Raymond E. Feist İmparatorluk üçlemesini yada en azından ilk kitabı olan İmparatorluğun Kızı kitabını satmak isteyen varsa iletişime geçin lütfen. Sahaflarda böbrek karşılığı satıyorlar. :sweat_smile:

1 Beğeni

İzmir’e yolum düşecek bayramdan sonra ama orayı koca İzmir’de bulana dek on kere kaybolurum. Macera kokusu alıyorum. :joy: Yine de ben bahtsız insanım kesin başkası alır.

Bence siz harun beye gönderin paraları. Harun bey sizin için alsın :sunglasses::upside_down_face:

1 Beğeni

Karşıyaka Vapur İskelesi’nden Smyrna Kitap Evi’ne yol tarifi
Oldukça kolay bir yerde.
Aceleniz yoksa sonraki gidişimde alabilirim İsmail Bey’in önerdiği üzere. Yaklaşık 2 ay sürebilir ama.

3 Beğeni

Hiç İzmir’e gitmedim. Geleceğim zaman da gideceğim bölgeye göre epey uzak göründü. :joy: Yardım ve bilgilendirme için teşekkürler. Nasip artık. Fazla zorlamamak lazım. Bir gün denk gelirim ben de mutlaka. Yolum düşer belki. Sorun değil fazla.

@CowardlyHero Güzel fikir ama kendisinin bu sıcaklarda zahmet edip benim yüzümden fenalık geçirmesini istemem. Acelem yok sonuçta. :blush:

2 Beğeni

nadirkitap.com Althalus’un Dönüşümü
18TL+6TL kargo, değerlendirmek isterseniz. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Puanlar değil de sen olmasan hayatımda baya bir kitap almamış olacaktım :joy: Ama iyi ki varsın Alper :partying_face:

@Agape arkadaşım burası sohbet başlığı mı? :joy: Koskoca Akılçelen soru hattı var. Orada yapsanıza muhabbetinizi :soccer: keserim bak :joy::joy:

Ek: @Agape toptan sonra ayraç kullanmadım bak gene bilemedim :joy::joy:

2 Beğeni

O değil de “mı” ayrıydı be @Ufuk. İçimi yakan budur. :rofl:

1 Beğeni