Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

3 . kitabı bekliyorum ben de.Tamamlansın da öyle okurum.

1 Beğeni

@alper @Ufuk Çok teşekkürler bilgilendirme için. Seri bitmeden almak benim de huyum değildir normalde ama PKD’lere yetişemedikçe bir güven oluştu Alfa’ya karşı buraya kadar getirmişken birkaç yıla basarlar, zaten anca okurum o zamana kadar. :smile:

2 Beğeni

Rica ederim. İki kitabın arasını kısa tuttular sanırım uzamaz fazla :slight_smile: Ben daha 2. kitabı almadım sıra gelmedi bir türlü. Ama sorun olacağını bende düşünmüyorum, tamamlanır.

1 Beğeni

Alfa’nın kafası hep karışık :slight_smile: görüldüğü üzere birinin kapağında edebiyat yazıyor digerinde yazmıyor. Bir düzenleri yok, 1 hafta sonra da basabilir 6 ay sonrada.

Karışıklık adı üstünde zaten. Alfa’nın prensibi bu. :rofl:

1 Beğeni

Son siparişimin ikinci kısmı an itibariyle geldi,Alfa Çizgi Roman serisini gerçekten çok seviyorum :smile:

8 Beğeni

Ben bu ay kitap almıycam demedim. Kitapları çamaşır ipine asmıycam dedim :face_with_hand_over_mouth: (Alfa %40 + Kod herzaman olmuyor napim.)

7 Beğeni

Çamaşır ipi iyi fikir, yer kalmadığı için çamaşır iplerini raf gibi yapabilir ve kitapları asabiliriiz :slight_smile:

1 Beğeni

Bak onu düşünememiştim ben :smirk:

1 Beğeni

Selamlar,

Şimdi geldim ama maalesef bitmiş. :slightly_frowning_face:

@Buyici Zaman Çarkı hiç yok maalesef.

Vaktim kalırsa bir yere daha uğrayacağım. Orada bulursam alacağım ama orada bulma ihtimalim buradan da düşük. :confused:

Not: Yeni Brandon Sanderson kitabına da bakayım dedim ama raflara sığmıyormuş. Bu sebeple getirmemişler. :upside_down_face:

11 Beğeni

Maraş ta zaman çarkının çoğu cildi var isteyen olursa alabilirim ama indirimleri yok.

Şu kitap olur da gözünüze çarparsa haberdar eder misiniz

https://www.selyayincilik.com/kitap/kafka-karar-yillari-1-cilt-891

Rica etsem herhangi biriniz herhangi bir yerde artık PDF de olur (başka çare bırakmadılar) Bernard Cornwell - Kış Kralı’na denk gelirseniz haber eder misiniz ? Nadir kitap da sadece bir tane var o da 480 TL … Pehhh …

1 Beğeni

Hay Allah, şaşırmadım kalmadığına, çünkü pek şanssız biriyimdir :frowning:
Güz Alacakaranlığı Ejderhaları da yoktu değil mi, eğer bakma şansı bulduysanız…

1 Beğeni

Ohooo neden zahmet ettin. :slight_smile: Ben buldum forumdan bir arkadaştan aldım sayılır. :slight_smile: Çok mahçup ettin beni.

1 Beğeni

Maalesef onu ben de arıyorum. :slight_smile: Bir daha sahaflara giderim diye düşünüyorum. Gidebilirsem yine bakarım. :blush:

@Buyici Elime yapışmadı ya. :slight_smile:

2 Beğeni

Yalnız bu raflara harbiden sığmaz Sanderson’lar. Ama yüksek raflı bölümler illaki vardır. D&R ise burası ortalıktaki kitaplıklara sığıyor kitaplar.

Tabi ki. İndirim alamayız yalnız. Normal kitapçı var burada.

1 Beğeni

Normal fiyatından hatta normalin 2 katı üstü bile olsa bana uygun olur. Nadir"de 300 TL istiyor birisi.

Tamam bakarım ben…

1 Beğeni