Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kahkaha attım yalnız ahhdndlwkrbf

1 Beğeni

Bu da bizim kule. İlk nokta bayram indirimi + enpara kidega kampanyası + turkcell platinum dr hediye çeki 20 tl *2. Yani hakkıyla parasını bastırıp aldığım bir kitap yok.:grin:

18 Beğeni

En sevdiğim alışveriş şekli

1 Beğeni

Ben hiçbirşey anlamadım. Bu indirim kombinasyonlarını bir türlü çözemiyorum.

O değil de bedavaya almış ama kargosu gelmiş. Sen bir de para verdin kargo yok. :rofl::rofl::joy:

8 Beğeni

Sen var ya sen :smile: Adam düşmüş yerde tepikliyon resmen :smile:

4 Beğeni

Tam düşsün. Daha güçlü kalkar. :smiley: Bayıldı galiba…

5 Beğeni

Hiç adil değil :slight_smile:

tenor

3 Beğeni

Hayat adil değildir. :smirk:

3 Beğeni

10dk diyecek birşey düşündüm ve bulamadım. Aklım halen indirim kombinasyonunda. Ben niye beceremiyorum böyle alışverişleri. Hakket bedevaya mi almış ya ? @Torcheim hakket ne kadar tuttu bu alışveriş?

1 Beğeni

Kingebu burned. :rofl: Ben de anlamadım boş ver çok da kendini yorma. Olur böyle şeyler. :smiley: Şu an öyle korkunç bir haldeyim ki çoğu şeyi pek anlamıyorum. :smiley:

Bedava aldım dememiş. Şair burada etiket üzerinden sağlam indirimlerle almış olduğu için :slight_smile:

diyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Niye bozdun şimdi? :rofl:

1 Beğeni

Zaten başıma ne geldi ise bu indirimler yüzünden geldi. Eşime laf ederdim avm avm indirimli ürün peşinde koşar diye. Şimdi indirimli kitap görünce öğle yemeği hesabı yapıyorum. Bana müstehak.

2 Beğeni

Bir an lisede edebiyat dersinde olduğumu “Şair burada ne demiş” diye soruluyor gibi hissettim. Kabuslarım geri döndü, meğerse ben liseden mezun olmamışım, geri çağırmışlar.

1 Beğeni

Yemeği evden götürürseniz daha fazla kitap alabilirsiniz. :joy:

2 Beğeni

Ya o ne biçim bir kabustur ya… Ben de üniversiteden mezun olunca senelerce kabus gördüm. Meğersem ben mezun olmamışım da üzülmeyeyim diye diploma vermişler filan. :smiley: Diyorum kendi kendime “Bu yaştan sonra nasıl çalışayım ben Mühendislik Ölçmeleri’ne…” Neyse…

@Buyici Alma mazlumun ahını… Eşine söyleyeceğim seni bir daha alışveriş sitelerine sokmasın. Bu ne canım? :rofl:

Düzenleme: @Tobizume Bunu @Buyici eşine neden yemeği evden götürmesi gerektiğini izah ederken görmek isterdim. :smiley:

4 Beğeni

Eşim son 6 aydır güzel kızımızla çok meşgul olduğu için kitap alışverişlerini pek hissetmiyor. Az önce Elantrisi yeni mi aldın diye sordu. Bende yok yav çok oldu onu alalı dedim. Artık alıştı her gördüğü farklı kitaba onu alali çok oldu diye geçiştiriyorum. Ama yarınki 16kgluk kargoyu nasıl açıklarım onu düşünücem.:thinking::joy:

10 Beğeni

Çok oldu alalı ama geç gönderdiler de. Yalan sayılmaz. :roll_eyes::joy::sweat_smile:

3 Beğeni

Bir kombinasyon yoktu aslında. İthaki’ler %50 indirimli 114 tl tutmuş. Kidega ise 53 tl tutmuş ama 10 tl’si iade olacak ve bir kitap hediye geldi. Sonuçta 160 tl falan vermişim kendimi avutuyorum.

Bu arada senin bahsettiğin d&r hediye çekci tayfa. Onlardan ben bile korkuyorum.:grin:

2 Beğeni