Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Benim Amatka geldi. :grin::grin: Ama D&R dan vermiştim siparişi. :grin:

5 Beğeni

:triumph::triumph::triumph: :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

:rofl::joy::joy::joy: Biz daha çok bekleriz bu kitapları.

Hiçbir sıkıntı duymadığım Kitapyurdu sanırım Platin Günü, Kırmızı Kedi %50 kampanyaları ile son hafta aksamalar yaşamaya başladı. İskandinav Mitolojisinden ayrı sipariş verdiğim Kırmızı Kedi %50 günündeki kitaplar da temin edilmesine rağmen hala kargolanmadı.

2 Beğeni

Ben de bir haftadır silarişimin kargoya verilmesini bekliyorum. Temini 2 gün olan kitaplar bir haftada temin edildi, şimdi de kargoya vermelerini bekliyorum.

3 Beğeni

Haftanın ortasına kadar beklerim temin edilmesse iptal ettirecem ya. İki kuruş indirim yaptılar diye milleti keriz yerine koymanın manası yok. Bir dahada ordan ne kitap alırım ne başkalarına öneririm bu olay böyle gerçekleşirse.

3 Beğeni

Aga ben okadar mail gönderdim ne berbat bir siteymiş. İsterseniz önce temin edilenleri gönderelim, yada siparişi iptal edelim, yok temin süreci ve elinize ulaşma süresiymiş. Parayı alıp bankada işletmeyi biliyorlar ama. İş kendilerine kaldımı bin bahane. Zaten sanırsam o sitedeki %70 kitapta stokto olmayan kitap sanırsam

1 Beğeni

Hangi siteden aldınız kitapları?

1 Beğeni

Ben 15 kitap sipariş verdim. Son kitap perşembe günü temin edildi . Normalde hemen hazırlanır sevk edilirdi. Cuma akşamı sevk edildi . kargo firması ayrı sıkıntı sabah şubeye gelmesine rağmen dağıtıma çıkmadı . Platin kampanyasından kaynaklı yavaş olmalarının nedeni.

1 Beğeni

Kitapyurdu ve sanırsam bu hafta bile temin edilmiyecek. Bir iki yıl ceviri bekle. Şimdide haftalarca temin bekle :joy::rofl: bu ülkede herşeymi yavaş olur

1 Beğeni

Arada olabiliyor. Birkaç ay önce Görmek kitabının teminini 15 gün beklemiştim kitapyurdu’nda. Halbuki her gün 1 iş günü içinde temin yazdığı halde.

1 Beğeni

Kitapyurdunu bilmiyorum ama ilknokta.com için durumu bildiren iki dilekçe yazdım. Geçen ay ödeme yaptığıma dair kredi kartı ekstresinin, geçen hafta “1. baskısından temin edip yollayacağız” diye yalan söyledikleri maillerin, şipariş sayfasının falan çıktılarını alıp iki dosya hazırladım. Yarın öğlen birini Ticaret Bakanlığına birini Kültür Bakanlığına teslim edicem.

Ticaret kanununda “Ben 1 ay önceden ücreti alıyım sonra canım isterse gönderirim, canım istemesse göndermem, canım ister iptal ederim” gibi bir vurdumduymazlığın yeri yok.

14 Beğeni

Duyarlılığınızı ve azminizi takdir etmemek mümkün değil. Bu tarz çıkışları çoğu ortamda ve konuda hepimiz yapabilsek ülkede ciddi anlamda değişiklikler olacak.

3 Beğeni

Benim sinirlendigim noktada bu kardeşim alıyorsun parayı bir iki hafta işlet yok babam sonra kitap yokmuşta, isterseniz iptal ettirelimde. Herkes çakallık peşinde yaw​:rage::angry::angry:

1 Beğeni

Aynı şekilde ben de bir haftadır İskandinav Mitolojisi yüzünden bekliyorum. Umarım en kısa sürede herkesin kitabı temin edilir.

1 Beğeni

Şikayetvar’a baskın yapın. 20-30 şikayet birden sisteme girerse birşeyler olur belki.

2 Beğeni

Kıtapyurdu’ nda Ithaki için %35 indirim sona ermiş herhalde. İlknokta dışında ithaki için uygun site var mı?

2 Beğeni

Arkadaşlar kararsız kaldım size sormak istedim.Siz olsanız hangisini seçerdiniz ? 20 TL indirim kodum var.

1 Beğeni

Sağolun şimdi baktım da idefix ve dr %35 indirime girmiş.

1 Beğeni