Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Doğan Can Urul) #4353

Kara Ayna’yı satan ile aynı kişiymiş :slight_smile: Adamın gözü açılmış anlaşılan. Kara Ayna’yı da 50 TL’den çevirip “Pazarlık edilebilir” olarak ayarlamış.

Son aldıklarımın bir kısmı, bu arada İlknokta indirimli bayram alışverişi de geldi. Bu indirim dönemi baya yoğun geçmiş sanırım. Normalde paketleme daha özenli ve hediyeli olurdu :slight_smile:

(Hüseyin gök) #4355

Yok ya birincisi ben uyardım zaten adamı ikincisi ihtiyaçtan satıyormuş ona göre verdim gazı :joy::joy: sat en pahalıya dedim koleksiyoncu ve sahaflara

(Hüseyin gök) #4356

Scalped tamamdır :slight_smile:
160TL.

Tolkien’in uzun süredir baskısı yok. Bulabilmiş olman iyi. Hangi siteden aldın bu arada?

Dün Amazon’da 2 adet vardı. Birini ben aldım. Şimdi kontrol ettim ama diğerinde satılmış.

(Hüseyin gök) #4359

Leygoya baktım da 90tl fiyatı :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

Zebromada 45 TL ye var. Ona bir bakın isterseniz.

Çok teşekkür ederim, değerlendireceğim :slight_smile:

En son bu seride Tolkien basılmış ama tükenen az sayıda kitaptan biri :slight_smile: Amazon’dan aldım. Dün birisi paylaşmıştı var diye :slight_smile: @AryaPond sanırım sizdiniz. Son 1 adet yazıyordu.

(Too Weird to Live, Too Rare to Die!) #4363

Kitapların ne olduğundan önce kutudaki bir kitabın ters olmasının dikkatimi çektiği gerçeği. :slight_smile:

(Samet) #4365

Yeni kitaplarım gelmiş :):kissing_closed_eyes: TUBİTAK baskıları içerik olarak da baskı olarak da iyi lakin 6-10 tlye bu kadar kaliteli baskı olmaları ve ağırlıkları beklemediğim bir şeydi.Saklı Gerçeklik’i alır almaz tükendi baskı baya şanslı hissettirdi kendimi,ziyadesiyle mutlu oldum,tavsiye edilir.

Saklı gerçeklik yazarının Evrenin Zarafeti ve Evrenin Dokusu kitapları da güzeldir. Kolay anlaşılır bir anlatımı var Brian Greene’nın.

(Too Weird to Live, Too Rare to Die!) #4367

Evet biraz rahatsız edici.Böyle tuhaflıklara alıştım. Hemen okumayacağım için düzeltmeyeceğim şimdilik ambalajlı olarak kalacak :slight_smile:

(mert) #4368

Çok olmadı seriyi bitireli başlarda biraz ağır kalsa da karakterlere ısınınca elinizden bırakamıyorsunuz. Yaratılan ırklar çok başarılı, evren mükemmel. Emsali çok olmayan bir bilimkurgu serisi. Okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

(Wifhty Zet) #4369

Ben de tam olarak böyle bir şey planlıyordum, paylaştığınız iyi oldu.

(infinibleu) #4370

Her ay düzenli olarak yaptığım kitap alışverişine bu ay da devam ettim ve okumayı merakla beklediğim kitaplarım bugün ulaştılar.Merak edenler için Zebramo’dan aldım ve toplam 106 tl ye geldi.

(Samet) #4371

Kitabı okuduktan sonra duruma göre yazarın diğer kitaplarını almaya değerlendireceğim,tavsiye İçin teşekkürler :slight_smile:

Teşekkürler bayadır görüp duruyorum çünkü sürekli alıp almamak konusunda karasızdım şimdi bir sonraki alışveriş listeme ekleyeceğim :grinning: