Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Şimdiye kadar aldığım ilk türk yazar.
Kitabı pek ucuza almadım hatta pahalı bile aldım. Ama pişman da değilim.

İşin tuhaf olan tarafı bu kitabı sipariş etmeden önce başka kitaplar sipariş ettim. O kitaplar bundan bir gün önce kargoya verildiler ama nedense bu kitap daha önce geldi. Diğerleri de yarın gelir herhalde (iki siparişi de idefix’den söylemiştim)

2 Beğeni

Bu ay ki alışverişim. Bu ay biraz sınırı aştım sanırım :disappointed_relieved:

30 Beğeni

Dune kitaplarını hangi siteden aldınız?

1 Beğeni

Dune konusunda doğru yolu bulmuş bir arkadaş daha😂

2 Beğeni

Platin hesap ile alırsan daha avantajlı olur.

2 Beğeni

2 tanesini kiyapyurdundan aldım. Diğerlerini kitapçıdan aldım. %50 indirimle satılıyordu orada da.

1 Beğeni

Ithaki ana seriyi bitirince Kabalcı’dan geri kalanları almayı düşünüyorum.

Okuma sırası var mıydı bunlarda yoksa tekil kitaplar mı?

Okuma sırasına göre dizdim kitapları. İki ayrı seri. Aşağıdan yukarıya doğru 3er kitaplık seri.

1 Beğeni

3 hanedan 3 adet’de cihat serisi var.İki üçlü’yü isteğe göre ilk sırada okuyabilirsin.

1 Beğeni

Okuoku’dan alınanlar. Hala indirimleri devam ediyor. Ayın 1inde verdiğim sipariş bugün ulaştı. :sweat_smile:

İlknokta’nın bayramın birinci günü kampanyası ile alınanlar. :partying_face: BK serisi tamamlanmış oldu.

Kitapbulut sitesi siparişleri. Özellikle bunlarla biraz sevişmeyi planlıyorum. Baskılar şahane. :sparkling_heart:

Son olarak da Instagram hesabı Ikarus Sahaftan aldıklarım. Son Hanedan Büyücüsü serisinin kapakları gördüğüm en güzel kitap kapaklarından… Hele son kitabının kapağına hayranlıkla bakıp bakıp duruyorum.

Son olarak da… Akılçelen’e geçirmeden sonlandırmayayım. :joy: Ben bişey demiyorum, görüyorsunuz…

Velhasılkelam kapı bugün hiç susmadı.:sunglasses:

33 Beğeni

Son dört fotoğraf yüklenmemiş. :slight_smile:

Benim başım belada zaten fotoğraflarla… Düzelttim. :blush:

Hey maşallah patron tırlatmış. Keyifle okursun inşallah. :sweat_smile: herhalde ilknokta bayram alışverişinde beni en sona atti. Ölmez isem yarın kargoyu teslim alıyorum. 16kg imiş kargo. Heyecan dorukta. Ayrıca adını ilk defa duyduğum siteden yaptığım Zaman Çarkı 4.cilt alışverişim de yarın kargolanacak. Heyecan büyük.

2 Beğeni

Sonunda kitabım geldi. Geç geldi ama kitapta hasar olmadığı için buna da şükür.

Kapakta kabartma var gibi gözüküyor ama kabartma yok. Sahte kabartma izlenimi vermişler. Kitaplığında olanlar için kapak Yerdeniz tek cilt kapağı gibi. Ben kitabın kapağını beğendim, HAY Serisi’nin ciltli kapakları içimi gıcıkladığı için sevmiyordum ama bu kapak doğru seçim olmuş.

Kitabın boyutu gördüğünüz gibi kitapçı raflarına sığmayan bir boyutta seçilmiş.

Ben kitabı görsel açıdan beğendim. Şu an okuduğum kitap bitince bu kitabı okuyacağım ve kitabın içeriğini de seversem seriyi tamamen toplamayı düşünüyorum.
Almak isteyenler için. Link

14 Beğeni

Çok kıskanıyorum bu seriyi. Umarım sürekli baskı yenilenir ki ileride edinirim.

1 Beğeni

Kitap 2013 yılında basılmış ve daha ilk baskı. Bir an önce almakta fayda var.

2 Beğeni

Yavaş yavaş kitap incelemesi bakıyordum ve burada hehehe dedim sesli bi şekilde. Malum yayınevi ile ilgili espriler trajikomik olsa da komik işte.

Ayrıca şunu eklemek istiyorum; bu biyografiler farklı yazarlar tarafından yazıldığı için her birinin dili üslubu farklı. O yüzden merak ettiğiniz kitapları okumanızı tavsiye ediyorum. Ben 4-5 kitap okudum bu seriden bazısı akıcı bir şekilde anlatılırken bazısı oldukça sıkıcı.

Biyografi okumayı veya izlemeyi normalde sevmiyorum. Bu seride çok merak ettiğim kişilerin biyografileri olduğu için bu seriye başlamaya karar verdim. Biyografide benim önceliğim olabildiğince tarafsız olması, roman olmadığı için akıcılık o kadar da önemli değil bu seri için.

Teşekkür ederim, ben de fotoğrafları beklerim o zaman. 16 kg ne demek ya? :joy:

1 Beğeni

Valla bende anlamadım herhalde 3 adet zaman çarkı cilti harici 7 farklı kitap daha var. Herhalde en son benim kargo kaldı diye özür olarak içine diyarbakır karpuzu falan koydular galiba. :joy::sweat_smile: 3 gündür zebellak gibi bunaltiyorum siteyi.

4 Beğeni