Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Sorma senle @alper’den aldım bu sefer paraları, para benim olmayınca da rahat harcıyorum :smile:

Paylaşmayacaktım da artık paylaşıyorum bugün gelenler.

@alper bunu sana öneriyorum.

@Agape Atın Hikayesini beğenmezsem onun parasını da senden alırım. Sana bir yerden tanıdık geliyor olmalı :slight_smile:

14 Beğeni

Antik okul klasikleri mi olmuş? :smiley: Ben beğenmeme ihtimali vermiyorum eğer çeviri güzelse. Bazen içerleyip duruyorum. :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Başka yayınevi yazıyordu bu geldi anlamadım bende :slight_smile:

Çevirmen bilgisi var mı? Karşılaştıralım istersen. Belki yeni baskı bu şekil çıkmıştır.

Çeviri: Adnan Yaltı 1.baskı 2013.

1 Beğeni

Tamam yenilenmiş basım diye düşünüyorum çünkü çevirmen aynı. İyi okumalar dilerim. :blush: Beğenmezsen faturanın fotoğrafını çekip 3446’ya IADE yazıp gönderirsen evine gelip bir güzel sopalıyo… yani gelip para iadesi yapıyoruz. :rofl:

2 Beğeni

Naçizane tavsiyem Korkuyu Beklerken ile başlayın. Oyunlarla yaşayanları ise en son okuyun çünkü içinde diğer kitaplardaki 2 karaktere çok az da olsa gönderme var.

3 Beğeni

:joy: Tamam o zaman çok beğendim. Ooo müthiş nasıl bir kapak tasarımı. Zaten ben istiflemek için alıyorum okusam ne olacak, beğenmesem ne olacak. Maksat yeşil kitabım azdı güzel oldu :joy:

4 Beğeni

En sevdiğim okuyucu profili. Ufuk gibi olun arkadaşlar. :buyucu:

Olmadı kitap sırtlarından hikaye yazarken kullanırsın. :baris:

İyi güldüm ya sayende. :rofl:

2 Beğeni

İblis Döngüsü N11’den.
Yeryüzünün Tarihi ve Uzaktan Kumandalı Kız Kitapyurdu’ndan.

Geriye bir tek belalı Stephen King O kitabı kaldı. Kitabı alırken başıma gelmeyen kaldı (3 defa değişime yolladım) Baktım Kitapyurdu ile halledemiyorum Altın Kitaplar ile iletişime geçtim. Kitap geldikten sonra hemen okumayacagim. Hem hevesim kaçtı hemde başıma bir şey gelir diye korkuyorum. :joy:

Uzun süre kitap almayacağım. Önce eldekileri bitirelim.:slight_smile:

15 Beğeni

İnternet üzerinde pek çok yerde aynı ifadeyi gördüm, önerinizi dikkate alacağım.

1 Beğeni

Ben bakmaya devam ederim günlük kitap arama ritüelim içerisinde. Siz ilk kitabı mı arıyordunuz sadece? Ben de ikinci ve üçüncü kitabı piyasada mevcut diye almakta acele etmemiştim. Dilerseniz temiz ithaki 3’lü set satmak isteyen olursa ortak girelim, siz ilk kitabı alırsınız ben 2 ve 3’ü alırım. Öyle bir fırsat görürseniz siz de haber verin kaçırmayalım.

1 Beğeni

Tanrılar, Mezarlar ve Bilginler kitabı elime geçti bugün. Sanırım 12. Baskı bitiyor. Kitapyurdu, D&R ve İdefix’de yok. Babil’den aldım temin edemediler iptal ettiler. BKM’den aldım temin edemediler. En son amazonda stokta kalan sonuncuyu aldım. 30 TL olmasına rağmen içinde birazı renkli birazı siyah beyaz kuşe kağıda basılmış fotoğraflı sayfalar falan var. Elimdeki kitap bitince buna başlıycam çok ilgimi çekti.

4 Beğeni

Kitap benim de listemde @Ufuk henüz almadım ama almayı düşündüğüm kitaplar arasında var.

1 Beğeni

Evet ben sadece ilk kitabı almak istiyorum. 2 ve 3’ü zaten almıştım. Şu an üçünü birlikte satmak isteyen biri var Letgo’da. 55 tl istiyor. Eğer siz 2 ve 3’ü almak isterseniz beraber girelim. Ben de temiz olup olmadıklarını sorarım.

O ilanı ben de gördüm, kitaplar temiz gibi duruyor da dip dibe koymuş fotoğrafı çekerken yayınevinden tam emin olamadım. Siz konuşun o zaman arkadaşla kriterlerimize uygunsa bir şekilde aramızda çözeriz. İstanbul içinde olsa elden gidip alırdım ben de Sakarya’da olunca biraz ek kanıtlar istemek lazım olacak.

2 Beğeni

Tamam bi konuşayım, haber veririm

1 Beğeni

Hocam Zafer Avşar’ın Dabbe ve Deccal romanlarını da öneririm. Öykü değil doğrudan fantastik kurgulanmış romanlardır. Türk kültüründeki ve Hz. Süleyman’ın emrinde olan demonik varlıklar kullanılmış.

2 Beğeni

Hepsi D&R’dan ve gayet hızlı bir şekilde geldiler.

10 Beğeni

Idefixte %50ye varan indirim var biri beni durdursun artık almak istemiyorum :cold_sweat: