Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kargo şirketinin size bilgilendirme sms i göndermesi gerekiyor. Kabul alınınca takip numarası gelir

1 Beğeni

6 farklı alışveriş sitesi + 3 İnternet sahafı olmak üzere tam 9 kargo arasından birinci Bkm kitap oldu. Bayram dolayısı ile uzun süre bekleyeceğimi biliyordum ama dayanamamıştım. Diğer kitaplarım da gelince paylaşacağım. :heart_eyes:

12 Beğeni

Benim ilknokta bayram siparişim temin edildi yazıyor ve halen kargoya verilmemiş. Aradım açmadılar, mesaj attım dönmediler. Bende bekliyorum heyecanla.

Benimki de temin edildiği halde kargoya verilmemiş. İnşallah bugün verirler diye umut ediyorum.

Mesajıma geri dönüş yaptılar. Bu haftaiçinde kargoya verilecekmiş. Acelem yok. Güzel indirim yapmışlardı. Onun hatrına çok ses etmicem. :slight_smile:

Dün ilknoktayi aradım. Yoğunuz bugün kargoya veremeyiz yarin veririz demişlerdi. Gün içinde kıtaplar kargoya verildi diye mail geldi ama takip no yok. :grin:

1 Beğeni

Second verse for the hustlas (hustlas)
Gangstas (gangstas)

Scalped serisi odakitap’tan, Güç Yüzüklerine Dair Zebramo’dan.

8 Beğeni

Scalped güzel bir seri.İyi bir indirim bulursam bende alacam.

Kitapambari.com’da yüzde 40 indirimde görünüyor kitaplar şu an ancak site hakkında bilgim yok maalesef…

1 Beğeni

Kitapambari Ötüken yayınlarına ait. Bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.

1 Beğeni

Edessada’da %40’da ama bu indirim beni kesmez. :slight_smile:

1 Beğeni

Vedat Türkali Güven özel baskısını bayram öncesi almıştım ama yeni ulaştı. Maça Kızı Kandra’nın hediyesi diğer kitapları ise bayramdan sonraki gün Babil’den aldım…

Şiirin efendisi, Şiirin Tanrısı gibi isimler verilen Hafız - ı Şiraz’ın şiirlerini hep sevmişimdir, Ayrıntı yayınlarının böyle güzel bir baskyla Divan’ı bastığını öğrenince sipariş verdim. Şiirlerinin günümüz Türkçesi olması okuma ve anlama kolaylığı sağlıyor.

Vedat Türkali’nin Güven Romanı ilk çıkacağının duyurusu o zamanlar Gendaş yayınlarının kitap dergisi E dergisinde yapıldığında büyük bir merekla beklemiş, çıktığında almış ve okumuştum. Sonraki yıllarda Gendaş kitabın özel bez ciltli baskını yapmış ama benim almak için fırsatım olmamıştı. Bayram öncesi DR’de kitaplara bakarken karşıma çıkınca, hiç düşünmeden kitabı sipariş ettim. Bez kutu, bez cilt, kağıt ve baskı kalitesiyle oldukça özel bir baskı olmuş. Vedat Türkali ve Güven romanına bu değerin verildiği bir baskı görmekten çok hoşnut oldum.

Simyacı 25. yıl özel baskı

Ekrem Ataer’in besteleriyle Öner Hayyam

VD
Richard Dawkins’in Gerçeğin Büyüsü kitabını genç arkadaşlar tavsiye ederim. Dünya ve Evrene ilişkin bir kaç soruya Bilimsel yanıtlar veriyor kitap.

19 Beğeni

İlknokta’dan ben de ilk defa alışveriş yaptım, ama kitaplarım henüz gelmedi. Doğrusu aramadım da… İlknokta’nın siparişleri erken gönderdiği konusunda yorumlar okumuştum. Belki de sebep yoğunluktur. İlknokta hangi kargo firması ile gönderim yapıyor?

Dediğin gibi ilk nokta çok güvenilir bir site.Ben aldığım kargonun kutusunu ancak 2 ay sonra açmak zorunda kalmıştım şehir dışında olduğum için ama arayıp içinde eksik kitap var diyince hemen yolladılar o kadar uzun bir süre geçmesine rağmen.

4 Beğeni

İlknokta instagram paylaşımı

3 Beğeni

İlknokta güvenilir bir site ufak bir olayda ben anlatayım. Çalıştıkları kargo şirketi kargomu yanlışlıkla İzmir’e yolladı. Aradım ilgilendiler kargo şirketiyle görüştüler tekrar yönlendirdiler filan. neyse 6 gün sonrada olsa kargo İzmir’den Karabük’e geldi. Kargolama hızlı paketleme güzel ufakta Türk kahvesi hediye. İthaki yayınlarında ilk tercihim.

2 Beğeni

Aras kargo yüzünden ilknoktadan sipariş vermiyorum. Keşke kargo şirketini seçebilsem. Son 5 kargomu getirmediler gidip almak zorunda kaldım ve uzak mesafe. Getirmeme sebeplerine de Toplumsal Olaylar yazıyorlar çok sinir bozucu.

1 Beğeni

Beyaz Zambaklar Ülkesinde ciltli baskı mı?

Evet, yabancı yayınları dışında ciltli baskı var mı diye bakınca Çınar Yayınları da ciltli basmış. Yabancının kapaklar benim için pek hoş değil o nedenle Çınar’ın baskısını aldım.

1 Beğeni

Bunlarda haziran alımları. Sözde witcher serisini alacaktım. Sonra ithaki mi alsam dedim. Ama en sonunda bunları aldım. :slight_smile

17 Beğeni