Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Gözden kaçırmış olabilirim şimdiye kadar.
Bi kitaplık fotoğrafı rica etsem olur mu @alper :slight_smile:
En çok senin kitaplığı merak ediyorum forumda.

Kitaplığım yok gibi bir şey, eskilerden bir paylaşım yapmıştım, durum ondan daha fena :slight_smile: oraya buraya yıgıntı yapıyorum uzun zamandır.

1 Beğeni

Bana da öyle geliyor. Bu başlığı takip ettikçe Halk Kütüphanesi diyesim bile var :smiley:

3 Beğeni

Sahafa benziyor biraz. :smiley: Her yerde kitap var. Düşündükçe düzeltmek istiyorum. :sweat_smile:

3 Beğeni

Aklıma Gora’da Arif’in repliği geldi :smiley:

• Komutan buralar pırıl pırıl olacak dedi.
2 Beğeni

Ahahaha. Ya yanlış anlamayın ben çok da düzenli bir insan değilimdir. Aksine ciddi anlamda dağınığımdır. Annem hep “Şu kitaplara verdiğin önemi evine de göstersen keşke.” der. Bu konuda anlaşılması güç bir durumum var. Mesela evi toplamaya başlıyorum. Tam bittiğinde bir dönüp bakıyorum toplamışım ama yeniden de dağıtmayı başarmışım. :smiley: Fakat kitap konusu olunca en azından bir muntazamlık istiyorum. :sweat_smile: Sanırım biraz üzülüyorum öyle durmalarına ama tabii tercih meselesi. Şu istifçi programlarını izlerken de daral geliyor mesela bana. :smiley: Bu konuda önemli olan @alper 'in iç huzuru. Benimkisi sadece biraz takılma. :rofl:

3 Beğeni

Bende de var o.
2 günde bir salonda kitaplığın karşısına geçip bişeyi alıp başka bi yere koyuyorum, düzgün şeyleri düzeltmeye çalışıyorum filan. Bekliyorum orda biri gelsin “Afedersiniz gerilim-polisiyeler hangi rafta” diye sorsun. :smiley: :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

Afedersiniz Gotik reyonu ne tarafta acaba? :smiley: Benim soracağım ilk soru bu olurdu. :rofl:

1 Beğeni

Doğru söylediniz. Vazgeçtim şu an. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Hediye yollanan kitaplarla beraber okuyup bitirmem gereken kitap sayısı epey arttı. Sanırım hepsini bitirene kadar kitap almayabilirim ya da mangalara vururum kendimi. :smiley: Bekle beni Bleach ve OPM :smiley:

Modern Avrupa Tarihinin Ciltli olanı çok komik. Dümdüz siyah cilt ile ciltlemişler. Elinizdeki karton kapaklı olan baskının kapağını kesip cildin üzerine yapıştırmışlar :laughing:

2 Beğeni

D$R’dan ilk kez bu kadar fazla sayıda kitap aldım ve hepsi çizgi roman :disappointed_relieved: hasar konusunda oldukça gerginim :confounded:

9 Beğeni

Bunu söylemek istemezdim, ama ben ne zaman DR’dan çizgi roman alsam hasarlı geliyordu. Ufak tefek şeyler de değildi :confused:

1 Beğeni

Okurken şey diye düşündüm: “Bu tam olarak ben.” :sweat_smile:

1 Beğeni

Rica etsem picasso kitabının içinden birkaç sayfa atabilirmisiniz?

Şuradaki Fotoğrafçı çizgi romanını okumuş ve elinde olan var mı? Kısa bir yorum ve birkaç fotoğraf alabilir miyim? :slight_smile:

Ben okudum ya,zaten okuduğum her çizgi roman ve kitabı elimden geldiğince yorumluyorum.

2 Beğeni

Ben daha evvel istemiştim. Buyurunuz efendim.

1 Beğeni

Az evvel başka bir yerden baktım ve maalesef yoktu. :neutral_face:

@Buyici Yine ZÇ’de baktım ama yoktu. :slightly_frowning_face:

2 Beğeni

Ben buldum dedim ya sana 4.cilti. :sweat_smile: Panik düğmesini kapattım. Önümüzdeki haftaya Zç 4.cilt başlıyorum. Sen de yetiş artık bana.

1 Beğeni