Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Fotoğraf atabilir misiniz? İçindekiler kısmından.

1 Beğeni

Perşembe gece verdiğim Alfa Kitap siparişim 1 saat evvel ulaştı.Kolinin içinde balonlu poşete sarılı ve yanında sallanmasın diye kartonla desteklenmişti.Defter hediyesi çok hoş.Siparişin durumuyla ilgili bilgilendirme mailleri güven veriyor.Buradan sipariş vermeye devam edeceğim.

12 Beğeni

Kokular kitabı 4. Cilt galiba, Ahmet Ümit’in bu ay önerdiği kitaplar arasında olduğu için ilgimi çekmişti, ben de okumayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Bir önceki cilt, Ortaçağ Dünyası çok ilgimi çekiyor. Siz okudunuz mu onu? Önerir misiniz?

Ben serinin en başından başladım, Antik Dünya’dan. Ortaçağ Dünyasına henüz gelmedim. O yüzden Ortaçağ Dünyası’nın içeriğinin kapsamı hakkında yorum yapamam fakat yazar dil ve anlatım konusunda hayli başarılı. İnsanı sıkan akademik makale gibi bir anlatımı yok. Her bölümde zaman çizelgeleri kullanmışlar ki benim bir tarih kitabında en çok olmasını istediğim şeylerden biri bu. Bu tür Genel Dünya Tarihi kitaplarını okurken kronolojiyi kafamda oturmak yorucu olabiliyor. Bir görsel olunca kendi açımdan çok daha çabuk kavrayabiliyorum.

1 Beğeni

melezler-venusted3c94edc85d5b459466df915a7834f75

Asimov külliyatı yavaş yavaş tamamlanıyor. :slight_smile:

16 Beğeni

Müsait olunca içeriğinden görseller atabilir misin? Ben de merak ettim.

1 Beğeni

Birazdan eve geçicem. İç sayfalardan fotoğraf çekip yüklerim.

Düzenleme :

Bahsettiğim kronolojik çizelge üstteki. Her bölümün sonunda bir adet bulunuyor. Rönesans Dünyasında 100’den fazla bu çizelgelerden var. Aynı tarihlerde Dünyanın farklı yerlerinde olan olayları daha net bir biçimde kavramak için faydalı oluyor.

5 Beğeni

Çok merak uyandıran ilgi çeken bir inceleme serisi gerçekten. En kısa zamanda okumaya başlayacağım.

12 Beğeni

Ortaçağ Dünyası’nı Alfa’nın sitesinden aldım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Yeni bir hikaye eklenmiş, doğru mu? Doğruysa fotoğraf atar mısın?

Yaklaşık 30 sayfalık bir bölüm eklenmiş.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Kitapyurdu İthaki indiriminde aldıklarım;

@Blackheart Drizzt için böyle bir yorum yapmışsınız, bende olan ürünün kapağında o kayganlıktan var :smiley: sizinki küçük bir talihsizlik olmuş :smiley:

14 Beğeni

Bu ayki alışverişim bu şekilde oldu. Muhtemelen sene sonuna kadar başka kitap almam, tabi süpriz bir şekilde beklediğim kitaplardan biri çıkmazsa. Buddha bayağı ilgimi çekti, bu serinin diğer kitaprının stoklarının bittiği görünce elimde bulunsun dedim. Kidega hediyesi olarak da biraz fantastik gözüken bir polisiyeyi seçtim.

10 Beğeni

Kitapyurdu %50 siparişlerime sonunda kavuştum.

Kargonun suçu yok ben şehir dışındaydım :joy:

19 Beğeni

@Son.of.Yona kitabı değişime gönderdim. Sorunsuz olanı göndereceklerini söylediler.

1 Beğeni

Kidega kaç TL’nin üzeri alışverişe hediye kitap veriyor?

Enpara kampanyası kapsamında 50₺ ve üzeri alışverişe 10₺ iade ve bir kitap hediyesi var.
Enpara kidega

2 Beğeni

Oh iyi, sevindim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni