Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bu kitabı alan var mı? Uzun zamandır alışveriş listem de aradan çıkarayım diyorum.600 küsür sayfalık hacimli bir kitap ciltli olması ayrı güzel çünkü böyle kalın kitaplar ince kapak rahatsız edici oluyor.
Kitap hakkında kimisi ki aslında çoğu referans,başucu kitabı vb şeyler derken tek tük olsa da geçmişi anlatıyor sadece yorumu yapan var.Kitaba sahip olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum :slight_smile:
Resimde atabilirseniz kitaba dair güzel olur :smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Fiyatlar ve çeşitlilik fena gözükmüyor. Son turumda Karşıyaka sahaflarını tükettim. :sweat_smile:
@Ufuk Acaba sarkmayı önlemek için rafları arada ters çevirmek işe yarayabilir mi dersiniz? Sanırım sabit olmamalarından kaynaklanıyor.

3 Beğeni

Kitapyurdun’dan görsel paylaşmışsınız. Aynı siteye bende baktım ama kitabı karton kapak diyor.

Siz @alper’i etiketlemişsiniz ama sarkmadan ben bahsetmiştim ondan üstüme alındım :slight_smile:

Benim kullandığım model için konuşacak olursam delikler bir tarafta, ters çevirmek için diğer tarafı da delmek gerek o zamanda rafı tutan çıkıntılar tutmaz bence. İki tarafı da delik olunca boşta kalır tutmaz.

1 Beğeni

Bende var, eğer Yapay Zeka konusuna ilgiliysen mutlaka almanı öneriyorum. Kitap geçmişi anlatıyor çünkü yapay zekayı anlayabilmek için geçmişini öğrenmen gerekiyor. Bugün üniversitede ilk defa bilgisayar mühendisliği derslerine giren birçok kişi bilgisayarın geçmişi hakkında bilgiye sahip olmadığı için yazılımcı olmaktan öteye gidemiyor. Kitap sadece geçmişi içermiyor bu arada. Geçmişle birlikte konuları akademik ve anlaşılır bir biçimde sürdürüyor.

2 Beğeni

Sabah kahvesini bitirmeden yazarsam olacağı bu. :smiley: Evet sizi etiketlemeye çalışmıştım Ufuk Bey…Anlıyorum, belirttiğiniz üzere o şekilde de sağlıklı olmaz. Sanırım esneklikten vazgeçip yanlardan vida atmak ya da marangoza daha kalın bir mdfden kestirmek çözüm olabilir. Ben de ilerleyen zamanlarda Billy’ye geçmeyi düşünüyorum. Aklımda bulunsun benim de.

1 Beğeni

Benim bununla ilgili çözümüm var aslında. Alüminyum malzemeden U kapama diye satılan bir parça var. Bunu alıp rafın size bakan yüzüne taktığınız zaman esneme yapmaz. Ben bir rafı ters monte ettiğim için bunu bir yere takmak zorunda kalmıştım kötü görüntüyü önlemek için. O rafta herhangi bir sarkma olmadı.

https://www.hepsiburada.com/eryildiz-u-kapama-plastik-18-mm-gri-p-HBV000003AF4O?magaza=Eryıldız

1 Beğeni

Bilgi için teşekkür ederim. bunu da not alıyorum bir kenara.

1 Beğeni

Kitaplığının resmini atabilir misin acaba? Şimdi mutlaka bir yerde vardır ama bulamayacağım. :sweat_smile: Merak ettiğim bir nokta var da. :thinking:

1 Beğeni

Yana döne Susan Wise Bauer - Rönesans Dünyası (Ciltli) kitabını aramaktayım. Sahaflar nadir’e yine üç haneli rakamlara koymuşlar. Satan veya bir yerde satıldığını gören bir haber ederse çok sevinirim.

İthaki’nin %50 indiriminden faydalandım. Zaman Çarkı sonunda tamamlanmış oldu. :grin:

7 Beğeni

@Leingrad aynı yazarın Say’dan çıkan Dünya Tarihi kitaplarını okudun veya inceledin mi? bir fikrin var mı? kitaplarla ilgili.

@Strenergy Alfa ile görüşürse sorabilir belki

yeni baskısı gelecek mi? diye…

2 Beğeni

Yeni baskı durumunu sorarım. :slight_smile:

2 Beğeni

İyi günler. Bu kitabı almak istiyorum. Biraz araştırdım en ucuz amazon’da var. Daha uyguna alabileceğim bir yer var mı?
Ve kitabı almadan önce konunun müdavim’lerine sorabilir miyim. Kitap güzel mi? Alan var mı?

2 Beğeni

Baktımda kitap genel olarak pahalı ve 2.eli yok satışta.Amazon.com değilse satıcı alma oradan.İdefix’de var indirim kodları ile bence ordan al.

1 Beğeni

Amazon’da satıcı kim bilemedim. İdefixden ekledim. 70 liraya indirim yapan kodlar var mı? Yoksa 100 liraya mı tamamlayacağım gene :slight_smile:

1 Beğeni

Acelen yoksa 2-3 gün bekle çıkar illa kod.Ama ben bi bakım.

1 Beğeni

50/10

2 Beğeni

Bu kitabı okumadım ama Alaeddin Şenel özellikle Tarih, uygarlık tarihi gibi konularda alanında yetkin bir isim. Bu kitabın fiyatının yüksek olmasının tek nedeni yayıncısı yoksa 2006 basımı ve baskısı olan bir kitabın fiyatı bu kadar yüksek olmazdı.

Bunu alıyorsanız satıcı amazon

Amazon satıcı kontrol işaretli yerden kontrol edebilirsiniz.

3 Beğeni

Kitabı aldım. :slight_smile: @AeroKnight-sama teşekkürler kod için.
İyiki amazon’dan almamışım :slight_smile:

3 Beğeni