Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

@alper O zaman bize gördüğün en değerli 3 kitabı soyler misin ? Maddi ve manevi?:thinking:

1 Beğeni

:slight_smile: Sen deyince aklıma geldi benimde yarın gelecek olan var :slight_smile:

3 Beğeni

Bende baya bir zengin tartışma olmuş diyordum :slight_smile:

Maddi değerli kitapları sahaf arkadaşımda devamlı görüyorum özellikle eski teknik kitaplar çok paraya gidiyor.

Hiç düşünmedim bunu üzerinde, içerik olarak düşünüp değer verdiğim çok kitap var ama bunu demek istemiyorsun sen, belki bugün hayatta olmayan insanların ben çok gençken bana hediye ettikleri kitaplar diyebilirim.

@Agape ilan yayından kaldırılmış, Villayı göremedik :slight_smile:,

2 Beğeni

Yaaaa. Ahahaha. :joy: Kusura bakmayın arkadaşlar. Bu aralar ev veya araba ilanları ile boğuşuyordum. Neyse ki ev işi o yanlış ilanla sonlandırıldı. :sweat_smile:

1 Beğeni

Emlakçılara para kaptırma. :wink:

1 Beğeni

Hocam günde 3 kez falan Letgo’dan aratıyorum :slight_smile: yine de bulamadım. Zebramo’dan da bakıyorum. benim Diyarbakır’da ikamet etmemin bunda bir etkisi var mıdır diye kendi kendime soruyorum bazen. Gerçi konum değiştiriyorum ama yine de bulamadım işte. İyi okumalar dilerim size. İthaki basım gözünüze çarparsa bir yerlerde, haberim olsun lütfen :slight_smile:

2 Beğeni

Özel mesajlarına bakar mısın? Sana bir müjdem var :slight_smile:

1 Beğeni

Bu kullanıcıyla anlaşabilirsin belki. Fiyat uygun ama İthaki basım değil galiba.

letgo’da bulduğum bu harika teklife göz at!
https://letgo.onelink.me/O2PG/c4f9db75

1 Beğeni

Hocam emin olun Letgo, Zebramo, Nadir, n11 vs her gün bu sitelere bakıyorum. Ama bulamadım. Özellikle ithaki baskı arıyorum. Ve dediğiniz üzere Ejderha Mızrağı, Margaret Weis vs pek çok şekilde aratıyorum

1 Beğeni

Fantastik Roman, Ejderha Mızrağı Destanı 3 Kitap
https://letgo.onelink.me/O2PG/673ef421

Burada da var.:thinking:

1 Beğeni

Yok bu İthaki değil. Zaten bu arkadaşımız kitapları burada da satıyordu. Hatta en son sattım diye yazdığını görmüştüm. Teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Evet bu İthaki basıma benziyor. Bi konuşalım kendisiyle. Teşekkür ederim

Hocam alırsanız haber edin, yoksa günlük kitap arama şenliklerime bu kitaba da dahil edeyim bulursam sizi haberdar ederim.

1 Beğeni

Tabi ki hocam. Yazdım kendisine, henüz cevap vermedi. Size mutlaka haber veririm. Sağolun

Son aldığınız kitaplardan, Son Aldığınız Ev başlığına doğru bir başarı hikayesine ihtiyacımız var.Sonra da ev satın alma hastalığını tartıştığımız günleri görmeyi diliyorum. :sweat_smile:

Bu soru güzel bir başlık konusu olur.

2 Beğeni

Kahkaha attım. :smiley: Umarım hepimize Noel Baba bu yılbaşında üç-dört çanta para bırakır. Başka türlü olmayacak gibi duruyor. :rofl: (Noel Babacığım mümkünse sterlin filan olsun. Sen daha iyi bilirsin.)

Çok yakında araba linki de fışkırır bir yerden. :rofl: Onu da tartışırız derdim ama babama o arabayı n’apacaksın, Allah aşkına bi’ evlat sözü dinle diye diye dilimdeki tüyler tükendi. Gücüm kalmadı artık onu tartışmaya. :smiley: Tam ikna etmiştim ki gidip Hibrit olanını almaya çalışmış. Çok şükür aksilik çıkmış yoksa kalan sinirlerim de infilak ederdi. :sweat_smile:

Başlık açalım efendim. Tartışırız… :blush:

1 Beğeni

Neal Stephenson Cıva ya da Karışıklık (Barok Döngüsü Üçlemesi) kitaplarına sahip olan var mıdır? Kimi sitede ciltli demiş kimi sitede ciltsiz demiş. Uzun zamandır gözüm seri üzerinde ama sayfa sayıları ve fiyatları da malum. Şu ciltli - ciltsiz mevzusunu açıklığa kavuşturacak, dışından ve içinden birkaç resim atabilecek biri çıkar mı?

Kitaplar ciltli, her iki ciltin de karton baskısı yok

5 Beğeni

Bilgi için Alfa’nın kendi sitesine bakarsanız sorun olunca daha net fikir sahibi olursunuz. Ambalajlı geliyor bir de. Benim de okumak için en merak ettiğim serilerden, son kitabı bekliyorum.

@alper sen başladın mı okumaya :slight_smile:

2 Beğeni