Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Rönesans Dünyası 2. baskı için matbaaya teslim edilmiş, yakın zamanda raflarda olacakmış. :slight_smile:

@alper

5 Beğeni

Çok güzel haber, H.P. Lovecraft toplu eserlerini sorma şansınız var mı?

2 Beğeni

Sorayım tabi cevap alırsam yazarım. :slight_smile:

2 Beğeni

Naçizane önerim ustaya yaptırmak yerine kendiniz yapmanız olur. Gözünüz korkmasın nasıl yaparım diye. Sade bir kitaplık istiyorsanız -bkz. Billy- yapması oldukça kolay. Biraz sabır,bir kaç saat boş zaman, matkap, tornavida, vida, falçata ve ütüye ihtiyacınız var sadece.
Kendiniz yaptığınızda hazırlardan çok daha sağlam oluyor. Rafların sabit olması sıkıntı değil derseniz Billy’nin bir avantajı da kalmıyor. Eğer kapaklı olsun derseniz Billy ile aynı boyutlarda yaparak sadece kapakları İkea’dan temin edebilirsiniz. Cam kapak yapımı maalesef maliyetli.
Kitaplık yapımı ile ilgili bir konu açmalı aslında :thinking:

4 Beğeni

Çok teşekkürler, çok sevindim. Bugün stoklarında gözüken iki siteyi aradım. İkiside “Siteyi güncelleyemedik, stoklarda kalmadı.” dediler. Bu haber çok sevindirici oldu :grinning:

2 Beğeni

Rica ederim. Yeni baskı yapıldığında kaçırmazsam bildirim atarım. :slight_smile:

2 Beğeni

Bayram öncesi son fırsat Metro Triloji siparişim geldi. Baskıyı ben çok beğendim. Tek cilt baskılar hoşuma gidiyor o yüzden bunu da uyguna almak güzel oldu. DR %50+ Bkm15 TL indirimiyle 60TL’ye geldi. Şu anda nedense tükendi yazıyor DR ve idefixte. Almak isteyenlerin takip etmesini öneririm başka sitelerde çok pahalı.

6 Beğeni

Metro Triloji çok satarsa ikinci baskısını yapacakmış. Almak isteyen arkadaşlar varsa beklememelerini öneririm.

1 Beğeni

İyi okumalar dilerim. Alfa’dan çıkanların hepsi resimli. Ben de bugün çıkış sırasına göre 11 kitap olan inatçı Keraban’a başladım.

2 Beğeni

???Dediğini tam anlamadım.İkinci baskı yapılacak ise neden almak için acele edelim?

@Strenergy Ne oldu şu H.P yaw:)

Yayınevi bana satışı iyi olursa yeni baskı yaparız dediler. Yani belli bi sürede birinci baskı tükenirse filan diye düşünmüş olabilirler. Zaten satılırsa yapılır baskısı. Duruma göre hareket edecekler sanırım.

1 Beğeni

Nakliyenin yüksek çıkmasının nedeni özel lojistik firması getiriyor eve, kurulum isterseniz ayrı bir ekipte kurulum yapıyor. Mağazadan alsanız da normal bir arabayla taşıyamazsınız bilginiz olsun.

@Agape’nin dediği raflı olanın üstünde ek parçası var (Ayrı monte edilen bir parça). Ben beyaz renk için 237’likten almak için baktığımda alt kısmı cam kapak değil tahta kapaktı, o yüzden vazgeçmiştim. İkea’nın sitesini açıp arama kısmına billy yazarsanız bütün model ve parçalar çıkar.

Hmmm.Bana göre bu kitap 2-3 baskı daha görür.Popüler bir oyun olan Metro oyunu oyuncuları dahi bu kitabı almıştır sırf bulundurmak için.Satışların kötü olaçağını sanmam.

Ben de öyle düşünüyorum.

Daha bugün sordum cevap bekliyorum. :slight_smile:

Kitap zaten tükenmedi. Kitapyurdunda üstelik stokta mevcut şu anda. Ankara’da olanlar için Kızılay Metro altında Kitap fuarı mağazasında %50 indirimdeydi en son ve çokca vardı ellerinde.

Kendime bayram hediyeleri (Hep bir bahane). Alfalar hariç kitapyurdundan. Babil kitaplığını ara ara alıyordum, indirimi kim haber vermişti kanıma girdi :roll_eyes: ama tamamlamış olduk.

23 Beğeni

Bir şey soracağım. İlknokta kitapları dün öğlen kargoya vermiş ama takip numarası yok. En son 2016’da alışveriş yapmışım ordan. Göndermiyor mu normalde?

Benim de aynı şekilde. Bir kere daha böyle olmuştu. İlknokta’yı aramıştım. Yoğunluktan dolayı kargo firması yetiştirememiştir demişlerdi. Büyük ihtimalle bu akşam kargo takip numarası verirler, yarın dağıtıma çıkarırlar.

2 Beğeni