Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yeğenime doğum günü hediyesi ve fırsat bu fırsat araya sıkıştırdıklarım. D&R’dan çarşamba günü sipariş etmiştim, bayram ve sonrası yoğunluğuna takılmamak iyi oldu.
Daha önce Ren yayınlarından kitap alıp almadığımı hatırlamıyorum. 10 TL’ye aldığım Lovecraft ilk olabilir ama baskı kalitesi gayet iyi görünüyor. İştah açıcı duruyor.

3 Beğeni

İlknokta bayram alışverişim çok şükür elime ulaştı. Tahmin ettiğim üzere içinden karpuz çıkmadı. Eksiksiz geldi. Fakat @alper’in dediği gibi Istrancalı kitabı felaket zayıf geldi elime. İlk sayfalar zorlasam elime gelecek gibi. Daha önce böyle zayıf kitabım olmamıştı.

11 Beğeni

Hayırlı olsun. Sparta Askeri figürünüz güzelmiş, nereden aldınız acaba? Yandaki kitapları figüre biraz daha yaklaştırırsanız 300 Spartalı’nın Termofil Savaşı’nda 3 gün nasıl direndiğini daha iyi anlayabilirsiniz. :joy:

2 Beğeni

Onu Efes antik kentinde hediyelik eşya satan bir dükkandan almıştım 2 sene önce 20 25tl birşeydi fiyatı. :wink: :sweat_smile::joy:

Buda farklı bir bakış açısı. :slight_smile:

3 Beğeni

İlk fotoğrafta daha anlaşılırdı. :joy::joy::joy:

Benzerini buldum. Siz çok iyi bir fiyata almışsınız.

Edit: Öyle Sparta askerini boş koymak olmaz. Sparta Devlet Yapısı’nı da incelemeniz lazım. Sparta’nın ünlü kanun koyucusu Lykurgos’un hayatını anlatan kitabın linkini alta koyuyorum. :rofl:

4 Beğeni

Hocam Mısır piramidini nereden aldınız? Mısır değildir umarım. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Piramitinde aynısını bul bakalım? :sweat_smile:

4 Beğeni

Eşim hemşiredir. İstanbulda mültecilerin evine aşı yapmaya gittiği zaman Mısırlı bir hanimefendi ile tanışıyorlar. Onun hediyesi.

3 Beğeni

Piramitin aynısını bulamadım ama benzerini buldum.
Onu geçin de hocam linkini attığım kitabı sepetinize eklediniz mi? Eklediyseniz kargo bedava kapsamına girsin diye başka kitap önerilerinde daha bulunacağım (Gece gece beni kıskandırırsınız demek :joy::joy::joy:).

3 Beğeni

Şuan hiç sepet yapacak durumda değilim. Ağustosta doğum günüm var. O zamana kadar kendime afedersin don bile alamam.:sweat_smile::joy::joy::sweat_smile: Hediye etmek çok isterdim fakat az biraz hatırası var. :neutral_face:

2 Beğeni

Birileri 16 kiloyu açıklayamamış mı acaba? :sweat_smile::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Beğeni

Sağolun hocam. Figürlere fazla merakım yok zaten. Sparta askerini görünce bir an ilgimi çekti.

2 Beğeni

Ya hiç sorma bir kutu ile geldi sanarsın yeni gelin çeyiz sandığı. Kargo bilgisine de 16kilo yazınca işte.:sweat_smile: Yoksa ben ne aldığımı bilmiyor muyum. :slight_smile:

2 Beğeni

Spartadan bir adet delikanlı adam çıkmıştır. O da Kratos abi. Alayı fason. :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Ahahaha. :smiley: Kredi kartını kaptırdın demek. :stuck_out_tongue: Geçmiş olsun dostum… Neyse sayılı gün çabuk geçer. :grin:

3 Beğeni

Gerçekten çok güzel. :+1:t2:

2 Beğeni

Bunların ham olanlarıyla çalışıyorum ben de. Gerçekten çok güzel oluyorlar. Bu tek çeşit değil ayrıca ama ham halleri bile oldukça pahalı 75-85 arasından gidiyor.

13 Beğeni

Pahalı bir hobi biblo/figür edinmek. İşe girince kitaplardan para ayırabilirsem bir iki parça edinebilirim. Bu tarz eserleri fiziksel olarak inceleyip almak lazım ama bende de pazarlık becerisi hiç yok maalesef.

Siz kendiniz yapıp satıyor musunuz orasını tam anlayamadım?

1 Beğeni

Bu tarz ürünlerin pazarlık payı en fazla 2 tl filan oluyor. :smiley: Ben ciddi anlamda pazarlıkta çığır açmış bir insanımdır ve bu ürünler toplu toplu almama rağmen maksimum indirim miktarı en fazla 3 tl oluyor. Fazla zor desenler ve fazla çetrefilliler. Bir de kargo işinde çok büyük sıkıntı oluyor mecburen gidip almak zorunda kalıyorsun. Yine de boyandıklarında çok hoş durdukları bir gerçek.

Düzenleme: Ben gelen siparişe göre ürünleri alıyorum boyuyorum. Bunları evde dökebilmek çok zor. Polyester oluyor bunlar.

7 Beğeni

Bugün Beyoğlu Mephisto’yu gezerken, uzun zamandır acil bir durum/ihtiyaç olmadıkça kitapçıdan kitap almadığımı fark ettim. İnternet alışverişi yapar olmuşum hep. Sonra böyle ortadaki masalardan birinde Yordam Kitap’ı ve %20 indirimi gördüm, zaten fiyatları da genel olarak iyiydi; bu yüzden Kapital aldım. Manga halinde, iki cilt. İlkini zaten yolda okumaya başladım. :slight_smile: Bu manga dizisinden daha önce Türlerin Kökeni’ni okumuştum, onu da sevmiştim.

4 Beğeni