Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yakın olsaydın neden olmasındı? :sweat_smile:

1 Beğeni

Kaç aydır yana döne arıyordum ilk kitabın ithaki baskısını. Bi letgo’ya bakıyım dedim, arka sokağımda biri satıyormuş. Deprem tatbikatı yapar gibi çıktım evden. Kapağı bile açılmamış sıfır durumda. Fiyatıda fazlasıyla uygundu. Çok mutlu oldum :blush:

23 Beğeni

Kadıköy Penguen Kitabevi çıkarması. Drizztleri görür görmez kaptım :slightly_smiling_face: . 1. Kitabı arayan varsa bir tane daha vardı.
Ve

Mutlu Son :grinning:

30 Beğeni

Okudunuz mu hepsini?

1 Beğeni

Maşallah. Devamı gelir inşallah. :slight_smile:

2 Beğeni

Yavaş yavaş başladım araya başka kitaplar atarak okuyorum.

1 Beğeni

Kitabevindeki fiyatlar nasıl ilknokta.com’a göre? Yol parasını falan da hesaba katarak ince hesaplar yapma peşindeyim. :slight_smile:

Normalde %20 indirim mevcuttu ama sanırım artık 3 ve üstü kitaplarda %35 uyguluyorlarmış. Bende internetten almayı düşünüyordum ama 35i duyunca gaza geldim. Kargo ve hasarla uğraşmak istemedim:/

Arada uğramak lazım geçen hafta bizim buradaki şubesinde İthaki BK %50 indirimdeydi.

1 Beğeni

Ayrıca 4. Cilt haricinde Zaman Çarkının tüm kitapları mevcuttu.

İnternetten bulamadığım kitaplar için bakmayı düşündüm aslında ama %20 bile olsa iyiymiş hiçbir yerde bulunmadıktan sonra. D&R gibi etiket fiyatından sokuşturanlar da var.

Kesinlikle zaten drizztler için gitmiştim. İnternette baskısı tükenmiş durumda. Bir şansımı deneyeyim dedim. İndirimi de duyunca cabası oldu :grinning:

Kitap satın alma hastalığımı, alıp okumadığım yaklaşık 100 kitap olunca frenledim. 5 aydır kitap almıyorum ancak buradan konuyu takip ediyorum tek kitap alan yok herkes seri seri kitap alıyor. Kitap okuyucusuyken, kitap koleksiyoncusu mu olduk? Ne dersiniz?

8 Beğeni

Günlerdir harıl harıl bu kitabı arıyorum, hem de İthaki baskı, bir türlü bulamadım :slight_smile: siz nasıl oldu da buldunuz hocam :slight_smile:

100 kitabınız var madem bu konuya hiç girmeyin bir süre. Bu konuda takılınca herkes toplu kitap alıyor yanılgısına düşüyor insan ama dikkatli bakınca düzenli kitap alan en fazla 10-15 kişi olduğunu fark edersiniz.

Bahsettiğim gibi tamamen şans oldu benimkisi. Öylesine ilk kez letgo aplikasyonunu indiriyim bi bakıyım dedim arka sokağımda denk geldi. 3 haftadır da satıştaymış kimse almamış. Bana kısmet oldu. Ara ara sizde letgo’da aratın. Letgo’nun arama algoritması tam bir facia, Güz Alacakaranlığı yazıyorum su ısıtıcı, triger kayışı, don sütyen falan listeliyor ama arada aradığınızı bulabiliyorsunuz.

5 Beğeni

Her gün 3 sefer(hafta sonları tatil) letgo, ukitap, n11, gittigidiyor arası gezerek bir sürü nadir kitaba ulaşmışlığım var benim. Asıl soru bunu ciddi ciddi iş gibi yapmaya hazır mısınız? :smile:

Edit; Bu arada sadece kitabın adıyla aramayın, ejderha mızrağı 2. kitap ismiyle koyulduğunu da birkaç sefer gördüm.

1 Beğeni

Bu konuyu sanki başka bir başlıkta tartışmıştık. :thinking:
Düzenleme: Yanlışlıkla ev ilanı attım. :joy:
Düzenleme 2: Bu sefer doğru. :sweat_smile:

2 Beğeni

Sanırım bu konu sürekli açılacak ve sürekli tartışılacak :sweat_smile:

@alper başlığın amacını güzel anlatıyor.

@Agape Ev ilanı mıydı o? :joy:

2 Beğeni

:slight_smile: @Ufuk

@eleutheiros

isterdim kolleksiyoncu olmayı ama benim boyumu aşıyor, değerli kitaplar hem benim okuyamadığım dillerde hem de benim alamadığım fiyatlarda.

4 Beğeni