Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Pazarlık yapılmaması benim açımdan iyi, en azından kendimi enayi hissetmem.

Bibloları da siz yaptınız zannetmiştim. Şimdi düşününce hazır kalıplarla seri üretim yapmak daha mantıklı tabi. Süslemeleriniz gerçekten de eserlere farklı kimlik katmış.

1 Beğeni

İyi okumalar.

Ben de Yordam’ın Manga set kampanya linkini ekleyeyim, belki almayı düşünenler vardır.

3 Beğeni

Benim neredeyse iki tane aldığım fiyata -23 liraya falan geldi galiba ikisi- altı kitaplık set göstermen çok güzel oldu, azıcık moralim bozuldu… :slight_smile: İlahi Komedya’ya da bakayım bir ara.

2 Beğeni

Bunla diğeri arasında ki ucuk fiyat farkı neden?

1 Beğeni

Siteleri faaliyete geçmeden Facebook’dan hasarlı kitaplarını takip edip alıyordum,( yüzde 60-70 indirimle alıyordum) site faaliyete geçince her ay bir kaç kitapta yüzde 50 indirim oluyor, o nedenle yordamın sitesini takip ediyorum.

1 Beğeni

Link olarak ekleseydin bakardık eksik fazla ne varmış.

2 Beğeni

Birkaç ay önce ben de bu figürlere ilgi duyup araştırmıştım. Apollo, St.Michael falan… Ama benim baktıklarım ebat olarak daha büyüktü ve fiyatları 250 tl civarı idi. Biraz pahalı yani :slight_smile: ama kitap almaktan fırsat bulursam bir tane St.Michael figürü alacağım :slight_smile:
Bu arada çok hoş bir hobi…

1 Beğeni

1 Kitap eksik o da yaklaşık olarak 11 TL civarı. 6’lı set yüzde 50 indiirmli 7’li set yüzde 30 ben bir gariplik göremedim

Yok onu demek istemedim aynı kitaplarmı bunlar?Yoksa bende indirim ve eksik kitabı gördüm.%50 olanı alacam ona göre.

Yüzde 50 olan sette etiket fiyatı 14 TL olan komünist Manifesto yok

Bende 6’lı seti alacağım gibi

1 Beğeni

Bunu da al :slight_smile:

2 Beğeni

Şu an karar verme sürecindeyim :slight_smile: başka kitaplarda var, 19"una kadar zamanım var.

1 Beğeni

Benimde bugünden itibaren kendime ayırdığım limit tekrar fullendi. Bakalım alacak çok ne alacağım. Yeni seri yada kitaplar aldığım için bir türlü okuduğum serileri tamamlayamadım.

Lone Wolf and Cub - İş Modern - Saramago - Marquez gibi gibi elimdekileri tükettiğim seri ve yazarları aksatıyorum kaç aydır. Hep senin yüzünden :joy:

1 Beğeni

Hiç yoktan Temeraire serisi, Fablehaven kitapları, Yordam Manga seti (bu neyse çok masraflı değil), Wyndham kitapları, İş biyografi serisi gibi kitaplar, seriler girdi listeme kafam karıştı.

1 Beğeni

Benim de okumadığım epey kitap birikmiş.Bu ara Sencer Divitçioğlu kitaplarını alacaktım, Yordam kampanya kararsız bıraktı beni.:slight_smile: 4 günü daha varmış, biraz kararsız kaldım.

İş biyografiye bir ben ısınamadım galiba forumda :slight_smile:, İş biyografi yerine iş anılar dizisinden olan kitapları okumak isterim.

1 Beğeni

Link veriyor bak hala :joy: Ben neyi, kime anlatıyom acaba :joy:

1 Beğeni

Ha pardon, Ama olsun, 2 biyografi yerine koca bir Sencer Divitçioğlu külliyatı alınabilir :slight_smile:

1 Beğeni

İş biyografiden yakın zamanda Tolkien biyografisini okuyacağım. Şöyle bir bakınca öyle resmi bir dil soğuk bir anlatım yok, hoşuma gitti. Normalde biyografi okumayı sevmem ama bu dizide çıkan ilgimi çekenleri alıp okurum. Baskılarıda güzel kitapların tam senlik :slight_smile:

Tolkien biyografiyi ben de okudum ve hakkında bilmediğim çok şey öğrendim. Kitapların ilk baskılarını yaptırmak için zorlanması, ABD’de basılan korsan baskılar vb bir çok bilgi edindim.

2 Beğeni